Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gural premier tekirova dam memnun kalirsiniz bence veya az ilerisindeki rixos tekirovada olabilir fiyatlarindan emin degilim ama cikinca bir bakarsiniz, biraz daha cilgin olsun cocuk yokken diyorsaniz adam eva da harikadir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fettah

Gural premier tekirova dam memnun kalirsiniz bence veya az ilerisindeki rixos tekirovada olabilir fiyatlarindan emin degilim ama cikinca bir bakarsiniz, biraz daha cilgin olsun cocuk yokken diyorsaniz adam eva da harikadir .
    Gural tekirova çok guzel bir otel , fiyatlar erken sezonda genellikle rixostan ucuza çıkıyor sezonda rixosu geciyor. O yuzden , gural-voyage- amara dolce vita, önerilerim

• ilk acıklanan fıyatlara bakarsak

eli ayagı duzgun bır otelın temmuz agustos eylulde kişi bası 800 -1000 tlden asagısı olmayacak buda oda fıyatı 1500 -2000 tl demek 5 gunluk tatıl 7500 -10000 tl tekabul edecek

ust duzey otelerde gunluk 2500 -3000 altı pek olmayacak gıbi

temmuz ayı 5 gunluk ucuz otel ısteyen sidedeki dosı otele baksın 5 gunluk 3400 tl 4 yıldızlı bır otel denıze uzak gunlugu kişi bası 340 tl gelıyor artık kalıtesı ne kadarsa.. otelı bılmem ama resımlerde kotu gozukmuyor

yıne temmuz ayında zeynep gunluk 1000 tl den 5 000 tl

ıyı dıyebılecegımız papılon aysca 8, 600 tl tıtanic deluxede o cıvarlar su sesıne 11,500 verılınceye kadar bunlar daha ıyı tercıh bence

en alınası otel bana kemerdeki double tree geldı 5,750 cıvarı su ankı en ıyı fırsat oldugunu dusnuyorum

kendım pısırım kendım yer ıcerım dıyorsanız sıde barut b suıtes derım 2,600 tl konaklamaya vereceksınız artık ne yer ıcersenız cebınıze kuvvet

crıstallerın bıle ortalama 7 bın tl den basladıgı yerde zeynep ve double tree sımdılık en F/P OTELERI OLARAK GÖZE CARPIYOR

not= ben 21 temmuz 26 temmuz 5 geceyı baz aldım

hotels comda fıyatlar erken rezarvasyona gore cogunlukla daha uygun cıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eudo -- 29 Ekim 2019; 19:21:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eudo

ilk acıklanan fıyatlara bakarsak

eli ayagı duzgun bır otelın temmuz agustos eylulde kişi bası 800 -1000 tlden asagısı olmayacak buda oda fıyatı 1500 -2000 tl demek 5 gunluk tatıl 7500 -10000 tl tekabul edecek

ust duzey otelerde gunluk 2500 -3000 altı pek olmayacak gıbi

temmuz ayı 5 gunluk ucuz otel ısteyen sidedeki dosı otele baksın 5 gunluk 3400 tl 4 yıldızlı bır otel denıze uzak gunlugu kişi bası 340 tl gelıyor artık kalıtesı ne kadarsa.. otelı bılmem ama resımlerde kotu gozukmuyor

yıne temmuz ayında zeynep gunluk 1000 tl den 5 000 tl

ıyı dıyebılecegımız papılon aysca 8, 600 tl tıtanic deluxede o cıvarlar su sesıne 11,500 verılınceye kadar bunlar daha ıyı tercıh bence

en alınası otel bana kemerdeki double tree geldı 5,750 cıvarı su ankı en ıyı fırsat oldugunu dusnuyorum

kendım pısırım kendım yer ıcerım dıyorsanız sıde barut b suıtes derım 2,600 tl konaklamaya vereceksınız artık ne yer ıcersenız cebınıze kuvvet

crıstallerın bıle ortalama 7 bın tl den basladıgı yerde zeynep ve double tree sımdılık en F/P OTELERI OLARAK GÖZE CARPIYOR

not= ben 21 temmuz 26 temmuz 5 geceyı baz aldım

hotels comda fıyatlar erken rezarvasyona gore cogunlukla daha uygun cıkıyor
    Zeynep otelin fiyatına nereden baktınız,Ben bulamadım

• antireis A kullanıcısına yanıt
    hotels com
  • Jolly turun başkanı 2020 de zam yok demiş

https://www.sabah.com.tr/ekonomi/2019/10/29/tatile-zam-yok

Nasıl yok? 2019 yazı baktığım ve aklımda kalan fiyatlarla atnı tarihlerine baktım jollyturdan. En düşük %20 artış var. %30u geçenlerde var. Ağam bizimle eylenir

• Eudo E kullanıcısına yanıt
    Kemer hilton açıklanmamış ki?

