Şimdi Ara

2020 Kia Rio Türkiye fiyatı ve özellikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
53
Cevap
3
Favori
3.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 31
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • seyfiican (6 mesaj) kesbi (5 mesaj) autindustry (5 mesaj) Carsever (4 mesaj) kebimeva (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19 mesaj) Mobil (25 mesaj) (5 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 2020 Kia Rio Türkiye fiyatı ve özellikleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2609 Mesaj
    |
    |

Acizim, aciz olanı istemem.

Ruhumu Rahman’a teslim eyledim, başka istemem.

İsterim, fakat bir ölümsüz dost isterim.

• Binbaşı
    1315 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: seyfiican

2 gundur 1.0 prestıge paketını kullanıyorum, b segment araclara gore daha genıs ve donanımlı. Vıtes gecıslerı cok guzel, hızlanması tatmın edıyor ve yol tutusu gayet ıyı. Iyı kı corsa bulamadım da rıo almısım dıyorum.

En bos paketınde bıle serıt takıp, adaptıf hız sabıtleme, fren destek sıstemı vs gıbı dıger fırmaların sadece tepe donanımlara koydugu ozellıkler var. B segment arac arayanlar mutlaka denesın derım sahsen tek begenmedıgım ozellıgı farların halojen gelmesı onun dısında gayet mantıklı bır arac.

Bu araçta adaptif hız sabitleme var mı? (ACC)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Hocam sabıtlemeyı hıc kullanmadım bılmıyorum bakarım yarın ama sehır ıcı fren destegı varsa adaptıf sabıtlemede vardır dıye dusunuyorum

|
    |
    c_a_l_99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kore malı önermiyorum.

|
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj

Arabayı beğendim param olsa düşünürdüm

|
    |

Orijinalden alıntı: deoks

Çağ dışı atmosferiklerden vazgeçilmiş olması olumlu.

Kardeşi i20 1.0 modelini kullanıyorum. Motor şanzıman uyumu harika, yakıt tüketimi de ş.içi 6 litre civarı, performansı 1.6 atmosferiklerden daha iyi. Şanzımanda herhangi bir ısınma sorunu da yaşamadım.

Ezbere motor hacmi küçük diye önyargıyla yaklaşmayın. Deneyin, sonra karar verin.

Honda ve Toyota vazgeçmedi daha.

|
    |
    |
    |
  • Yarbay
    5610 Mesaj
    Adaptif yok

|
    |

kullandıgımız arabalara göre iyi ama tutar mı

|
    |

Orijinalden alıntı: kebimeva

Size kim çift kavrama dedi bilmiyorum ama yanlış biliyorsunuz. Yeni nesil 1.0 motorlarda CVT var.

Sitesindeki ve açıklamadıki DCT dedi.

clio 5 ten bahsediyorum.

|
    |
    kesbi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

15 bin liralik fark veriyorsun ek olarak ekran jant krom çita, on kol dayama var, ve koltullarinin kumasinin deseni farkli en azindan yari deri olsaymis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoğanGörünümlüToros -- 15 Ağustos 2020; 19:42:32 >
  • Yarbay
    3006 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

İkisi de kötü. Ben çift kavrama asla almam şahsen. Saatli bomba gibi. Tam otomatik candır.

adam gibi kullanırsan gayette iyi 6 senedir 2014 megane 3 edc kullanıyorum aracım 90 bine geldi hiçbir sorun yaşamadım vites geçişleride gayet iyi.

|
    |

araba güzelde bu fiyatlara nasıl alalım insafsızlar

|
    |

Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Netspeed WXPOLX referans kodu ile başvuru yap faturanı 12 ay 5tl az öde
  • Teğmen
    176 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

İkisi de kötü. Ben çift kavrama asla almam şahsen. Saatli bomba gibi. Tam otomatik candır.

Tork konvertörlü ile çift kavrama arasında 100.000 km'de en az 10.000TL'lik yakıt farkı olur (Ortalama 1.5 litre/100km fazla tüketim dolayısıyla).

EAT8, ZF8 gibi birkaç model hariç tam otomatikler verimli değiller. Onlar bile 200 bin km'yi ne kadar sorunsuz atlatabilecekler belli değil. Çift kavrama debriyaj değişimiyle yoluna devam eder de, tork konvertörlünün revizyonu ne kadar düzgün olur soru işareti

Çift kavrama şanzımanların avantajı çok fazla. İstanbul gibi her dakikanın dur-kalk ile geçtiği bir şehirde değilseniz, tork konvertörlü günümüzde anlamlı değil

Rio 1.4 100bg 6-ileri tork konvertörlü otomatiğin şehir içi tüketimi 7.3 litreydi, yeni Rio 1.0 T-GDI 100bg 7-ileri DCT'nin tüketimi 5.5 litre. Aradaki performans ve sürüş konforu farkına girmeye hiç gerek yok. Bu araçlar 5 yıl garanti ile satılıyorlar. 1.0 T-GDI 100bg 7-ileri DCT kullanıcısını çok daha mutlu edecektir. Senelik MTV'si de 1.000TL daha düşük

• Yarbay
    13587 Mesaj

Motor farkı var arada, tüketim farkı sadece şanzımanla alakalı değil yani.
    100 binde 10 bin yakıt farkı olur yazmışsınız, hangi çift kavrama 100 bin masrafsız gidecek, kar zarara dönmesin...

|
    |
    autindustry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2014 HYUNDAİ İ10 1.0 STYLE
  • Yarbay
    5610 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DoğanGörünümlüToros

Bugun 172 bin liralik tekno paketini inceledim. Farlari sari, tek çanak halojen. Aynasi mandalli en azindan anahtarsiz giris calistirma olsaydi.

15 bin liralik fark veriyorsun ek olarak ekran jant krom çita, on kol dayama var, ve koltullarinin kumasinin deseni farkli en azindan yari deri olsaymis.

"aynası mandallı" derken?

Tofaş gibi. Gece mandali indiriyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Carsever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    176 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Motor farkı var arada, tüketim farkı sadece şanzımanla alakalı değil yani.
    100 binde 10 bin yakıt farkı olur yazmışsınız, hangi çift kavrama 100 bin masrafsız gidecek, kar zarara dönmesin...

Donmez hocam merak etmeyin. Kavrama degisecekse, en kotu ihtimal ilki garantiden degisir zaten. Kavrama degisimini cepten karsilasaniz bile maks 5.000TL.ye halledilecek bir is

Motor farki elbet var, sadece sanzimandan kaynakli kisim reel kullanimda en az 1.5 litre. Biri 6.5 yakarken digeri 8.5-9.larda dolasacak

Golf VI 1.6 hitler manuel 9.7 yakarken, 7 ileri DSG.si 8.8 yakiyordu. Tork konvertorlusu olsa jetta gibi 11-12 yakar

Devir cift kavrama devri. Araba 5 yil garantiliyse ve istanbulda degilseniz, cift kavrama mukemmel tercih

SEO
Radyo Dinle
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.