Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 383 milyon liralık otel icradan yarı fiyatına satılıyor

Antalya'da bulunan Kervansaray Lara Otel icradan satışa çıktı

------------------------------------------------------------
    Daha geçen ay oradaydım ,Borcu falan kalmadı tamamını ödedi falan dediler ,Doğru değilmiş .Bodrumdaki otelinide sattı ama bu da fayda etmemiş
    Geçen senelerde icraya çıkmıştı kimse almamıştı

http://www.patronlardunyasi.com/haber/383-milyon-liralik-otel-yari-fiyatina-icradan-satiliyor/226689
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diverso

Herkese merhaba.
    Erken rezervasyon dönemi ve DH Kullanıcılarına özel indirim fırsatları için takipte kalınız.

Bu arada geçtiğimiz dönemde aracılığımız ile rezervasyon gerçekleştiren, teklif isteyen, konaklamalarıyla alakalı olumlu - olumsuz görüşlerini bizlerle samimi ve dürüst bir şekilde paylaşan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Önümüzdeki sezonda da memnuniyetinizi göz önünde bulundurarak en doğru yönlendirmeleri, en uygun fiyatlarla sağlama iddiasında olacağız.

Sevgiyle kalın.
    Geçen seneye göre fiyatlar nasıl.Az çok bilginiz vardır bu konularda .Hiç tiyo da vermiyorsunuz

• Merhaba
    Şuan Alanya Okurcalar tarafı nasıldır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ok5800 -- 24 Ekim 2019; 14:48:6 >
  • ok5800 O kullanıcısına yanıt
    Manavgat Çolaklı demek istediniz sanırım .İyidir denizi sığdır .Almanlar daha çok tercih eder .Almanların olduğu yerde sakinlik ve huzur olur vs vs
  • ugurrsy U kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsunuz yanlış yazmışım. Okurcalar yazacaktım. 29 Ekim tatilinde geleyim demiştim. Bugünlerde nasıldır?
  • Diverso kullanıcısına yanıt
    2019 yılı çoğu kişiye baya yardımcı olduğunuzu gördüm bu sene sueno grubu ile firma olarak inşallah anlaşmanız olur açılır açılmaz çünkü direk rezarvazyon yaptırcağım, :)
  • birde 2019 yılında konaklama yapan arkadaşlardan kaldıkları otellerde alkol kalitesi yüksek olan var mı ben sueno golf belek te konakladım deluxe tarafından chivas 21 (royal salute) konsept dahili idi benim için öenmli bir kriter kimler hangi otellerde hangi markalardan yararlandı ise fikir edinmek amacından paylaşan olursa iyi olur. merak ediyorum max royal harici konsept dahili chivas 21, glendfich 18 dahil olan otel var mı?
  • Ben tatillerimi Nisan,Mayıs,Eylül,Ekim aylarında yapıyorum. Gittiğim otellerin tümü 5 yıldızlı oluyor. Geceliğine her şey dahil 180-300tl arası ödüyorum. Deli gibi de yiyip içiyorum. Haziran-Temmuz-Ağustos aylarını keriz silkeleme ayları olarak görüyorum. İnsanlar hiç o aylarda tatil yapılır mı diye bana çıkışıyorlar. Evet bal gibi de yapılır. Nisan ayında denize girmenin zevkini bilemezsiniz çünkü daha önce hiç denemediniz.

En son geçen haftasonu Kuşadası Pine Bay Otelde iki gün, tek gecelik bir kaçamak yaptım ve bunun için her şey dahil kişi başı 185 tl ödedim. Gayet lüks bir oteldi, yedik içtik eğlenip geri döndük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraközkan -- 24 Ekim 2019; 15:11:58 >
  • ok5800 O kullanıcısına yanıt
    Hava iyi olursa o tarihlerde denize girenler tek tük oluyor ama keyif vermez ,sabahları kısa kollu giysilerle üşünür , açık havuza girilmez . okurcalar da gezecek bir yer de yoktur.Animasyonlar bile muhtemelen kapalı alanda olur
  • buraközkan kullanıcısına yanıt
    Stajyer olarak nasıl sürekli tatile gidiyon,mirasyiyen isende baya baya cimrimişsin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyLeshRaC

Onun da yolu basit. Wonderland oda tutarsınız hocam. Direk havuzun karşısında odanız olur otelle çok da bir işiniz kalmaz ;)
    Farkini siz karsilarsaniz olur tabi. Ayrica kahvaltı ve aksam yemekleri icin yine yürümek gerekecek.

• Bir mesajımız bulunsun bakalım

• Geçen sene; aşırı fiyatlamadan dolayı tatil yapamamıştık. İnşallah bu sene fiyatlar makul olur da güzel bir tatil yaparız.
  • Biz de iki çocuklu aile olarak bu yıl çocukların sıkılmayacağı bir otel arıyoruz. Europhoria Tekirova erken rezervasyon fiyatları gayet uygun görünüyor. Bu otel hakkında bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: parkdvl

Stajyer olarak nasıl sürekli tatile gidiyon,mirasyiyen isende baya baya cimrimişsin?
    İntörn maaşını yaptığım tatillere bağladım. O da 600 küsur tl. Bana yoldaş olan bir arkadaşım var. Onunla birlikte tatil fırsatlarını takip ediyoruz. Her ay bir yerlerdeyiz. Mezuniyet yaklaşıyor. Asıl maaş başlayınca vites arttıracağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraközkan -- 26 Ekim 2019; 11:0:1 >
  • gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Annenizle aynı dönemde Voyage Torba’da olabilir miyiz acaba? 15-20 eylül.

Annem Belek daha iyiydi diyen biriyle tanışmıştı da tatilde. 😊

2 senedir Torba’ya gidiyorum. Gayet memnunuz.

• Diverso kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni acilacak otellerle anlasmaniz var mi?
    Birde Setur erken rez ne zaman aciklayacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni icat edilen konaklama vergisi hakkında Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ne düşünüyor diye epey araştırdım ,hiç bir şey bulamadım .
    Bulan varsa kopyalarsa sevinirim .Fazla merak etmenin iyi birşey olmadığını biliyorum ama bu ,merak edilecek bir konu
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.