Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha önceki yıllarda Titanic Belek, Ela Quality, Xanadu Bodrum, Limak Limra ve geçen yaz Sueno Golf Hotel'de aile olarak konakladık.

Limak Limra'da bize aile odası verilmesine rağmen tesisten memnun ayrılmadık. Sueno Golf'ten de maalesef pek memnun kalmadık.

Bu sene fiyatlar oldukça yüksek olduğundan sürekli otel araştırıyorum. İki yetişkin, 12 ve 9 yaşlarındaki 2 çocuk Temmuz ayında 6 gece için hangisini önerirsiniz? (Otelleri fiyatlarına göre sıraladım)

1) Kemer Barut Collection (10.800 TL)
    2) Barut Hemera (10.800 TL)
    3) Limak Lara (10.800 TL)
    4) Limak Atlantis (9.700 TL)
    5) Limak Arcadia (9.300 TL)
    6) Asteria Belek (8.000 TL-peşin)
  • 2-3 sene önceki fiyatları bildiğim için bu paraları vermek hiç içimden gelmiyor.
  • Baskasinin parasi gene birilerini gerdi , sanane sen gitmezsin olur biter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Yüksek meblağlarla giden çoğu arkadaş var evet uygun fiyatlı otel yazan onerende yok evet buda bir gerçek yalniZ buna rağmen bazı arkadaşlara özeldn yazdığım zaman gerçekten de yardımcı olan arkadaş da var en azından madem öyle 10 k 15 k havalarda uçuşuyor diyeceğine şahsen ben veremem o kadar benim bütçem belli sen bir öneri veririrmisin

• Arkadaşlar Merhaba,

Haziran ayı başında evleneceğim ve Antalya bölgesinde tatil yeri arıyorum.

Bütçemidi de çok zorlamayacak maksimum 6 bin TL civarında bir otele bakıyorum.

Otelleri incelediğimde 4 sene Kemere gitmiş biri olarak sanırım yine tercihlerim arasında ilk sırada Kemere olabilir düşüncesindeyim.

En son 15 Temmuz zamanında ailecek ( 4 yetişkin ) Kemer'e gitmiştik ve verdiğimiz fiyat 2500 TL civarındaydı. Gerçekten fiyatlar inanılmaz artmış gözüküyor.

Şimdiden verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Ben de yorumlara bakarken deniz berbat yorumlarını gördüm. Deniz in özellikle temmuz ve ağustos aylarında dipte bulunan algler sıcak dolayısıyla çıkıyor yazmışlar. Otel de bunu yazmış. Tamamen yosun tabakası oluyor demişler.
    Evet ben de baktım ufaktan bu konuda şikayetler de fazlaydı. Hanım da epey beğenmişti oteli diğer alternatiflere yöneleceğiz artık. :) İşletme açısından da şanssız bir durum esasında sen o kadar tesis kur sonra böyle bir olayla karşılaş.

• aras kullanıcısına yanıt
    2015 crystal palace 2016 da crystal paraisoya gittim.
    Paraiso'nun denize 5-10 dk arası yürüme mesafesi var. Yemekleri orta halli içecekler standart.
    Palace denize 0 ama otel alanı biraz küçük.Yemekleri paraiooya göre daha lezzetli ve kaliteli.
    Ek olarak araştırmalarıma göre crystal otellerinin uzun süredir otellerine bakım yapmadıkları ile alakalı özellikle yabancı turistlerden eleştirel yorumlar yazılmış sitelerde.
    Tatil rezervasyonumu yapmayan gittiğimde jolly tur yetkilisi de bunu doğruladı.
    Bu nedenle başka crystal gurubu dışında bir otel seçmeni tavsiye ederim.
    Ben Sunis Evren Beach tercih ettim bu sene.
  • Korsan Cenaze K kullanıcısına yanıt
    2 yıl önce balayı için Vonresort Golden Coast ' a gitmiştik 6 gece 7 gün 3000 küsür liraydı ağustos ayında geçenlerde baktım 2 katından fazlaydı ama haziran ayı için bütçeni zorlamayabilir diye düşünüyorum. Otele bak istersen aklına yatarsa detaylıca yazarım.

Edit

Etsden haziranın ilk haftasına baktım 5382 fiyat çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macabre -- 12 Kasım 2019; 8:41:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

2 yıl önce balayı için Vonresort Golden Coast ' a gitmiştik 6 gece 7 gün 3000 küsür liraydı ağustos ayında geçenlerde baktım 2 katından fazlaydı ama haziran ayı için bütçeni zorlamayabilir diye düşünüyorum. Otele bak istersen aklına yatarsa detaylıca yazarım.

Edit

Etsden haziranın ilk haftasına baktım 5382 fiyat çıkıyor.
    Değerli öneriniz için teşekkür ediyorum.

Fiyatları kontrol ettiğimde 6200 TL tutarında bir fiyat çıkıyor. Maalesef bütçe olarak biraz üst sınırımı aşıyor. Fakat araştırlamarımda bu önerinizi de dikkate alacağım.
  • Dün bazı oteller ile ilgili görüşlerinizi sormuştum ama maalesef yine gereksiz tartışmalar yaşanmış. Yazmış olduğum otellerin fiyatlarının yüksek olmasının sebebi çocuklarımın 12 ve 9 yaşlarında olmaları.

Limak otellerinin 9.000 TL etmemesi gerektiğinin ben de farkındayım ama özellikle çocukların ısrarıyla yaz tatiline gitmek ve tatilden memnun ayrılmak istiyoruz.

Barut otellerinde daha önce konaklayanlar oldu mu? Barut Kemer nasıldır fikriniz var mı?

4 Barut oteline geçen sene itibariyle Collection adı eklenmiş. Kahvaltı dahil olmak üzere tüm öğünler alakart olarak alınabiliyormuş. Deneyen oldu mu?
  • aras kullanıcısına yanıt
    Crystal De Luxe Resort & SPA ' ya daha önce gitmiş ve memnun kalmamıştım.

Bakıma ihtiyaç olduğu çok belliydi, yemekleri iyi değil, içki kalitesi kötü, denizi de 3-4 dakika yürüme mesafesinde çok temiz, girişi taşlık (beni çok rahatsız etmişti) ve çabuk derinleşiyordu.
  • adam bi otele 10000 lira verebiliyor ama fırsat bekliyor. iyimiş

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.