Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
193
Favori
37.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, ETS Bonus karta baya bir indirim yapıyor, bende bonus kart yok... Bunu acilen çözmenin yolu var mı? Başvurunca hemen çıkar mı 9 una kadar?
  • kalkuyuma kullanıcısına yanıt
    Çıkar 3-5 güne, yetismezse almazsınız otomatik iptal olur kart

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atesoku kullanıcısına yanıt
    Malesef dün sabah itibariyle indirim sona erdi bende ogleden sonra titanic belek alacaktım ama nasip değilmiş , sanirim bu sene ilk otel çıtasını düşük tutup ali bey clup 5 gece alicam cocugum icin , ikinci otel icin son dakika firsatlarini kollayacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puredistance

Ne gibi bir rezillik oldu ki hocam?

Alıntıları Göster
    kısaca özet geçmek gerekirse daha önce voyage sorgun,voyage belek, titanic deluxe belek de kalmış biri olarak bu otele bu para ciddi anlamda yazık.yemekler çok kotu tat,tuz yok hep aynı yemekler sueno meydanı diye yorumlarda ovuyolar ama vasat yemeklerde kalite sıfır,aksam yediginiz yemek ertesi gün ısıtılıp önünüze sunuyorlar, restorant havasız içeriye girdiginiz gibi köyü yemek kokuları zaten iştahınızı kapatıyor çalışanlar ilgili ama tecrübesiz alkol konusunda chivas 18 yıllık da royal salute 21 de belvedere votka da var yani alkol konusunda oldukça başarılı bir liste ama barmen yok kokteyller leş.gecen sene ki yorumlar oldukça iyi olduğu için tercih ettik ama husran.otelde o kadar çok çocuk var ki kafa dinlemek imkansız adult havuz ve restoranları yok.

Havuz bir bütün ve dezavantaji yan havuzda çocuk havuza kakasını yaptığında 1 mtkarelik yeri cevreliyolar ne yazık ki tüm havuz o pislikten istemsiz bir sekilde nemalaniyor ve neredeyse her gün bu olay yasandi.Personel sayısı oldukça az barda kokteyl hazırlatmak 10 dakikayı buluyor.musteri portföyü de ne yazık ki kötüydü Arap popülasyonu ve eurosuyla özgüvenli gurbetçi vatandaşlarımız yüksek, elbiselerle havuz a girenmi ararsın,havuzda yemek yiyen mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: fettah

Malesef dün sabah itibariyle indirim sona erdi bende ogleden sonra titanic belek alacaktım ama nasip değilmiş , sanirim bu sene ilk otel çıtasını düşük tutup ali bey clup 5 gece alicam cocugum icin , ikinci otel icin son dakika firsatlarini kollayacagim.
    Alibey park düşünüyorum bende yanyana galiba club ile.. denizi hakkında bilginiz varmı birde çocuk için demişsiniz çocuk aquası falan güzel görünüyo internette,öylemi sizce,teşekkürler

• almost A kullanıcısına yanıt
    Aynı tesis olmalı, clup ultra herşey dahil konsepti park ise herşey dahil konseptinde hizmet veriyor 3-4 yıl önce sorduğumda öyle bir dönüş almıştım tesisten

• Otelin kendi sitesinde yada Ets tur gibi firmada bile açıklanmayan fiyatı tatil sepeti nasıl açıklayabiliyor. Şüphelenmedim değil :)
  • 6 ve 3 yaşında iki çocuğum var. Çocuk 2 yaşında olsa 4.346 tllik tatil 3477 tlye düşüyor..Nasıl iş anlamadım. Çocuğun 1 yaş farkla 869 tlik katma değeri nasıl tükettiğini düşünüyorlar 3 günde anlamak mümkün değil.. 3 yaşındaki çocuk bu, bebekten hallice.. Bu işin mantığını, kafa yapısının nasıl çalıştığını, turizmde işlerin nasıl yürüdüğünü bir cengaver anlatabilir mi? Kafam almıyor zira.

