Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    import içecekler derken otelin kullandığı markaları gösterir bir bar menüsü var mı paylaşabilir misiniz elinizde var ise?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rafi_baskan

import içecekler derken otelin kullandığı markaları gösterir bir bar menüsü var mı paylaşabilir misiniz elinizde var ise?
    Elbette paylaşabiliriz.
    Dilerseniz özelden e-mail adresinizi bizimle paylaşın,
    Sizin için bilgilendirme sağlayalım.
    Sevgiler.
  • SonyFun S kullanıcısına yanıt
    Istanbul Metropolitan Bosphorus öneririm hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diverso

Herkese merhaba.
    Tesis tanıtımlarına devam ediyoruz.

Geçtiğimiz yıl tanıtımını yaptığımız,
    Bir çok yönlendirme sağladığımız ve %95 memnuniyet oranı yakalayan ZEYNEP OTEL ile alakalı kısa bir bilgilendirme yapma ihtiyacı hasıl oldu;

ZEYNEP OTEL
    - Tesisi Regnum Otel işletiyor ve Regnum Carya ile komşu otel konumunda.
    - Yiyecek/içecek performansı üst seviyede, tedarikçileri Regnum ile yüksek oranda aynı.
    - Import içki sunuyorlar.
    - Minibarlar günlük olarak soft alkollu ve alkolsüz içecekler ile bir defa yenileniyor.
    - Tesisin Golf Kısmı yeni binadır, standart odaları 40m2 genişliğindedir. (Bizler de Golf Kısmını tavsiye ediyoruz)
    - Sahil kum, deniz bölgeye göre daha sığdır.
    - Açık havuz, çocuk havuzu, lake havuzu, kapalı havuz bulunmaktadır.
    - Tesis denize 0 mesafededir. 291 m uzunluğunda, kum sahili bulunmaktadır ve Mavi bayraklıdır.
    - Olimpik Havuz, Açık Yüzme Havuzu, Kaydırak Havuzu, Çocuk Havuzu, Kapalı Havuz bulunmaktadır. 1 Adet Spiral,1 Adet Kamikaze,1 Adet Halı su kaydırakları mevcuttur.
    - Misafirleri genellikle iç pazar ve avrupa pazarındandır.
    - Özellikle yüksek sezonda diğer tesislerde yaşanan sahil, restoran ve havuz alanlarındaki kalabalık dolayısıyla yer sorunu tesiste yaşanmamaktadır.

Tüm bu doneler doğrultusunda, DH KULLANICILARINA ÖZEL İNDİRİMLER İLE BİRLİKTE, FİYAT/PERFORMANS tesisi olarak yine ön plana çıkan ZEYNEP OTEL ve diğer tesisler için teklif isteyen DH KULLANICISI DOSTLARIMIZIN;

Giriş Tarihi:
    Çıkış Tarihi:
    Yetişkin Sayısı(+12):
    Çocuk Sayısı:
    Çocuk Doğum Tarihleri:
    Tercih Edilen Bölge/Otel:
    Maksimum Bütçe:

Bilgilerini tarafımızla PM (ÖZEL MESAJ) yolu ile paylaşmaları ricadır.
    SEVGİYLE KALIN.

Herkese merhaba.
    Geçtiğimiz yıl gibi bu yıl da sıkça talep gören Zeynep Otel ile alakalı;
    Ultra Herşey Dahil konseptinde free verilen içkiler konusunda sıkça sorular almaktayız.
    Yönetimin değişikliğe gitme yetkisinin olduğunu hatırlatarak bir kaç markayı aşağıda sıralayalım;

BİRA
    Tuborg Fıçı
    Tuborg Şişe
    Becks Fıçı
    Efes Şişe

RAKI
    Yeni Rakı
    Tekirdağ

VOTKA
    Smirnof
    Gilbeys
    Wyborowa

VİSKİ
    Red Label
    JB
    Ballantanis
    Cuty Shark

CİN
    Gilbeys

• Amara prestige için 2008 Şubat doğumlu oğlum çocuk sınıfında kabul ediliyor mu yoksa büyük olarak mı işlem görür?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar,

Bu sene bütçe yetmediği için Adios puanlarla tatil yapacağız, hep yurt dışına saklıyorduk ama kısmet değilmiş.

Crystal Waterworld Resort & Spa belek/serik daha önce gidip memnun kalan/kalmayan var mı?

2.5 yaşında çocuğumuz var. UHD tatilimizin amacı da çocuğun güzel vakit geçirmesi, Puanla alacağımız için sadece setur üzerinden tercih yapabiliyorum.

Haziran ayı için bu oteli bulabildim setur üzerinde 4500-5500 civarında 6 gece tavsiye edebileceğiniz otel varmıdır?
  • LaNcEt kullanıcısına yanıt
    Diverso adlı arkadaşımızla görüşün derim.Hemen yukarıda mesajları var.Kendisi setur yetkilisi olur.

