Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Listede acapulco ve sherwood a kendim gittim diger iki otelide araştırdığım kadariyla bilerek söylüyorum ben olsam sherwood a giderdim ,tam bir mutevazi tatil köyü ,en fazla dinlenerek tatilimi bitirdigim oteldi ama kemer i seçerseniz daha mantikli olur bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fettah

Listede acapulco ve sherwood a kendim gittim diger iki otelide araştırdığım kadariyla bilerek söylüyorum ben olsam sherwood a giderdim ,tam bir mutevazi tatil köyü ,en fazla dinlenerek tatilimi bitirdigim oteldi ama kemer i seçerseniz daha mantikli olur bence.
    bende sımdı bakıyorum Sherwood Greenwood Resort
    2 kısı ekım ayında 6 gece 2.660 nasıl fıyat sıze
  • quote:

bende sımdı bakıyorum Sherwood Greenwood Resort
    2 kısı ekım ayında 6 gece 2.660 nasıl fıyat sıze
  • freedom058 kullanıcısına yanıt
    Yani o paralar para degilde ekim ayi herkesin alabilecegi risk degildir , belki 10 numara hava yapar belki yagmurlu olur birde otel konseptine bakin bazi oteller ekimde aqua yi falan kapatiyor.

• quote:

Yani o paralar para degilde ekim ayi herkesin alabilecegi risk degildir , belki 10 numara hava yapar belki yagmurlu olur birde otel konseptine bakin bazi oteller ekimde aqua yi falan kapatiyor.
    bu sene harıkaydı ekım ayında sımdı baktım kendı sıtesınde 2200 felan gelıyor cocuk ufak sıcak havları tercıh etmıyoruz hem daha uygun oluyor ... cocukla rahat edermıyız bu arada 1.5 yasında olacak
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, 2 otelle görüştüm, 2. çocuk yaş konusunda taviz vermediler Günlerine kadar hesaplıyorlar, Acenteden dönüş bekliyorum. Ayrıca Horus Paradise ve Asteria Belek 'i araştırıyorum.
    Asteria Belek yorum ve puanları çok iyi acaba nasıldır?
  • Korsan Cenaze K kullanıcısına yanıt
    Granada Luxury Beach'te geçen yıl açlıdıktan 20 gün sonra kaldım yeni olması nedeniyle bazı eksiklikler vardı ama genel anlamıyla memnun kaldık. Denizi çabuk derinleşiyor ama çok güzel, havuzu küçük kalıyor, yemekler ve temizlik çok iyi. Kalite hissi yüksek. Ben bu senede gitmeyi düşünüyordum ama fiyatlar uçmuş geçen yıl aynı döneme göre %45 fazla fiyat çektiler.
  • schu-mi kullanıcısına yanıt
    3 gece tui blue belek
    4 gece granada Avsallar olarak rezervasyon işlemini gerçekleştirdim.

Toplam 6214 tl olarak işlemler tamamlandı.

İki otel arasında kalmıştık bizde böyle birşey yapalom dedik.

Hayırlısı olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • freedom058 kullanıcısına yanıt
    Yani mevsimsel olarak rahat edermisiniz bilemem ama otel olarak edeceginizden eminim

• @Diverso Turizm - Coşku Bey sayesinde güzel bir fiyatla 17 - 23 Ağustosta Sueno Hotels Beach te tatilimize karar kıldık. İlgi ve alakası için çok teşekkürler ...
  • Pygmalion80 P kullanıcısına yanıt
    6 gece Fiyat ne oldu hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feykbey -- 2 Aralık 2019; 17:29:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pygmalion80

@Diverso Turizm - Coşku Bey sayesinde güzel bir fiyatla 17 - 23 Ağustosta Sueno Hotels Beach te tatilimize karar kıldık. İlgi ve alakası için çok teşekkürler ...
    Fiyatlar dan ve konaklayan kişilerden detay verebilir misiniz?

• Titanic bellek %45 indirimi bitmiş sanırım. Şu an çıkmıyor.

• atesoku kullanıcısına yanıt
    Evet bitirmişler 30 a çektiler
  • CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 7-13 Haziran 6 gece düşünüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 27EyLuL -- 2 Aralık 2019; 20:11:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schu-mi

Teşekkürler, 2 otelle görüştüm, 2. çocuk yaş konusunda taviz vermediler Günlerine kadar hesaplıyorlar, Acenteden dönüş bekliyorum. Ayrıca Horus Paradise ve Asteria Belek 'i araştırıyorum.
    Asteria Belek yorum ve puanları çok iyi acaba nasıldır?
    asteria belek benimde dikkatimi çekti neredeyse 5 tam puan almış trpdvisrda...bilgisi olan varsa çok iyi olur? almayı düşünüyorum
  • Arkadaşlar balayı oteli aramaya devam etmekteyiz.

Benim tercihim Deniz manzarası ve yemekler
    Eşimin tercihi Denize yakın olması ve konfor

• 14-19 Eylül olarak Cornelia Diamond 5880 liraya rezevasyonumu yaptım.Geçen sene Sueno golf,deluxe rezilliğinden sonra umarım Cornelia pişman etmez bizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

14-19 Eylül olarak Cornelia Diamond 5880 liraya rezevasyonumu yaptım.Geçen sene Sueno golf,deluxe rezilliğinden sonra umarım Cornelia pişman etmez bizi.
    Ne gibi bir rezillik oldu ki hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.