Şimdi Ara

2020 Hyundai i20 tanıtıldı: Yepyeni tasarım ve hibrit motor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tasarım zaten olmamış. Full hybrit almazsan kaputun altı da olmamış. Komple olmamış bence. İ30 da olmamış zaten. Elantra makyajı da olmamıştı. Kimi kovdularsa bir an önce çift maaşla geri çağırsınlar.
  • Hali hazırda satılan kasa bence daha güzel. Bunun arkasını bir şeye benzetemedim. Clio, Fiesta, 208, Corsa gibi rakipleri tasarım anlamında bence daha iyi. Tabi güzellik görecelidir yine beğenip alanlar olacaktır elbet.
  • yastık altında 150 bin olucaktı gidip alayım.
  • Bir Hyundai meraklısı olarak beğenmedim. ARka tasarım çok farklı ve alışması zor. Ön taraf sıradan. Ayrıca DCT şanzımanın yerine daha az yakan 6 ileri tam otomatik bir şanzıman olması daha çok ilgimi çekerdi. Ayrıca 1.4 atmosferik ve 120 beygir civarında bir motor da olsa tasarım es geçilip yine almayı isterdim ama şu tasarım ve motor-şanzıman seçenekleriyle satışlarının azalacağını düşünüyorum.
  • Korkuyorum sıra Tucson’a gelecek
  • 4 ileri otomatik mi yine ?
  • Hah işte şimdi tam oldu! Önce i30'u berbat ettiler şimdi de güzelim i20'yi...

Çin malı çakma arabaya çevirmişler. Hyundai kafayı yemiş belli.
  • Ya arkadaşlar tamam zevk mevk meselesi ama sizinki de 2011 yılında "o ses türkiye yarışmasında" yarışmacı irem dericiyi beğenmeyen kaşelot hadise ve yapboz murat gibisininiz.

Araba kusura bakmayın ama fıstık gibi olmuş. hayret nasıl beğenmediniz!

2020 Hyundai i20 tanıtıldı: Yepyeni tasarım ve hibrit motor
  • leş. 2015 kasada güzel bir atılım yapmışlardı demekki şirkete aldıkları hain işbirlikçilerin oyununa geldiler şu tasarımlarla ancak içeride bir yılan içeride bir hain olduğu sonucu ortaya çıkar. tamamiyle içide dışıda leş seat desem seat değil hyundai desem hyundai değil çöp desem tam uyuyor.
  • Bence bu çirkin olmuş,önceki daha güzeldi.
  • Kia daha iyi
  • kopya çeken çocuklar gibi 1. sınavda düşük 2. sınav 100 sonraki sınavda yine düşük.

hem i30 hemde i20 efsane tasarımdan tekrar toyotaya dönüş olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.