Şimdi Ara

2020 Mercedes-Benz S-Serisi kamuflajsız görüntülendi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
5.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanki alabileceklermiş gibi beğenmemeler falan. Siz fakirlerin zevkine göre üretilmemiş belli ki. Yakında kıymetli bürokratlarımızın altında onlarcasını görürsünüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba ne zaman çıkar bilmiyorum ama Türkiye’de ilk kimin alacağını biliyorum

• şimdi bu araca dünya para ver ama kullanması için soför tut sen arkada otur
    mal mıdır bu insanlar anlamış değilim
  • Mercedes s olmuş sana Bmw 520 bir araba ancak kendini bu kadar düşürebilir. 5 milyonda fiyat koyarlar şimdi

• Mercedeste BMW de son yıllarda tasarımını bozdu. Nerde kaldı Mercedes'in Mercedes'liği C'yi bozdular E'yi bozdular sonunda Mercedes S-Serisini de bozdu. Audi çok şık tasarımlara imza atarken Mercedes ve BMW tasarımda geriye gitmeye devam ediyor. Bu aracın Mercedes olduğuna inanmak zor içi Mercedesten çok Tesla'ya benzemiş. Yeni A8 bu sınıfın yeni lideridir ister kabul edin ister kabul etmeyin

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Yazacağım yorumu yazmışsın 👏👏👏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RmzBurak kullanıcısına yanıt
    Fakir yorumu 😄

• rezalet yahu niye böyle bişey yapmışlar? devlet başkanları filan biniyor bu arabaya yakışır mı yahu böyle araba?
  • Anlaşılan o ki devir AUDI'nin devri. Önce BMW sıvadı, şimdi Mercedes bitti. Zamanında çok sığ ve sıkıcı tasarımlara sahip audi ilerlerken diğer devlerin geri gitmesi can sıkıcı.
  • her kasa değiştiğinde daha ne kadar bozabiliriz hususunda kendilerini geliştiriyorlar resmen. W140'lardan nerelere geldik
  • Arka farlar AUDİ'den alınmış gibi duruyor sanki.
  • Güzelim arabayı ne hale getirmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Kral standartları yeniden belirleyecek
    Çöpçüler kralı olduğu için olabilir sanırım...

Şuanki kasayı çöp etmişler başka da bir şey bilmiyorum istediği kadar teknolojik olsun. EQS bari güzel bir tasarımla çıksa Taycan gibi güzel tasarımlı bir rakip var o segmentte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrikliarabasever -- 13 Mayıs 2020; 14:25:34 >
  • berbat ötesi olmuş içi de dışıda. S class liderdi ama artık 7 kasa ve a8 farkı açtı benim gözümde
  • Mondeo+passat/2

• arkadan bakınca toyotaya benziyor bu ne böyle
  • mercedes S class'a yakışmamış.
    amerikan/ingiliz çöpüne dönmüş araba

• Kimsede demiyor ki bu Fake. Arkadaşlar arabanın hurdalıkta ne işi var hiç düşündünüz mü acaba?
  • ByMiran kullanıcısına yanıt
    çok şükür 2019 model leon fr aracım var kendim sürüyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.