Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • an itibariyle arayışım sona erdi 16-21 ağustos 2 yetişkin 1 çocuk Merit Cyrstal Cove 6196 tl den Mng Turizm den aldım telaşı bitirdim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: feykbey

5-10 ağustos tarihleri arasında 5 gece

bütçe 4.000 - 5.000 tl

2 yetişkin 1 bebek (1 yaşında) için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Benim gözüme kestirdiklerim :

1.https://www.etstur.com/Litore-Resort-Hotel-Spa

2.https://www.etstur.com/Granada-Luxury-Okurcalar

3.https://www.etstur.com/Novum-Garden-Side
    Temmuz 2019'daki tatilimizi 2 yetişkin 2 çocukla Litore Resort Hotel'de yaptık. Başka bir yerde paylaştığım yorumları buraya da aktarayım. Belki size de faydası olur.
    Artıları: Odalar, havlular, lobi, havuz, restoran vs kısacası otelin hemen hemen heryeri pırıl pırıl. Temizliğe çok önem verdikleri kesin. Hizmet anlayışları çok başarılı, garsonlar hem sayısal hem de servis yönünden çok iyi. Odalar çok geniş, konforlu ve lüks, 2 çocukla çok rahat ettik. İlk gün odaya meyve ve şarap ikramı hoştu. Otel ihtişamıyla göz alıyor, deniz seviyesinden biraz yüksek oluşu sonsuzluk havuzu denilen havuzda müthiş bir görsel şölen sağlıyor.
    Eksileri: Yemekler, içecekler, tatlılar. Abartmadan söylüyorum, bu yedinci 5* otel tatilimiz ve yeme içmede kesinlikle son sırayı aldı. Yediklerimizin ve içtiklerimizin %90'ında lezzet sorunu vardı. Özellikle tatlılar aşırı sıradan ve kalitesizdi. Sahildeki snack bardaki yiyecekler taze değildi malesef.
    Son olarak belirtmek isterim ki, otelin tamamına yakını Ruslardan oluşuyor. Eğlenceler ve gösteriler de onlara yönelik hazırlandığından ve konuşulan dil Rusça olduğundan akşam mini disco sırasında çocuklarımız hiçbirşey anlamadı
    Kısacası bizim gibi daha önce Amara, Sueno, Kaya, Limak otellerinde konakladıysanız ve yeme içme kalitesi sizin için önemliyse bu oteli beğenmeniz oldukça zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gone With The Wind -- 29 Kasım 2019; 19:55:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gone With The Wind kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için çok teşekkürler. O otel için genel anlamda yemek sorunundan bahsediliyor. Arayışa devam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gone With The Wind kullanıcısına yanıt
    Yalniz didim sicagi antalyayi aratır
    En sicak yer orasi bence

• Villa kiralamayı düşünen var mı? Veya kiralayan var mı?
    Avantajı/dezavantajı neler?

Bizim aile 4 yetişkin geçen yıl otellerin fiyat politikaları yüzünden tatile gitmedim.
    2 sene önce 4 bin küsüre gittiğimiz otel bu sene 9 bin küsür.
    Kısmet olursa yazlık kiralamayı düşünüyorum. Hem otele tıkılıp kalmaktan sıkıldım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: ersoyesra

Yalniz didim sicagi antalyayi aratır
    En sicak yer orasi bence
    Aquasis didimin bulunduğu koy aşırı esiyor. Ağustos ta bile üşütebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: feykbey

5-10 ağustos tarihleri arasında 5 gece

bütçe 4.000 - 5.000 tl

2 yetişkin 1 bebek (1 yaşında) için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Benim gözüme kestirdiklerim :

1.https://www.etstur.com/Litore-Resort-Hotel-Spa

2.https://www.etstur.com/Granada-Luxury-Okurcalar

3.https://www.etstur.com/Novum-Garden-Side
    Bunlara ek olarak başka öneriniz var mı? Aynı şartlarda. Tui palm fiyat açıklamamış Tui ler nasıldır?

• waybe kullanıcısına yanıt
    Farklı otele gitme isteğim olmasa tekrar quatroya tekrar giderdim. Luna blanca ya da Bi bak derim. Bu arada holidaycheck'ten puanlarada bak.

