Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende kaya da yapmıştim bugün kaya da açıklamış yüzde 40a yakın dediğiniz gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok yok baktiki hatun ben bulamiyorum kendi bakmış garibim ama bilmedigim yerden sordu soruyu , aska lara hakkinda fikri olan varmi arkadaşlar birde
    ic hotel green place (9 - 13 eylül 4480 fena degil gibi ) gecen sene baktığımda daha pahaliydi sanki ic hoteller.
    Açıkçası ikisinide üstün köru biliyorum daha once arastirmistim ama tatil tecrübesi olandan dinlemek ayri olur diye soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fettah -- 9 Kasım 2019; 23:15:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fettah

Yok yok baktiki hatun ben bulamiyorum kendi bakmış garibim ama bilmedigim yerden sordu soruyu , aska lara hakkinda fikri olan varmi arkadaşlar birde
    ic hotel green place (9 - 13 eylül 4480 fena degil gibi ) gecen sene baktığımda daha pahaliydi sanki ic hoteller.
    Açıkçası ikisinide üstün köru biliyorum daha once arastirmistim ama tatil tecrübesi olandan dinlemek ayri olur diye soruyorum.
    Aska lara otel ve havuz 2 ayrı bölümden oluşuyor. Shuttle ile gidiliyor ki bu bir süre sonra sinir bozabiliyor. Yemeklerini beğenmemiştim özellikle girerken yemek kokusunu bastırmak için sanırım ağır bir parfüm kokusu vardı. Havuzların olduğu bölüm güzeldo snack barlar o kısımda alacarte şeklinde çalışıyor hamburger pizza pide vs. animasyonları,gece şovları tatmin edici. İçki çeşitliliği yeterliydi. Tekrar gitmeyeceğim bir otel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeLLaT_1905 -- 9 Kasım 2019; 22:42:16 >

• CeLLaT_1905 kullanıcısına yanıt
    Shuttle olayini biliyordum ama yemeklerinin problemli olmasi olayi bitirir tabiki yoksa granadanin denize uzak olmasini eleştiren ben buraya gidersem arkadaslar topa tutar beni , yanit için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: fettah

Yok yok baktiki hatun ben bulamiyorum kendi bakmış garibim ama bilmedigim yerden sordu soruyu , aska lara hakkinda fikri olan varmi arkadaşlar birde
    2018 yazında Ic green palace da kaldık...adının hakkını veren bir hotel gerçekten peyzaj çok güzeldi yüzlerce devasa ağaç...çocuk aquası yeni yapılmıştı ve iyiydi. yemekler orta düzeyde sayılır, klasik çeşit var ama çoğu lezzetsiz... içki içmediğim için o kısmını bilmiyorum. denizide güzeldi..hafif dalgalı oluyodu öğleden sonra benim çocuklar dalgalı halini daha çok sevmişlerdi...ben o zaman 5 gece 2 yetişkin 3 çocuk 5000 tl gibi gitmiştim. şimdi 10k istiyor. bu para asla etmez bence...ama 5-6 bin tl olabilirdi,tekrar giderdim..

• r00tsecurity R kullanıcısına yanıt
    Fiyat uygunsa gidilir.Çok ama çok büyük bir otel.Çok yoruluyorsun büyük olduğu için.Manzara,deniz,yeşillik Harika.Yemekler aç kalınmaz ama vasat.Hizmet vasat.Fiyat uygunsa değerlendirilebilir.Ama asla 4-5k verip gitmem.2kya gitmiştim 3gece 4gün.Yeterli gelmişti.O şekilde yakalarsanız gidin.

