Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim inşallah benim gibi memnun kalırsınız sizde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • escala kullanıcısına yanıt
    Ardasan kesinlikle geçen sene bir küçük çocukla gittik.. hem kumsalı ve denizi sığ çok güzel.. kaldığınız mekandan plaja ulaşım 70 adım, arabanız varsa çevre lokasyon dolaşım rahat. Çocuk ile gidilebilecek uygun fiyatlı en güzel tatil noktası diyerek Tavsiye edebilirim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 17-23 Mayis Sueno Golf Belek rezervasyonumuzu Diverso Coşku Bey aracılığıyla tamamlamış bulunuyoruz. Kendisine teşekkür ederim ilgisi için.

• evet.. sanırım bu sene en uygun tatil, orucu kırıp, okulu büküp gideceğimiz ramazan ayında olacak..o da mayıs 15 sonrası.. hava sıcak, yakar akdeniz'de..deniz içinse eh işte.. oruç ve okul bükmenin karşılığı en az 5bin olarak görünüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dore-can

Ardasan kesinlikle geçen sene bir küçük çocukla gittik.. hem kumsalı ve denizi sığ çok güzel.. kaldığınız mekandan plaja ulaşım 70 adım, arabanız varsa çevre lokasyon dolaşım rahat. Çocuk ile gidilebilecek uygun fiyatlı en güzel tatil noktası diyerek Tavsiye edebilirim..
    Nerede ne kadara kalmıştınız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: escala

Nerede ne kadara kalmıştınız acaba?

Alıntıları Göster
    Cicibaba hotel’de kaldık, aile işletmesi bir otel bölgedeki en güzel mekan bence,komple yenilenmiş. Plaja 40m.. yemekleri kendileri yapıyordu gayet lezzetliydi.. oda fiyatı sabah ve akşam yemek dahil 500tl.

• merhaba arkadaşlar. iptal olanagı olan bire siteden tatil almak isterim. nerreyi onerirsiniz ?
    tatilbudur dan tam almak üzereydim.arayıp sormak istedim, iptal etme sigortası da almama ragmen olmayabilir dedi. sordu bilgileri. en son kredi kartı bilgileri istedi. vermedim. iptal ettim kapattım telefonu.siteyi de kapattım öylece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dore-can

Cicibaba hotel’de kaldık, aile işletmesi bir otel bölgedeki en güzel mekan bence,komple yenilenmiş. Plaja 40m.. yemekleri kendileri yapıyordu gayet lezzetliydi.. oda fiyatı sabah ve akşam yemek dahil 500tl.

Alıntıları Göster
    walla 8 gece kalsam 4 bin tl eder . Oglen yemek de yok icki de yok cocuk icin dondurma ara ogunler iceceklerde yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

walla 8 gece kalsam 4 bin tl eder . Oglen yemek de yok icki de yok cocuk icin dondurma ara ogunler iceceklerde yok

Alıntıları Göster
    Doğrudur hocam.. ancak iki çocuklu bir aile için Söylediklerinizi size 4bin TL’ye sunan otel yok.

• Hocam zaten çocuklar ücretsiz oluyor otellerde . 2 kişi gecelik toplam 800 tl den kalsanız 8 gecede 6400 tl ediyor . Bu Cicibaba hotel de ise 8 gece toplam 4000 tl . 2 çocuğun yemesi içmesi ıvır zıvırı ve en onemlisi acaba burda dondurmanın topu ne kadardır gibi düşüncelerin olmaması gerekiyor . Tabi oteller pahalı ama inanın aradaki fark gecelik kişi başı 400 tl olan ( çocuklar ücretsiz ) yerler var bakmak lazım sanırım . Yani diyeceğim şu ki tatilde iken insanın kafası biraz da rahat olması gerekiyor . Ben mesela dondurma saatimi geldi misss , 7-24 viski saati vs vs vs . Umarım anlatabilmişimdir . 500 tl oda fiyatı pahalı . Bu da neden kaynaklanıyor artık insanlar böyle kalabalık olmayan yerleri sevmeye başladı ama tatilin zevki de öğle yemeğini nerde yiycem kahve istesem extra yazarlarmı dondurma nerde yiyck bu çocuklar ee ben sahilde 2-3 bişi içemeyeckmiyim gibi korkuların olmaması gerekiyor . Dediğim şeylerde fiyatlar tabi sizin dediklerine göre biraz yüksek ama tatil adı üstünde biraz düşünmemek lazım ben 9 a böldüm ilk 3 taksidi bitti nerdeyse .

