Şimdi Ara

2020 Kia Rio Türkiye fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
7.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seyfiican

2 gundur 1.0 prestıge paketını kullanıyorum, b segment araclara gore daha genıs ve donanımlı. Vıtes gecıslerı cok guzel, hızlanması tatmın edıyor ve yol tutusu gayet ıyı. Iyı kı corsa bulamadım da rıo almısım dıyorum.

En bos paketınde bıle serıt takıp, adaptıf hız sabıtleme, fren destek sıstemı vs gıbı dıger fırmaların sadece tepe donanımlara koydugu ozellıkler var. B segment arac arayanlar mutlaka denesın derım sahsen tek begenmedıgım ozellıgı farların halojen gelmesı onun dısında gayet mantıklı bır arac.

Bu araçta adaptif hız sabitleme var mı? (ACC)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba güzel param olsa düşünürdüm ama bagaj kapasitesi düşündürmüyor değil. Bekar ya da çocuksuz aileler için yeterli olabilir.

• Hocam sabıtlemeyı hıc kullanmadım bılmıyorum bakarım yarın ama sehır ıcı fren destegı varsa adaptıf sabıtlemede vardır dıye dusunuyorum

• Kore malı önermiyorum.

• Arabayı beğendim param olsa düşünürdüm

• quote:

Orijinalden alıntı: DburakKoc

Çağ dışı atmosferiklerden vazgeçilmiş olması olumlu.

Kardeşi i20 1.0 modelini kullanıyorum. Motor şanzıman uyumu harika, yakıt tüketimi de ş.içi 6 litre civarı, performansı 1.6 atmosferiklerden daha iyi. Şanzımanda herhangi bir ısınma sorunu da yaşamadım.

Ezbere motor hacmi küçük diye önyargıyla yaklaşmayın. Deneyin, sonra karar verin.

Honda ve Toyota vazgeçmedi daha.

• tutulmuyor diye bende dahil bir çoğumuz uzak duruyoruz ama kullandığımız arabalara bin basacak gibi duruyor

• Adaptif yok

• kullandıgımız arabalara göre iyi ama tutar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: MrPazar

Size kim çift kavrama dedi bilmiyorum ama yanlış biliyorsunuz. Yeni nesil 1.0 motorlarda CVT var.

Sitesindeki ve açıklamadıki DCT dedi.

• kesbi kullanıcısına yanıt

clio 5 ten bahsediyorum.

• Bugun 172 bin liralik tekno paketini inceledim. Farlari sari, tek çanak halojen. Aynasi mandalli en azindan anahtarsiz giris calistirma olsaydi.
    15 bin liralik fark veriyorsun ek olarak ekran jant krom çita, on kol dayama var, ve koltullarinin kumasinin deseni farkli en azindan yari deri olsaymis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoğanGörünümlüToros -- 15 Ağustos 2020; 19:42:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

İkisi de kötü. Ben çift kavrama asla almam şahsen. Saatli bomba gibi. Tam otomatik candır.

adam gibi kullanırsan gayette iyi 6 senedir 2014 megane 3 edc kullanıyorum aracım 90 bine geldi hiçbir sorun yaşamadım vites geçişleride gayet iyi.

• araba güzelde bu fiyatlara nasıl alalım insafsızlar

• autindustry A kullanıcısına yanıt

Motor farkı var arada, tüketim farkı sadece şanzımanla alakalı değil yani.

100 binde 10 bin yakıt farkı olur yazmışsınız, hangi çift kavrama 100 bin masrafsız gidecek, kar zarara dönmesin...

• quote:

Orijinalden alıntı: DoğanGörünümlüToros

Bugun 172 bin liralik tekno paketini inceledim. Farlari sari, tek çanak halojen. Aynasi mandalli en azindan anahtarsiz giris calistirma olsaydi.
    15 bin liralik fark veriyorsun ek olarak ekran jant krom çita, on kol dayama var, ve koltullarinin kumasinin deseni farkli en azindan yari deri olsaymis.

"aynası mandallı" derken?

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Tofaş gibi. Gece mandali indiriyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.