Edit: Bu arada tur firması oteli aradı, 2 yaş olarak görmeyiz demişler. Bu aralıkta 3 gece için bu tarz kıllıkların olmadığı bir öneriniz varsa memnun da olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalkuyuma -- 3 Aralık 2019; 15:45:57 >
  • kalkuyuma kullanıcısına yanıt
    aynısı benim başıma geldi işte, otel kabul etmedi. mecbur 4 küsürden yaptım
  • arkadaşlar adam eve bekleyenler fiyat açıklamış jolly tur da çıkıyor
  • co6kun C kullanıcısına yanıt
    Görüştüm adam eve oteliyle bilgimiz yok. Biz daha açıklamadık diyor. Tuhaf ya :)

Direk kendilerinin açıklaması :
    Tabi otel ile rezervasyonunuzu yaptırmanız en guvenlisi olacaktır
    Size geri dönüş sağlayacağız
  • CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    Jolly gibi firma anlaşmadan neden fiyat açıklasın kafasına göre demek ki gerekli bağlantıyı kurmuşlar

• Arkadaşlar, bu bahsedilen otellerin hiçbiri tek bay kabul etmiyor değil mi? Kısmet olursa elimden geldiğince nezih, seviyeli bir yerde tatil yapmak istiyorum ama bu tek bay mevzusu kabul edip etmeme mevzusu düşündürüyor. Otelleri tek tek arayıp sormak mı gerekiyor böyle durumlarda? :(

• alikkkk A kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım otel neden böyle söylüyor ki. Bilmiyoruz biz açıklamadık diye
    Bu arada tek fiyat açıklaması yapan yer tatilsepeti =jollytur zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalkuyuma

6 ve 3 yaşında iki çocuğum var. Çocuk 2 yaşında olsa 4.346 tllik tatil 3477 tlye düşüyor..Nasıl iş anlamadım. Çocuğun 1 yaş farkla 869 tlik katma değeri nasıl tükettiğini düşünüyorlar 3 günde anlamak mümkün değil.. 3 yaşındaki çocuk bu, bebekten hallice.. Bu işin mantığını, kafa yapısının nasıl çalıştığını, turizmde işlerin nasıl yürüdüğünü bir cengaver anlatabilir mi? Kafam almıyor zira.

Edit: Bu arada tur firması oteli aradı, 2 yaş olarak görmeyiz demişler. Bu aralıkta 3 gece için bu tarz kıllıkların olmadığı bir öneriniz varsa memnun da olurum
    Hangi otel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • almost A kullanıcısına yanıt
    Evet iki otel yanyana hatta ic içe konseptler değişik , cok geniş alana yayili bir tatil köyü , odalari eski biraz ,yenilenmiş superior odalari var biraz daha pahali , yemekleri guZel aquasi harika ,denizi eh işte belekten iyi , cok icki kullanıyorsanız clup ,kullanmiyorsaniz park tercih edebilirsiniz , yani titanic kacinca benim elimde ali bey kaldi cokta şikayetçi degilim zamlanmazsa bu hafta sonu alirim.

• MuzminRahTs?z! kullanıcısına yanıt
    3 sene once delux havuzlu odada konaklamistim , beklenti olarak maxx royalden sonra en f\p oteli olarak kabul etmiştim , bu yorumlari okudukca şaşıyorum , yazik etmişler ozaman canim otele , ben genede aquasindaki asansöre laf ettirtmem 😜

• CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    Bilemedim yanlız kurumsal bir firma bağlantı kurmadan kafasına göre fiyat paylasmazlar düşüncem, belki görüştüğunuz kişinin durumdan haberi yoktur. Ben sizin yerinizde olsam Jolly tur a durumu izah ederim hala satışa açık derlerse alımı yapar ertesi gün oteli arar rezervasyon teyiti yaparım

Aynen öyle olurdu da ets den almak gibi bir zorunluluğum var malesef o yüzden bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.