Şimdi Ara

2020 gibi olma ihtimali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

20 ve 21'de girdim.20'nin tytsi normalde zor ama süre uzadığı için ortalama denecek bir sınavdı.Ayt kolay olduğu için yığıldı.Geçen sene de mat hariç çok basit bir sınavdı tyt.Ayt boru gibiydi.

Yani yarın ayt de boru gibi olursa yığılma olmaz.Bu kadar kolay tyt yaparken ve geçmişte bu kadar eleştiri almışken yarını da kolay yapacaklarını sanmıyorum.

Tabi burda sizin kolay demelerinize göre yorum yapıyorum sınava girmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 20nin turkcesi disinda tytsi zor degildi ki, gelen gecen mat-fen den 60-0 yapti zatwn

• 2020X1.3  

• sivasleeee S kullanıcısına yanıt

Yok hocam

• The Killing Road kullanıcısına yanıt

Hocam türkçe zor, matematik sosyal ortalamaydı diye hatırlıyorum türkçede zamanı kontrol edemeyen batırdı o açıdan bir zorluk vardı ya da benim 21 20 seviyem aynı değildir belki.40'dan 18'e çekmiştim.Ama 20'de gerçekten asıl olay aytde oldu.Tyt bütün dinamikleriyle birlikte o kadar berbat hazırlanmış bir sınav değildi.Ayt kolaylığı çalışan herkesin emeklerini çöp etmişti.

Bu 2 senenin ardından ben yarın dengeleyici bir sınav bekliyorum.

• withmymask W kullanıcısına yanıt

Ayt tyt seviyesini cok farkli yapmazlar, yigilma filan umurlarinda degil ki.

Mat fen bariz kolaydı bizim senede, hatta sosyal de gorece. İlk Türkçeden basladiklari için milletin dengesi kaymisti ondan oyle geliyor

• 2021 tytsi önceki yıla göre bariz daha zordu.2020 tytsi boyama kitabından farksızdı.Forum yine saçma yorumlarıyla şaşırtmıyor.

• withmymask W kullanıcısına yanıt

Hocam 20nin tyt matematik gayet kolaydı sanki

• geçen sene sayısal ilk 1k'da kimi görsem 29-1 30-1 tyt mat yapmıştı. tyt'nin zorluğunu belirleyen matematiktir. geçen sene diğerlerinin zorluk seviyesinin bir önemi yoktu, matematik çok zor olduğu için düşük netlere iyi sıralamalar geldi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tabiki 40 soru var kocaman 40 soru belirler

• The Killing Road kullanıcısına yanıt

valla aklı olan türkçeyi biraz çözüp bırakır. sonuna kadar 40 türkçeyi bir anda çözmek tytyi çöpe atmak gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.