Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Granada Luxury Beach Avsallar Otelde daha önce konaklayanlardan yorum almak isterim.
    Diğer Granada Otellerine göre fiyat uygun görünüyor.
  • böyle bir konu varmış hiç görmemiştim :) arkadaşlar 14 yıllık turizmci olarak sorularınıza cevap verebilirim.
    ama yorumlarda genel olarak gördüğüm yok 10k verdim şu yiyecek yoktu, şu içeçek yoktu falan bunlar anlamsız. oteller fiyat belirlerken hiç bir zaman verdiği konsepte göre veya verdiği içkiye göre belirlemez. senin en pahalı gittiğin otelin yiecek costu per person 2 euro, içeçek costu ise max 4 eurodur. yani sen orada yemek içeçeğe para ödemiyorsun, konforuna ödüyorsun, odaya(en önemlisi bu, oda fiyatıdır, fiyatlar) ödüyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daia07 -- 7 Kasım 2019; 14:12:4 >
  • Hayatımda ilk defa eşim ve çocuklarımla tatil yapmaya karar verdik.Ama bütçemiz kısıtlı 5-6 bin
    arası 24-29 ağustos tarihleri arası bize uygun yemekleri ve konforu iyi aquaparkı olan otel tavsiyesi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.
  • aile sayısı 3 yetişkin 1 çocuk
  • r00tsecurity R kullanıcısına yanıt
    Jiva kaliteli hizmet,yemek sunuyor.
    Alakart almayın alırsanızda erken saate alın, gidin bakın begenmezseniz karnınızı ana restaurantta doyurursunuz.Denizi saat 10-10.30 kadar durgun sonrası hafif dalgalı ve ruzgarlı.Pastanesi güzel.Temmuz agustos catı katı almayın.Yürüyerek Çalış sahilinde gezebilirsiniz keyifli bölge (mayıs-Ekim arası).Havuzlu odalara boşuna fark vermeyin avuç kadar havuz var.4 kere gittim bu fiyata değil ama düşerse yine giderim.
  • Diverso yeni sezonda teklif vermiyor mu?

@Diverso
  • quote:

Orijinalden alıntı: entryca3587

2016 yılında tatilimi yapmıştım hocam aquasis'de.
    Haziran ayı ortasında gitmiştik rüzgar çok tutan bir bölgede.
    Ufak çocuğunuz var ise üşüyebilir eğer mayıs - haziran ayında oteli satın aldıysanız.
    1-5 eylul 4 gece aldim. ruzgar sıkıktı olmaz insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extraordinaryman45

Hangi tarihlerde hocam?
    1-5 eylul hocam

• mario gomeeeeeez kullanıcısına yanıt
    Didim'in en güzel mevsimi diyebilirim hocam. Rüzgâr konusunda diğer arkadaşlara katılıyorum bölge ciddi rüzgar alır ancak çok problem olacağını sanmıyorum.

• evet arkadaşlar amara prestige için ne dersin, diğer otelleri beklemeli mi yoksa 2 yetişkin 2 çocuk (ucretsiz) temmuz ayı 4 gece 3800 e almalı mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar temmuz başlarında 6-11 temmuz olabilir 5 gece 2 kişi antalya'da otel tavsiyeniz nedir max bütçe 5 bin lira. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
  • Limak ve rixos larda acmis ama fiyatlar ey masallah ,listeden simdilik bunlarida sildim malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: kayhanbusra

Eylül ayı için otellere bakıyorum. Çocuklarımdan biri o tarihlerde 2,5 yaşında diğeri 1 yaşında olacak. İkisi de park yatakta(hatta biri yanımızda) konaklayabilecek yaşlarda ancak otel fiyatları 2 çocuğu seçince 3-5 bin artıyor aile odası verdiğinden dolayı.
    Bu prosedür otelle veya ets tur ile konuşularak giderilemez mi? Anne sütüyle beslenen ve park yatakta yatacak olan 2 çocuk için bu farkları vermek hiç içimden gelmiyor.
    ets, jolly yada diğerleri hangisiyle gidersen git sıkışıklık yazısıyla ücretsiz olarak 2 sinide götürebilirsin.

Bu sene ben jolly tur ile simena sun club 2. cocuk için aile odası yada ekstra ücret ödemedim çocuklar 8 ve 2 yaşında sadece sıkışıklık kabul eden bir kağıt imazaladım.
  • fettah kullanıcısına yanıt
    Rixos belek nisanda 5.000 küsür lira. Konedi.

• Şu fiyatlardan sonra evimin havuzlu olması bin kat daha mutlu etti.

Yazıktır, alkol almayan bir aile 1 günde 2000 tl lik ne yiyebilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: fettah

Limak ve rixos larda acmis ama fiyatlar ey masallah ,listeden simdilik bunlarida sildim malesef
    2 senw önce 6/7 bin olan beldibi rixos şimdi temmuz başı 29 bin.voyage sorgun bile 13/14 bin.eğlence sıfır kücük bir tesis.naptılar özel ince kum mu döktüler de 20 bin diyolar

• goldenlight17 kullanıcısına yanıt
    Bugün giriş yaptım, pazar çıkıyorum. Çıktıktan sonra yazarım hocam konuya.

• Karar verdim Bu sene deniz tatili yapıyorum.
    Çok güzel bi butik otel buldum. 70 m2 bungalow villalar. İçinde mutfakta var. Kahvaltı yı sadece orada yaparım en iyi malzemeleri götürürüm. Üst sınıf yemek yapan bi restaurant keşfetmiştim orda da akşam yemeklerini hallederim.
    7 gece 4000 tl mis gibi.. hatta 3 ve 4 yetişkin olursa fiyatta değişmiyor annemi kayınvalidemi de getiririm.

• r00tsecurity R kullanıcısına yanıt
    jiva beachten memnun kalırsınız. biz hep denize gitmiştik öğleye kadar sakin öğleden sonra biraz rüzgarlı oluyor. hizmet ve yemekler ise gerçekten çok iyi tavsiye ederim. en son açılmamıştı fiyatları. alacarte restorantı ve pastanesi çok iyi 24 saat açık pastanesi varki pastaları harika. çalışanlarıda çok ilgili. tavsiye ederim kesinlikle üzülmezsiniz.
  • onzy O kullanıcısına yanıt
    Amara 2.çocuktan para almaz.Ben bu yaz 2 ve 7 yaşındaki kızlarımla gittim.Herhangi bir ücret ödemedim.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.