Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gone With The Wind

Daha önce de belirttiğim gibi açıldığı yıl olan 2016'da 1-7 Haziran arasında konaklamıştık. Genelde Antalya bölgesinde tatil yaptığımız için gündüz saatlerindeki esinti çok keyifli gelmişti ve hiç bunalmamıştık. Sadece sahile yakın konuşlandırılan amfi kısmındaki gösterilerde akşamları üzerimize birşeyler alma ihtiyacı duyuyorduk. Otel çok rüzgar alan İmbat koyunda olduğundan bence normal bir durum. Önümüzdeki yıl ise Temmuz başında gideceğimiz için hava daha iyi olacaktır diye değerlendiriyorum.

Alıntıları Göster
    Evet hocam. O yaz ben de gitmistim. Temmuz ayi iki yetişkin iki cocuk 5 gece 2000 tl civari ödemiştim. Uygun olsa tekrar giderdim ama çok pahalı artik fiyatlar. İkinci çocuk ücretli olunca iyice uçuyor.
    (Bahse konu otel Aquasis Didim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 30 Kasım 2019; 17:10:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cornelia diamond 2 yetişkin 2 cocuk 15 11 yas
    26 30 temmuz 10.650 aldık
    Kıbrıs kaya artemis vardı o tarihte çok sıcak olur diyerek vazgeçtik
    Sueno 9 yas üstü yetişkin sayıyordu fiyat çok ucuk cikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

villa degilde 10 tane butik bungalow villadan olusan guzel bir yer buldum.4 yetiskin fiyati 4500 cikiyor 7 gece..ama sunu diyim 4 yetiskin yeme icme ile yine 7-8 gozden cikarin..
    Neresi burası , link verebilir misiniz

• 3 ve 6 yaşında iki çocuk için aqua önemli dersek, Dreamworld Aqua ve tatilbudur nasıldır? Giden bilen varmıdır? Geçen yıl granada avsallar'daydım bu sene 1 yaş fark yüzünden neredeyse 2 katı fiyat çıkıyor...
  • Temmuz ayı için coşku beyden Zeynep otel için rezervasyon yaptık. Sağolsun güzel bir indirim sağladı. Teşekkür ederiz. Umarım memnun kalırız. Daha önce Zeynep otelde konaklamış arkadaşlar da tecrübelerini yazarlarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Temmuz ayı için coşku beyden Zeynep otel için rezervasyon yaptık. Sağolsun güzel bir indirim sağladı. Teşekkür ederiz. Umarım memnun kalırız. Daha önce Zeynep otelde konaklamış arkadaşlar da tecrübelerini yazarlarsa sevinirim.
    Hangi firmadan yaptırdınız acaba? Ben de 6-11temmuz arası 12 ve 7 yaşlarında iki çocuk toplam 4 kişi zeynep otel rezervasyonu yaptırmak istiyorum. Ne yapmak gerek indirim için yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muteeddib -- 30 Kasım 2019; 22:43:47 >
  • Ets erken rezervasyon muhabbetini 1 hafta daha uzatmış son kayıt 9 aralık olarak görünüyor.

• Arkadaşlar, balayı oteli arıyoruz. 4 gece veya 6 gece max bütçe 8.000 TL tavsiyelerinize açığız. Alkol kullanmıyoruz. Önceliklerimiz denize yakın olması, standardın üzerinde yemek kalitesi ve konfor.

• 27EyLuL 2 kullanıcısına yanıt
    Tarih 27 Eylül mu hocam?

• Herkese selam,

Bu yıl Antalya dışında marmariş, datça fethiye gibi farklı bir yere gitmek istiyoruz. Cocugum 7 yas olarka gozukuyor temmuz bası butcem 6 bin civarı.

Özellikle beklentim,
    -temizlik,
    -yemek,
    -deniz
    - ve cocuk için aqua ve havuz

alkol kullanmıyoruz. hersey dahil konseptinde otel tavsiye edebilrseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar 4 ya da 5 gece için max. 4000 tl ile otel arıyorum. 2 kişi çocuk yok.

Etsde
    8-13 Eylül 5 gece granada Okurcalar 3.600 tl
    Bir de Crystal otelleri var sunset sunrise felan bunlar da 4 gece 3.800 TL civarında

Acaba 1 gece fazla kalıp granada Okurcalar kalmak mı mantıklı yoksa crystal otellerinden birinde kalmak mı?
    Bir de Crystal otellerinden hangisi iyidir? Sunset sunrise palace Waterworld seçenekleri var

• Crystal sunset ve sunrise yanyana ve denizi bence çok kötü kayalıklar yüzünden.Sunset'te kalmıştık geçen yıl eylül sonu , yemeklerden çok memnun kaldık en az 3,4 çeşit sağlam et çıkıyordu o dönem , günde 1 kilo et yemişimdir :D , sunset'in idare eder kaydırakları da var , sunrise aqua yok gibi bişey , sunset havuz ufak şezlong bulma sıkıntısını yaşayabilirsiniz.Animasyon idare eder sunset için.
  • getbusy06 kullanıcısına yanıt
    Voque hotel bodrum a bir bakin isterseniz aquasi ,dino land i ,yemekleri ilgi alaka üst seviyededir ,gecen seneki su baskini raconunu cizdi yoksa busene daha pahali olurdu.

• https://www.etstur.com/Sirius-Deluxe-Hotel hakkında bilgisi olan varmı?
  • Forumda setur acentası coşku bey var. Kullanıcı adı diverso. Kendisi yardımcı olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: schu-mi

3 ve 6 yaşında iki çocuk için aqua önemli dersek, Dreamworld Aqua ve tatilbudur nasıldır? Giden bilen varmıdır? Geçen yıl granada avsallar'daydım bu sene 1 yaş fark yüzünden neredeyse 2 katı fiyat çıkıyor...
    Acentadan rica ederseniz yaş olayini otelle konusup cozebilirler.

• Arkadaşlar an itibari ile 2.5 yaşında ikizlerim eşim ve ben Side/Club Felicia Vİllage oteli düşünüyoruz. Otel hakkında bilgisi olan, daha önce bu otelde kalan var mı? Bir de çocuklara daha çok hitap eden, her şey dahil konseptli başka otel öneriniz var mı?
    Club Felicia Otel iyi gibi lakin otel giriş zamanında çocuklar 3 yaşını dolduracağı için fiyat 3.450 liradan bir anda 4500 liraya çıkıyor. Bu sorunu çözebilir miyiz?
  • Arkadaşlar Merhaba,

Dün ETS Tura gittim ve Balayı oteli için yere baktığımı söyledim.

Baktığım oteller aşağıdaki gibiydi.
    https://www.etstur.com/Acapulco-Resort-Convention-Spa >>> KIBRIS
    https://www.etstur.com/Tui-Blue-Belek >> BELEK
    https://www.etstur.com/Sherwood-Dreams-Resort >> Antalya , Boğazkent
    https://www.etstur.com/Sirius-Deluxe-Hotel >> Türkler , Antalya

Bunlara ek olarak satışcı yapan arkadaş Granada Luxury Beach çok önerdi.

Denizi ve güzel bir tatil geçirmek için iyi bir tercih olabileceğini iletti.

İki otel arasında tercih yapmam gerekiyor.

Granada Luxury Beach veya Tui Blue Belek.

Daha önce bu otelleri tercih eden var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum.

• Korsan Cenaze K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bende 21-26 Eylül arası balayı için otel bakıyorum. Yorumlarınızı ve varsa indirim/kampanya fırsatlarını bekliyoruz :)
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.