• Shafter kullanıcısına yanıt
    hotels com ve kendı sıtesı 21 -26 temmuza aynı fıyat 5750 verdi tek sorun gerı odemesız
  • korumar ephesus beach & spa resort' da balayı yapmayı düşünüyorum. daha önce gidip deneyimleyeniniz var mı acaba ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin1689

korumar ephesus beach & spa resort' da balayı yapmayı düşünüyorum. daha önce gidip deneyimleyeniniz var mı acaba ??
    2018 ağustos ayında 7 gece konakladık.
    Otel ihtişamdan yoksun mimari olarak
    Deniz dalgalı idi o tarihlerde
    Havuzu büyük kaydıraklarda yeterli seviyede
    Yemekler çeşit olarak tatmin edici
    Genel anlamda Antalya otellerinin gerisinde
    Balayı için daha eğlenceli olabilecek bi tercihte bulunulabilir diye düşünüyorum.
  • goldenlight17 kullanıcısına yanıt
    eğlenceden ziyade sakinlik tercih ediyorum. sahili büyük ve gerek az oda, otel cevresinde fazla otel olmadıgından tercih etmeyi düşünüyorum. alkolde kullanmıyorum. çeşme alacatı kuşadası günü birlik cıkıp gezebileceğim bi konuda oldugu için tercih ettim. temmuz ortası gibi planlıyorum gitmeyim. balayı suit fotograflarda cok albenili duruyor.

ne ücret ödediniz ağustos ayı için.
    hangi odada kalmıştınız.
  • emin1689 E kullanıcısına yanıt
    Standart oda idi erken rezervasyon 2 yetişkin iki çocuk 3300,00 TL idi 2018 yaz dönem fiyatı
  • Herkese selamlar, Ağustos sonu için bakınıyorum ben de. Alkol kullanmıyoruz bu sebeple Ultra Her Şey Dahil konsepti sanki gereksiz gibi geliyor. Bu şartları düşünerek önerebileceğiniz bir balayı oteli var mı acaba?
  • biraz villa buttik otel bakayım dedim hersey daahılden daha pahalı nasıl birşey anlamadım
  • Kapadokya bölgesinde önümüzdeki hafta için uygun fiyatlı önerisi olan var mı?

1 gece konaklayacağız. Adam akıllı yerler 500-600’e çıkıyor.

• sueno golf belek e 25 ağustos 2 eylül çıkış 9600 tl rezarvasyon yapayım dedim 2 çocuk birisi 7 diğeri 4 yaşında fiyat hop 12,000 olunca yapmadım otelden ve jolly turdan 2.çocuk için ücretsizlik talep ettim vermediler kaldı :(:(:( ki aynı sueno golf belek otelde 4 senedir kalıyorum ağlayım mı güleyim mi bilemedim. bu kadar zormu ücretzilik verilmesi
  • rafi_baskan R kullanıcısına yanıt
    Otelin kendisini aradınız mı?Eğer aradınız yapmıyorlarsa yazıklar olsun.10bin lira para veriyorsun 4yaşındaki çocuğu kabül etmiyorlar.Tok satıcı demek ki bunlar.Voyage bekleyin derim.Orada 2 çocuk ücretsiz.

• rafi_baskan R kullanıcısına yanıt
    Rezervasyon bölümünü değil de müşteri ilişkileri departmanini deneyin bir de hocam. Cengiz bey olmalıydı. Yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Sürekli konakladiginizi da özellikle belirtin lütfen.

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    aradım vermediler :):) fiyat olarak bence diğer otellere göre uygun mecbur diğer otelleri bekleyeceğim o da onların ayıbı olsun tripvisor'a yapıştırırım birazdan yorumumu:d
  • quote:

Orijinalden alıntı: rafi_baskan

sueno golf belek e 25 ağustos 2 eylül çıkış 9600 tl rezarvasyon yapayım dedim 2 çocuk birisi 7 diğeri 4 yaşında fiyat hop 12,000 olunca yapmadım otelden ve jolly turdan 2.çocuk için ücretsizlik talep ettim vermediler kaldı :(:(:( ki aynı sueno golf belek otelde 4 senedir kalıyorum ağlayım mı güleyim mi bilemedim. bu kadar zormu ücretzilik verilmesi
    Ben de çocuk 10 yaşında olduğu için müşteri hizmetlerini aradım o da oteli arayıp rica edeceklerini söyledi. Yarım saat sonra arandım otel kabul etmemiş 7300 oldu 9900 kabul etmedim.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.