Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar,
    Rezervasyon fiyatini nereden goruyorsunuz,
    Buarada, fiyata gore makul sayilabilir.
    Tskler,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konuda yerimizi alalım .hayirli olsun öncelikle.
    Geçen sene yüksek fiyatlardan dolayi likya karya turu yaptık.uhd den daha uugun fiyata tatil/gezi oldu.hem gezdik hem deniz plaj eğlence.bu sene uhd olarak erken rezervasyon açilir açilmaz otel almayı düşünüyorum.fiyatlar gecen sene ile yakın yada %10/15 yüksek açilir sanirım.
    Cocuğu olmayanlar mayıs/eylül/ekim tabiki tatil yapar.ama el mecbur temmuz ağustos işte.
    Bu sene aqua sı iyi bir otele gitmek istiyorum.varmı önerisi olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asadem kullanıcısına yanıt
    Fiyatı nerden görüyorsunuz

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 28eylülde giriş yapmışlardı.Torbayıda çok beğenmişler lakin Belek bir tık daha iyiydi diyorlar.Tabi bunda alan büyüklüğüde etkili olmuştur.Daha lüks bir ortam Belek’teki.Birde ailemin yazlığı olduğu İçin torbadaki odalar da yazlık gibi konumlanmış bu yüzden çok sevmediler.Ama hizmetine,yemekleri çok beğenmişler ki gene gideriz diyorlardı.

• Bugün Ets acentasına uğradım.11 Kasım’da büyük ihtimal erken rezervasyon başlayacak dedi.Bu en fazla 1 hafta ertelenebilir dedi.Ama ilk söylenen 11 kasımmış.

• tantrumtr T kullanıcısına yanıt
    Tatilsepeti uygulamasından baktım ben. Ancak diğer turizm uygulamalarında da çıkıyor.

• asadem kullanıcısına yanıt
    Ok tskler,
    O fiyatta Marti Myra da var, europhianin hemen altinda. Kesinlikle oneririm. Kaydirak az var ama, kalitesi gercekten iyi. Gecen sene konaklamistim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tantrumtr

Ok tskler,
    O fiyatta Marti Myra da var, europhianin hemen altinda. Kesinlikle oneririm. Kaydirak az var ama, kalitesi gercekten iyi. Gecen sene konaklamistim.
    O otelle ilgili olumsuz epey yorum okudum. Bilmiyorum. Diğer otellerin de rezervasyona açılmasını bekleyeceğim herhalde.

• watersreep kullanıcısına yanıt
    Sueno delux , gural tekirova , amara dolce vita , nirvana lagoon suit gidipte aquasindan memnun kaldigim oteller ama butcenize uyarmi bilmiyorum , sadece aqua bazli ama kalan kisimlar onemli degil diyorsaniz water planet ve alan xafir var tecrube ettigim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fettah

Sueno delux , gural tekirova , amara dolce vita , nirvana lagoon suit gidipte aquasindan memnun kaldigim oteller ama butcenize uyarmi bilmiyorum , sadece aqua bazli ama kalan kisimlar onemli degil diyorsaniz water planet ve alan xafir var tecrube ettigim.
    Teşekkürler.incelerim bunları.
    Bu arada jolly ye sordum bugun.erken rezervasyon kasim sonu gibi olacakmış.
    Orda da nirvana lagoon önerdiler aquapark için.

• jolly de baya otel açılmış yaz için
  • Aralık-Ocak erken rezervasyon ayları anca.
  • Sueno kopmuş gitmiş. Her sene aldığım dönemde (25 31 mayis) 6 gece 9000 tl fiyat var golf tarafında.

• extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    Ağustos 8100 lira çıkıyor,sizin tarih Ramazan Bayramı tatiline denk geliyor biraz ondan yüksek ama 8100 de yüksek bana göre geçen yıl 5500 civarındaydı yüzde 30 dan fazla zam yemiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sueno beach agustos ayinda 7300 tl 7 gece 2 kisi , walla iyi gibi gecen senede ayniydi gibi . Ama erken rez degil erken rez doneminde fiyatlar artarmi acaba bence bu fiyatlar gecen seneki fiyatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 28 Ekim 2019; 10:4:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikkkk

Ağustos 8100 lira çıkıyor,sizin tarih Ramazan Bayramı tatiline denk geliyor biraz ondan yüksek ama 8100 de yüksek bana göre geçen yıl 5500 civarındaydı yüzde 30 dan fazla zam yemiş
    Artış gayet makul...
    Sizin hayatınızdaki cebinize etki eden reel enflasyon %30 un altındamıki?
    tek haneli rakamlar ancak tuikin açıkladığı manüpüle edilmiş verilerde olur.

• Hangi sitelerde acildi 2020 fiyatlari ?

• alikkkk A kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz hocam. Bayram dönemini çıkarınca 7200 gibi bir rakam çıkıyor 6 gece. Kişi başı gecelik 600 tl geçen sene 540 tl idi. Artış makul bence.

• first_officer F kullanıcısına yanıt
    İşin gerçek enflasyon tarafının kavgasını etmekten yorulduk zaten de geçen seneki fahiş artıştan sonra bu sezon belki daha yumuşak zamlanir diye bekledim görünen öyle olmadığı sezon fiyatları Antalya da yine ates pahası bakalım bütçeye göre ege tatili kovalayacagiz artık

• extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    O dönem için fazla zam almamış o zaman haklısınız

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.