Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Deniz o tarihte nasıldı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Annemler Eylül ayında ordalardı.Anlata anlata bitiremiyorlar.Odaları çok küçükmüş sadece.Ama Belek daha iyiydi torbaya göre diyorlar.Tabi bunda Torbanın da Belek’e göre alan olarak biraz küçük olmasıda etkili.Onun dışında her şey aynıydı diyorlar.

• Suriye ve thomas cook olayları bir nebze artacak fiyatları dizginleyebilir, yerliye ayrılacak yatak oranı fiyatta belirgin faktör. Şimdiden herkese iyi tatiller, bizim için araç yenilemesi gerektiğinden tatil en ekonomik olanından görünüyor bu sene. Didim ilksan otel bile olabilir:))
  • g3z3g3n1616 G kullanıcısına yanıt
    Geçen seneye göre uygun görünüyor fiyat ama hotels.com da oda kahvaltı fiyat vermiş olmasın bide ücretsiz iptal seçeneği var mıdır dikkat edin mutlaka
  • Kıbrıs otelleri için bende takipteyim geçen sezon erken rezervasyonda fiyatlar acayip uçuktu sezonda artması gereken fiyatlar bazıları aynı bazıları düşüktü bakalım bu sezon nasıl olucak.

• alikkkk A kullanıcısına yanıt
    Didim Ilksan efsanedir ama hocam :) bütçeyi ayırdıktan sonra birçok yere tercih edilir.

Yazdığım fiyat seçeneginde Iptal ve herşey dahil gibi ayrıntılar yazıyor. Yorumları okuyunca vazgeçtim. Çok şikayet yazılmış eski olduğu ile ilgili.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Deniz o tarihte nasıldı acaba?
    Sıcaklık anlamında sorun yoktu :) Sabahtan deniz öğleden sonra havuz yaptık bulanıklaşmasından dolayı.
  • extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    ben bunu bi düşüneyim zamanı gelince
  • Erken rezervasyonlar ilk dönem ne zaman başlıyor? Kasım'da mı?
  • extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    İLKSAN otellerinden indirimli olarak sadece ilkokul öğretmenleri mi istifade edebiliyor ? Kamu çalışanı/emeklisi için yok mu bir şey?
    Fiyatları körükleyecek bir faktör de otellerden kar/zararına bakılmaksızın müşteri başına alınan ek tanıtım vergisi olacaktır .Bunu müşteriye talep doğrultusun da yansıtacakları kesin
  • ugurrsy U kullanıcısına yanıt
    Valla konaklama tarafının indirim kısmını bilmiyorum hocam ama restaurant kısmıdan (ki manzarası çok sağlamdır) herkes faydalanabiliyor indirimli şekilde. Çok komik rakamlara deniz manzarasina karşı rakı sofrası kurabilirsiniz. Köfte 20 tl civarıydı bu sene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extraordinaryman45 -- 21 Ekim 2019; 16:1:21 >
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    ETS tur'da Kasım gibi başlıyor
  • takip
  • Yerimizi alalım bizde
  • ugurrsy U kullanıcısına yanıt
    İlksan üyesi ve birinci derecede akrabaları indirimden faydalanıyor ama kamu personeline günlük kişi başı farkı 20 TL oluyordu geçen senenin listesinde sanırım. Sadece 7 günlük konaklama şartı var önceden başvuru oluyor üyelerden yer kalırsa dışardan kamu personeline konaklama şansı veriliyor bildiğim.

• parkdvl kullanıcısına yanıt
    twetir aleminde çakma isimle yazan hiç kimse ciddiye almam /alınmaz ,propaganda amaçlı trol olarak varlıklarını sürdürürler
  • Daha önce 2016 ve 2017 sezonunda Voyage torba da kaldım,2020 yılı yaz sezonu için de fiyatlarına da bağlı olarak yine Torba yı düşünüyoruz biz de.Çocuğunuz var mı bilmiyorum ama Bodrum da çocuk ile birlikte gidilecek en iyi otellerden birisi.Odalar ile ilgili olarak; standart odalar küçük evet ama bütçenize bağlı olarak havuzlu,sahile yakın odaları da tercih edebilirsiniz,nisbeten daha büyük.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.