Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyv hocam Antalya dusunmuyorum.Ege tarafina gidicem en uzak.Yinede öneriniz icin tskler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadMen -- 13 Aralık 2019; 3:40:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sentido Bellazure hakkinda bilgisi olan daha once giden varmı.5200 civari 4 gece.Ege bolgesinde bu fiyata daha iyioteller varmi cocuklu aileler icin.Tskler

• Daha önce Voyage Sorgun’da konaklayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MadMen

Sentido Bellazure hakkinda bilgisi olan daha once giden varmı.5200 civari 4 gece.Ege bolgesinde bu fiyata daha iyioteller varmi cocuklu aileler icin.Tskler
    Korumar ephesus. Aquasis didim. Bunları inceleyiniz

• selamlar... 15 tatil için antalya bölgesinde kapalı havuzları iyi olan bir otel bilen var mıdır acep???

termaller gidilecek gibi değil.. haliyle oldukça pahalı..teşekkürler..
  • valla bende bu tarz da bir yer arıyorum kapalı havuzu güzel olan tavsiyesi olan varsa 15 tatil için sevinirim
  • 10 senedir hersene en az iki otele giderim biri alt seviye biride üst seviye yapmaya çalışırım ,ilk defa erken rezervasyondan almadim ,ets nin bonus şarti otellerin yüksek fiyati derken almadik ama titanicler ve cornella otelleri sanki fp olarak ondeydiler diye düşünüyorum,sonradan onlarda zamlandi zaten .

• fettah kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende her sene 2-3 yer alırım.Lakin bu sene bu fiyatlardan almak saçmalık artık.5 gece için 8-9k vermek delilik benim için.Ya son dk fırsatı beklerim ya da gitmem bu sene.En kötü Kuşadası dibimde Eylül ortası gibi 3-4 günlük giderim.

• Benim 4.sezonum, bonus dan dolayı ilk defa ETS den farklı acentaya yöneldim. Zaten orta halli otellere giderdim kalite çıtasını düşürerek aynı segmentte devam ettim 11 gece 9 binle inşallah beklenti doğrultusunda bir tatil geçer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Bende son dakika kovalicam ne yapalim gidemezsekte ölmeyiz , zor olacak ama olacak 😜

• quote:

Orijinalden alıntı: ftokan

Merhaba,

4-10 Ağustos arası 2 yetişkin +2 çocuk (12 ve 9 yaşlarında) Barut Hemera Otel'e 8052 TL'ye rezervasyon yaptırdım. Otel odaları bu kış tamamen yenileniyormuş. Benim rezervasyon yaptırdığım tarihte 2 yetişkin için 6 gece fiyatı 6.750 TL'ydi. Otelin internet sitesinden bir bakın isterseniz, belki fiyat değişmemiştir.
    sizin şartların aynısını rezervasyon içim yazdım 10.286 tl çıkıyor. hemen zam yapmışlar.
  • Sonunda kararımı verdim. Geçen yıl gittiğim ve çok memnun kaldığım Quattro Beach otelde. 4-9 ağustos'ta 5 gece 2 yetişkin 1 çocuk 5.363 TL. ETS turdan aldım.

2 yıl üst üste aynı otele gitmek istemezdim ama Bu kadar çöp otelin bu fiyatlara sunulması sonucu bu kararı verdim. Herkese iyi tatiller şimdiden.

https://www.etstur.com/Quattro-Beach-Spa-Resort-Otel-Alanya

https://www.holidaycheck.de/hi/quattro-beach-spa-resort/d1c475d8-f8ed-35be-8c67-3f415df0b8d9

• Antalyada 5 yıldızlı otele gitmişimdir 😂https://twitter.com/okulungozdesi/status/1205821344488861701?s=21

• lebisee L kullanıcısına yanıt
    Yemin ediyorum ben utandım.Birde Türk bayrağı var üstünde.

Antalyada ne 5 yıldızlı oteller varmış dettirdi,birde bunlara 9 taksitle para ödüyoruz

Bazı ucuz oteller ,animasyon ekibine para ödemeyelim diye mutfakta çalışanları animasyoncu gibi kullanabiliyor ,Özellikle Türk gecesinde mutfakta çalışanlar ellerine tencere ,tava ,kapak ses çıkaracak ne bulursa alıp mehter marşı eşliğinde bir birlerine vurup gürültü çıkarıyorlar ,işin garibi yabancı turistlerin ilgisini de çekiyor 1.2 kez şahit oldum :)
  • Arkadaşlar 2 yetişkin için ağustos 4-15 arası civarı 4 gece için 5000 e kadar MUĞLA-BODRUM otel önerisi alabilir miyim ? Bu sene antalya dan vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyponsoinage -- 14 Aralık 2019; 20:41:24 >
  • feykbey kullanıcısına yanıt
    Fiyat 5.817,50 TL çıkıyor hocam şu anda zam mı geldi?
  • 6 temmuz - 12 temmuz aralığında 6 gece 7 gün 3 yetişkin 1 çocuk (2 yaşında ) herşey dahil konseptinde denize yakın, antalya muğla dolaylarında bir otel önerisine ihtiyacım vardır. 6000 dolaylarında bütçem vardır. bu fiyatın 1 tık altı üstüde olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funnyman043 -- 14 Aralık 2019; 23:11:21 >
  • waybe kullanıcısına yanıt
    Ben 9 aralıkta zamdan 1 gün önce aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.