Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık tatil vergiside geliyor biliyorsunuz dimi ? fiyatlara vergileride yansıtacaklar geçmiş olsun ve bilginiz olsun. :)
  • Geçen sene 4 gün 7000 tl e gittiğim granada belek otele bu sene balayı olarak 7 gün 7000 tl e rezerv yaptım. Bence bu şartlarda iyi gibi :)
  • CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    Bende geçen sene mayıs sonunda granadaya gitmiştim.
    Eşim ve oğlum çok memnun kalmışlardı.
    Bundan önceki tatillerimi sueno belek ve titanic lara'da yapmıştı antalya bölgesinde biz bir eksiklik hisstmedik hizmet anlamında.
    Fiyatlarıda diğer otellere göre gayet iyi.
  • entryca3587 kullanıcısına yanıt
    Bende geçen sene temmuz ayında bayramda gitmiştim. Her şeyiyle memnun kalmıştık bir tek şikayetçi olduğum konu çocuklardı ona da yapacak bir şey yok malesef. Yoksa otel bence her yönüyle yeterli. Fiyat konusunda diğer otellere bakınca bence iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fettah

Evettt amara dolce vita luxry açmış ve eylulde 5 geceye 12 bin istiyor bunlar kafayi yemiş , o paraya gloria lara giderim bunlar kendilerini ne zannediyor acaba
    Ben yazacaktım siz önce davranmışsınız Hocam 6-11 temmuzda 2 kişi 13390 tl cidden kafayı yemişler.Bence bu yıl en mantıklı seçimlerden biri Cornelia Deluxe.
  • CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    Bu sene yine ayarladım ben 19 mayıs haftası 4 gece 2160 tl havuz manzaralı oda hocam.
  • Granada Okurcalar nasıldır?
  • entryca3587 kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsınız hocam. Ben yine Adam & Eve oteli bekliyorum fiyatının açıklanmasını. Birde cornelia deluxe otel de fena değil. Her an değişikliğe açığım :)
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Suenoyada gittim amarayada gittim yanindaki gural ada gittim aralarindaki en kotu otel en fazla paraya çıkmış conta yakmış bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lebronn L kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bukadar sacma fiyat icinde cornella delux un fiyati iyidir biraz daha zorlayip diamond alinabilirse mis olur ama ozamandq fiyat yükseliyor işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Kesinlikle bu fiyata öneririm bu pahalılıkta.Daha öncede dediğim gibi ben bu yaz 5400tl verdim 5 gecesine.Ve bu parayı sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum.3800e her türlü gidilir.
    hocam amara prestige denizi temiz tamam ama çok mu taşlık. şöyle ki yazın 2 yaşında olacak bebeğimiz ve çok taşlı olursa denize girerken sıkıntı olabilir,korkabilir sevmeyebilir. bir de yemekler ve alkol kalitesi nasıl acaba ?
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    az biraz talep görüp,güzel yorum yazılan oteller hemen keriz silkelemeye başlıyor hocam. olayın özeti bu.

maalesef sueno da geçen sene aynısını yaptı. nasılsa geliyolar dedi saldı sonra.
  • fettah kullanıcısına yanıt
    konudaki yorumlardan sonra eylülde cornelia düşünmeye başlamıştım zira fiyat baya düşüyor eylülde. sonra yorumlara bakayım dedim, özellikle geçen senenin yorumlarında herkes aynı şeyi yazmış yemekler iyi değilmiş; sürekli tavuk ve hindi çıkıyormuş. sezonda doluluk yok denilerek animasyonlar yapılmamış filan. bence alacak olan iyi araştırsın.
  • Sanki yine fiyat peformans olarak bodrum voyage’lar öne çıkıyor. Antalya bölgesi çok pahalı.

Amara dediğiniz gibi sıyırmış. Güral açıklaması, titanic açıklamadı ama onların da çok aşağı geleceğini sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Sanki yine fiyat peformans olarak bodrum voyage’lar öne çıkıyor. Antalya bölgesi çok pahalı.

Amara dediğiniz gibi sıyırmış. Güral açıklaması, titanic açıklamadı ama onların da çok aşağı geleceğini sanmıyorum.
    Amara bizi duymuş :)indirimi yansıtmamış ilk başta şuan aynı fiyattan %44 indirimli.
  • lebronn L kullanıcısına yanıt
    Bu yansımış hali mi? Öyleyse kalsın.

2020 F/P Tatil Fırsatları

• alitaro A kullanıcısına yanıt
    Denizi taşlık hocam.Sahil kum ama denize girince küçük taşlar var.Boyuda 2 adımda geçiyor.O bölgede maalesef bu şekilde.Biz genelde havuz sevdiğimiz için pek denizle alakadar olmadık açıkçası.Ama Antalya’nın geneli taşlık zaten.Alkol kalitesini bilmiyorum çünkü kullanmıyorum.Ama alkolsüzler iyi.Cola ürünleri kullanılıyor.

• aquasis deluxe resort tan aldim 5 gunluk 5k ya.oteli bilen var mi acaba

• mario gomeeeeeez kullanıcısına yanıt
    Hangi tarihlerde hocam?

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.