• fettah kullanıcısına yanıt
    İlginç ,Aska Laraya gittiğimde en beğendiğim yönü yemekleriydi .Denize kıyısı yok arabayla götürüyorlar .MEB in zaman zaman seminer çalışması oluyor Denk gelirseniz otel bakanlık binası gibi oluyor ,her yerde kravatlı takım elbiseli insanlar falan . otel dar bir alan ,asıl tesisleri sahilde ,Aldığı parayla orantılı bir yer değil
  • Cevaplar icin tesekkurler arkadaslar anlasilan bu sene zor gececek , ilk defa erken rezervasyonda bu tarihe kaldim , coktan tatilimin ilk bölümünü alip bir süre ets yi ziyaret etmezdim ama bu sefer öyle olmayacak anlasildi fp oteli bulmak cok zor

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler ... Ağustos ayı için düşünüyorum fiyat 3900 (2 yetişkin 1 çocuk) ... Söylediklerinize göre bu Pina Bay Resort eliyorum. O kadar çok yurursek tatil olmaz :)

• r00tsecurity R kullanıcısına yanıt
    Hocam alanı 400dönüm.Koca koyu kapatmışlar.Aquaya gitmek en az 7-8dk yürüyüşle.Canımız çıkmıştı.Bir kaç resim atayım anlarsın.Bak Aqua taa nerede..
    2020 F/P Tatil Fırsatları

• Setur erken rezervasyon fiyatlarıni acsa da biraz rekabet gelse. Geçen sene en uygun fiyatı veren firmaydı. Diverso bence fiyatların acilmasini bekliyordur.

• Gecen sene limak kibris a gittigimde yanindaki kaya ertemisle neredeyse ayni fiyatti hatta sahilden gidip otelide gezmistim biraz daha eski gibi dursada guzel oteldi , zaten denizi efsane güzel derken bu sene 6 - 11 eylül 5 gece limak 10bin kaya artemis 6500 cikiyor cok şaşırdım fiyati geri çekmişler resmen , şahsi fikrim limak kadar kaliteli olmasada o fiyata degerlendirilebilir , eylül kibrisin en güzel zamanlaridir.

• 2020 F/P Tatil Fırsatları

Bence fiyat iyi yani ucak ve tarnsfer dahil 7500 cikiyor

• fettah kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef ki eşimin öğretmen olmasından dolayı tatili Eylül e bırakamıyorum :( ayrıca geçen sene superior odaya temmuzda 7 gece 8.6 k verince bana çok fazla geliyor.. Merit fiyatlarini bekleyeceğim şahsen

• Sizde haklisiniz ozaman ama ben cocuk son son anaokuldayken belki degerlendiririm bu firsati , sizin işiniz zor ozaman meritlerde uygun gelmez diye düşünüyorum

• Merhaba arkadaşlar. Ağustos ayı sonuna 3 yasindaki ikizlerimizle tatile çıkmak istiyoruz. Kayınvalide ve baldız da gelebilir. Geçen sene voyage torbaya gittik ama, 6 gece 3 yetişkin 2 çocuk 16 kusur bine geldi. Uçakla 18 i geçti. En önemli kıstasımiz voyage gibi çocuk dostu olması. Bodrum çevresi düşünüyoruz. Antalya yöresi aşırı sıcak oluyor. Beyaz tenliyiz, pancar gibi oluyoruz. Şimdiden teşekkürler.

• Kryzkyzgn kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bugün internette gezinirken karşılaştığım Club Cactus Fleur Beach isimli bir otel var. Hemen yanında ücretsiz kullanabileceğiniz büyük ve güzel bir aquaparkı da var. Aquaparkın ismi "piratesinn". Ağustosun sonunda 24.08.2019 - 30.08.2019 6 gece 7 gün toplamda 4824 TL'ye konaklayabilirsiniz. ETS Tur yetkilisine odada sıkışıklık onayı vermeniz gerekiyor. Otel Bodrum Yalıkavak'ta yer alıyor.
  • Jiva Beach Resort Fethiye’de konaklayan oldu mu acaba? Ağustos ayında iki yetişkin ve 3 yaşında çocuk için 4.600 TL görünüyor. Otel hakkında yorum yaparsanız sevinirim.

• bstsn B kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene gittim.Yemekleri güzeldi havuz çok büyük değil.Odaları güzeldi genişti .Ama deniz berbattı .Yani verdiğim fiyata göre idare eder bir otel.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.