• feykbey kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler öneriler için bakayım hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waybe -- 30 Kasım 2019; 0:13:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gone With The Wind

Temmuz 2019'daki tatilimizi 2 yetişkin 2 çocukla Litore Resort Hotel'de yaptık. Başka bir yerde paylaştığım yorumları buraya da aktarayım. Belki size de faydası olur.
    Artıları: Odalar, havlular, lobi, havuz, restoran vs kısacası otelin hemen hemen heryeri pırıl pırıl. Temizliğe çok önem verdikleri kesin. Hizmet anlayışları çok başarılı, garsonlar hem sayısal hem de servis yönünden çok iyi. Odalar çok geniş, konforlu ve lüks, 2 çocukla çok rahat ettik. İlk gün odaya meyve ve şarap ikramı hoştu. Otel ihtişamıyla göz alıyor, deniz seviyesinden biraz yüksek oluşu sonsuzluk havuzu denilen havuzda müthiş bir görsel şölen sağlıyor.
    Eksileri: Yemekler, içecekler, tatlılar. Abartmadan söylüyorum, bu yedinci 5* otel tatilimiz ve yeme içmede kesinlikle son sırayı aldı. Yediklerimizin ve içtiklerimizin %90'ında lezzet sorunu vardı. Özellikle tatlılar aşırı sıradan ve kalitesizdi. Sahildeki snack bardaki yiyecekler taze değildi malesef.
    Son olarak belirtmek isterim ki, otelin tamamına yakını Ruslardan oluşuyor. Eğlenceler ve gösteriler de onlara yönelik hazırlandığından ve konuşulan dil Rusça olduğundan akşam mini disco sırasında çocuklarımız hiçbirşey anlamadı
    Kısacası bizim gibi daha önce Amara, Sueno, Kaya, Limak otellerinde konakladıysanız ve yeme içme kalitesi sizin için önemliyse bu oteli beğenmeniz oldukça zor.

Alıntıları Göster
    Yeme-içme lezzeti/kalitesi olarak düşündüğünüzde 1. sıraya hangisini koyarsınız hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 6-13 temmuz silence beach resort otele 5331 tlye kayıt yaptık bakalım memnun kalıcak mıyız.

• quote:

Orijinalden alıntı: xTRAKYALIx

an itibariyle arayışım sona erdi 16-21 ağustos 2 yetişkin 1 çocuk Merit Cyrstal Cove 6196 tl den Mng Turizm den aldım telaşı bitirdim :)
    Hayırlı olsun geçen yaz oradaydık çok güzel bir tesis.. yalnız Transferde alın hocam havalimanı otel arası oldukça uzak çocuk ile zor olabilir..

• dore-can D kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bu tesisi düşünüyorum. Tavsiye edermisiniz . Yemek ve temizlik durumu nasıl.

Hocam sezonun ortasinda 5 gece o paraya bizim acentada yok oyle bir otel 😀 yani o paraya otel cokda hem o parayi verip hemde cok memnun kaldim diyebilecegim aklimda yok malesef , yoksa ulusoy kemer e git derdim yani

• fettah kullanıcısına yanıt
    Ne olmalı bütçe :)

• Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt
    villa degilde 10 tane butik bungalow villadan olusan guzel bir yer buldum.4 yetiskin fiyati 4500 cikiyor 7 gece..ama sunu diyim 4 yetiskin yeme icme ile yine 7-8 gozden cikarin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dore-can

Hayırlı olsun geçen yaz oradaydık çok güzel bir tesis.. yalnız Transferde alın hocam havalimanı otel arası oldukça uzak çocuk ile zor olabilir..

Alıntıları Göster
    Transfer + iptal sigortasıda aldım hocam 1 gün önceden gidicem kıbrısa lefkoşa + girne dolaşmak istiyorum 1 gece uygun pansiyon tarzı bir yer bulup kalıcaz sabahı hotele giriş yapmayı düşünüyorum bu arada girne de 1 gecelik uygun pansiyon yada hotel önerisi olan arkadaşlar özelden yazarsa sevinirim ...
  • Puredistance P kullanıcısına yanıt
    Son 10 yılda gittiğimiz otellerde öncelik yeme içmeyse ilk sıraya Limak Atlantis'i koyarım kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Aquasis didimin bulunduğu koy aşırı esiyor. Ağustos ta bile üşütebilir.

Alıntıları Göster
    Daha önce de belirttiğim gibi açıldığı yıl olan 2016'da 1-7 Haziran arasında konaklamıştık. Genelde Antalya bölgesinde tatil yaptığımız için gündüz saatlerindeki esinti çok keyifli gelmişti ve hiç bunalmamıştık. Sadece sahile yakın konuşlandırılan amfi kısmındaki gösterilerde akşamları üzerimize birşeyler alma ihtiyacı duyuyorduk. Otel çok rüzgar alan İmbat koyunda olduğundan bence normal bir durum. Önümüzdeki yıl ise Temmuz başında gideceğimiz için hava daha iyi olacaktır diye değerlendiriyorum.

Yani ben tatil butcemi belirledigimde once o paralara hangi otellere gidebilecegime bakarim daha sonra gününü belirlerim oda memnun etmediyse gününü azaltirim ,yani 5 gece kotu bir otele gidecegime 4 gece daha iyi bir otele giderim ama bu tercih kişiden kişiye değişir yoksa o tarihte 4 gece titanic laraya gidin keyfinize bakin derim yada tarihi degisip eylul başı farkli secenekler dusunebilir ayni paralara baska oteller bulabilirsiniz tercih sizin.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.