Herkese mutlu huzurlu sağlıklı tatiller dilerim , öyle bir toplum olduk ki 9-10 ay önce fiyat araştırması yapıyoruz .

• Geçen yılın f/p si Zeynep Hoteldi. Bu yılın neresi ?

• exclbr kullanıcısına yanıt
    Bu senede Amara prestije olur.

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Rezervasyon yapmamış olsaydım bu oteli düşünebilirdim. Çok hoşuma gitti .

• SonyFun S kullanıcısına yanıt
    Çok iyidir performans açısından.Ben geçen sene keşfetmiştim bu oteli.Çok memnun kaldım verdiğim rakama göre.Herkesede tavsiye ettim.Bu senede rekabetçi bir fiyatla açtı rezervasyonu çok kişide aldı buradan.

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Bu oteli bir kenara yazdım. Fiyatları diğerlerine bakarak uygun.

• Konudaki yorumları ve yardımcı olan arkadaşları dikkate aldıktan sonra 4 otel arasında seçim yapacak duruma gelebildim nihayet. Fakat bu 4 otelin her birinin kendine özgü ağır bastıkları yanları var ve ben karar veremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. (Hem konuda canlanmış olur belki)

Dönem: 31 Ağustos / 6 Eylül 6 gece (2 yetişkin + 1 bebek)
    Bütçe: Aslında gecelik 1000tl altı hedefim var ama şuanki durumda belirlediğim oteller 1100tl civarı. Belki gün sayısını 5'e çekebilirim.

Amara Prestige Elite Kemer: bu senenin f/p si deniyor. Bunun dışında çok cezbedici bir yanı yok bizim için. Ama herkesin bir bildiği var diyerek listeme ekledim.

Ali Bey Park Side: Otel alanı geniş ve yeşillikler içinde. Aqua parkı ve çocuk havuzu (zemini kum) hoşumuza gitti. Lunaparkı da mevcut. bebek odaklı düşününce öne çıktı. Yeme içmesi de güzel gibi ama 24sa servis mantığı yok.

Delphin Deluxe Resort Alanya: Otel sahile yakın ve toplu halde. yeme içme kısmı çok iddialı duruyor. Havuz alanları ve aqua'sı yeterli gibi ve çocuklar için lunaparkı var. Öne çıkan yanı yeme içme.

Botanik Hotel & Resort Alanya: Çok yeşil ve aqua'sı güzel görünüyor. Çocuk havuzları da güzel. Sanırım Delphin ile aynı gruba ait. Yeme içme olanakları da benzer. Tripadvisor'daki yorum sayısı diğerlerine göre daha az. yeni bir otel olduğundan mıdır bilemiyorum.

Gözlemlerim tamamen yorum ve fotoğraf odaklı. Bir de kriterlerimizin temelinde bütçe var. 10-20K ya da otel var farkındayım. Bu dört otel kriterlerimize göre beklentimizi karşılayabilir duruyor. Fikri olan arkadaşlar cevap atarsa sevinirim. En kötü bir sıralama yapsak hangisi 1. sırada olur sizce.

Bu arada coşkun bey siz bu otellerle de çalışıyorsanız fiyat verebilirseniz çok sevinirim.

• metulen kullanıcısına yanıt
    Otellerin fiyatını yazmamissiniz ki

• metulen kullanıcısına yanıt
    Size tekrar yorum konusunda bir tavsiye vermek isterim. Bu şekilde tekrar yorumları okursanız karar vermenize yardımcı olacaktır. Tripadvisor uygulamasını indirin, yorumlarda yorum yapan kişinin isminin yanında daha önce kaç yorum yaptığı yazıyor. Yorum sayısı 3 üzerinde olan kişilerin yorumlarını dikkate alın sadece. Çünkü geneli çakma yorum😉

• Amara Prestige’ in geçen gün fotoğraflarına baktım gerçekten güzel bir hotel. Benim bu yaz rezervasyon yaptığım web sitesindeki yorumlarını okuyunca biraz hayal kırıklığı oldu. Müşterilerden aldığı not da baya bi düşüktü. Yine de bilinmez , memnuniyetsiz müşteri çok. Gidip görmek lazım.

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Aslında mesajımda yazıyordu. Bu yazdığım otellerin hepsi yaklaşık 1100tl gecelik. Yani 6400/6600tl fiyat çıkıyor 6 gecelik. Benim hedefim gecelik 1000tl altına bulmaktı ama şuanda öyle bir otel göremedim.
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.