• ersyno kullanıcısına yanıt
    Oğlum 28.04.2008 doğumlu,ben Amara Prestige Elite otele MNG'den çocuğuma üzretsiz rezervasyon yaptırdım.
  • Merhaba, 10-15 Haziran, 2 yetişkin ve 1 çocuk için aşağıdaki otellerden hangisini tavsiye edersiniz, denizi en güzel ve kum olani hangisidir?

Sunrise Resort Hotel - fiyat 495(gecelik kisibasi)

Sueno hotels beach side - fiyat 487 (gecelik kisibasi)

Zeynep hotel - fiyat 510 (gecelik kisibasi)

Delphin deluxe Resort Alanya - fiyat 545 (gecelik kisibasi)

Alibey park - fiyat 577 (gecelik kisibasi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sajahn -- 24 Ocak 2020; 12:31:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • murkar67 M kullanıcısına yanıt
    Bilgi için çok teşekkürler. Ben de puanlarla halkbank parafly travel üzerinden alacağım. Arayalım bakalım ne diyecekler. Seturda yokmuş sanırım bu otel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

selamlar,

Bu sene bütçe yetmediği için Adios puanlarla tatil yapacağız, hep yurt dışına saklıyorduk ama kısmet değilmiş.

Crystal Waterworld Resort & Spa belek/serik daha önce gidip memnun kalan/kalmayan var mı?

2.5 yaşında çocuğumuz var. UHD tatilimizin amacı da çocuğun güzel vakit geçirmesi, Puanla alacağımız için sadece setur üzerinden tercih yapabiliyorum.

Haziran ayı için bu oteli bulabildim setur üzerinde 4500-5500 civarında 6 gece tavsiye edebileceğiniz otel varmıdır?
    Hocam selamlar,

yönlendirmeniz olabilir mi?
  • quote:

Hocam selamlar,

yönlendirmeniz olabilir mi?

Alıntıları Göster
    Merhaba.
    Maalesef puanlar ile sadece seyahat hattından işlem yapılabiliyor.
    Biz de yardımcı olmayı isterdik fakat teknik olarak mümkün değil.
    Sevgiler.
  • quote:

selamlar,

Zeynep Otel'i puanlarınızla alabiliyorsanız tercih ediniz.
    Sevgiler.
  • Merhaba,

aşağıdaki kriterlere uygun otel önerisi olan paylaşabilirse sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

- 4 yaşındaki bir çocuğun iyi vakit geçirebileceği
    - İnce kum plajı olan ve denize sıfır konumda
    - Çocuk havuzu ve mümkünse çocuk havuzunda kaydırağı vs olan
    - Antalya'da veya Akdeniz Bölgesi içerisinde
    - Temiz ve memnun kaldığınız tavsiye edebileceğiniz bir otel.

• quote:

Orijinalden alıntı: murkar67

Oğlum 28.04.2008 doğumlu,ben Amara Prestige Elite otele MNG'den çocuğuma üzretsiz rezervasyon yaptırdım.
    Son bir soru daha sorayım izninizle, işlemi internet sitesi üzerinden mi yoksa telefon veya büro üzerinden mi gerçekleştirdiniz ve hatır gönül işi oldu mu? Otele girişte bir sıkıntı olur mu diye çekincem var o yüzden soruyorum 🙏

• quote:

Orijinalden alıntı: ersyno

Son bir soru daha sorayım izninizle, işlemi internet sitesi üzerinden mi yoksa telefon veya büro üzerinden mi gerçekleştirdiniz ve hatır gönül işi oldu mu? Otele girişte bir sıkıntı olur mu diye çekincem var o yüzden soruyorum 🙏

Alıntıları Göster
    Ben cevap vereyim tatil sepeti üzerinden aldım diğer tatil siteleri gibi doğum tarihine ay-gün olarak dikkat etmiyorlar sanırım sadece yaş olarak 12'den büyük olmayacak sorun olmaz bu durumda.

• MNG'nin sitesindeki telefonları arayabilirsin ben Göksel beyle görüştüm,herhangi bir yakınlığım

yok bir şekilde yardımcı oluyorlar.Onlar rezervasyon formunu dodurmana yardımcı oluyorlar.Daha

sonra oteli arayıp teyit ettirdim;herhangi bir sıkıntı yok,Dublex aile odası verdiler ve iptal

güvence paketi ile birlikte istediğin kartla 12 taksit yapabiliyorsun.
  • Bilgiler için çok teşekkürler. Otel teyiti de yapıldıysa girişte sorun olmayacaktır. Herkese iyi tatiller 🙏👍

• Merhaba arkadaslar 8 temmuz girişli 12 temmuz cukisli belek bolgesinde balayi yapabilcegimiz memnun kalabilecegimiz bir otel aramaktayim. Butcem 6 bin tl olup bi turlu karar veremedik paloma grida yi dusunuyorduk odalarda ve yemeklerde problemler varmis sanirim. Tavsiyelerinize acigim.

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.