Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    15 Temmuzda açılcak siz 16 Temmuzda giriş yapmak istiyorsunuz peki Ağustos ertelendi açılış napıçaksınız ağustos açıldığında mı gidiceksiniz bu sefer? Ya otelin kapısına gidip illede kalcaz açın minvalinde bir şey mi yaparsınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20/05/2020 tarihli Rixos Premium Belek ten manzaralar

Yemek stantları cam bölmelerle kapatılmış,ortalıkta müşteriden çok personel dolaşıyor
    https://www.youtube.com/watch?v=_EshqEajzqQ
    https://www.youtube.com/watch?v=BxdENZ_JIAs
  • quote:

Orijinalden alıntı: sneakstr

15 Temmuzda açılcak siz 16 Temmuzda giriş yapmak istiyorsunuz peki Ağustos ertelendi açılış napıçaksınız ağustos açıldığında mı gidiceksiniz bu sefer? Ya otelin kapısına gidip illede kalcaz açın minvalinde bir şey mi yaparsınız?
    Ağustos’a erteleneceğini sanmıyorum otelle de görüştüm. Ki erteleme olursa tekrar iptal hakkımız duruyor zaten. Tatil sepeti iptalde sıkıntı yarattığı için gitmeyi tercih ettim. Böyle bi ülkede seneye ne olacağı hiç belli olmaz paramı seneye erteletmem. Herkesin kişisel tercihi...

• Bu sene yabancı turist yok diye fiyatları aşağı çekerler dedik. Tam aksine yükselmiş geçen sene kaldığım otel bu sene yüzde 50 daha fazla fiyat çekiyor. bu gidişle boş kalır oteller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 28 Mayıs 2020; 12:35:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurrsy

20/05/2020 tarihli Rixos Premium Belek ten manzaralar

Yemek stantları cam bölmelerle kapatılmış,ortalıkta müşteriden çok personel dolaşıyor
    Bence daha guzel ferah duzenli olmus ama onemli olan Sinirsiz et alabilecekmiyiz acaba yeterli bu kadar denmesinde . Etten sonra baik meze tabagi yapiyorum bir de . Et yedin balik yeme denir mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 28 Mayıs 2020; 12:42:2 >

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Alttaki yorumlara bakılırsa Ruslar pek sevmemiş bu durumu. Kalabalık seviyor onlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Bence daha guzel ferah duzenli olmus ama onemli olan Sinirsiz et alabilecekmiyiz acaba yeterli bu kadar denmesinde . Etten sonra baik meze tabagi yapiyorum bir de . Et yedin balik yeme denir mi acaba

Alıntıları Göster
    Hocam hiç iç açıcı değil. Maskeyle, sosyal mesafe ile tatil mi olur. Açık büfeden istediğimi almadıktan sonra, çocuk oyun alanları kapalı olduktan sonra birde üstüne 10-15k para verip tatil yapmak delilik. Bu sene otel tatili yapmak İnanılmaz gereksiz bir durum bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Alıntıları Göster
    Dikkatimi çekti... konudaki mesajlarınız hep açık büfe yeme içme ve gıda agırlıklı...anladigım sizin icin tatil olayı ve anlamı kallavi bir açık büfe konsepti... aslında bunu tatile gitmeden ve o kadar yüksek otel malitetine girmedende farklı yer ve konseptlerde giderebilirsiniz... Bu arada kilo kaç...?

• first_officer F kullanıcısına yanıt
    Esas soru diyabet hangi seviyede genelde şeker hastaları böyle yemekte yemek yazar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sneakstr

Esas soru diyabet hangi seviyede genelde şeker hastaları böyle yemekte yemek yazar.
    onuda siz sorun artık 😆

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Dikkatimi çekti... konudaki mesajlarınız hep açık büfe yeme içme ve gıda agırlıklı...anladigım sizin icin tatil olayı ve anlamı kallavi bir açık büfe konsepti... aslında bunu tatile gitmeden ve o kadar yüksek otel malitetine girmedende farklı yer ve konseptlerde giderebilirsiniz... Bu arada kilo kaç...?

Alıntıları Göster
    Hocam selam kilom 67 . Yemek olayi tatil oldugu icin oyle diyorum asiri yiyen birisi degilim . Neyse konu disina cikmayalim . Umarim guzel servis yapar gorevliler . Ilerleyen vakitlerde gorecez . Bi ara bodrumda bi otelde lofte aliyordum full servis yapan arkani dusun demisti o an ki gibi olmaz insallah . Sahlikli huzurlu tatiller insallah .

• Bende 17-23 ağustos Adam Eve oteldeki rezervasyonumu iptal edeceğim(ETS Tur). Bu sene otellerden tat almak pek mümkün değil gibi görünüyor. 4 kişi ölüdenizde havuzlu villa kiraladık oraya gitcez. Hakkımızda hayırlısı olsun.
  • quote:

20/05/2020 tarihli Rixos Premium Belek ten manzaralar

Personele maske yok ağızdan çıkan mikrobu engelleyecek bir şey yok virüs bulaştırma çok fazla olur bu şekilde.

• CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    Günlük fiyat medir birde denize mesafesi çok uzak mı çünkü doktorlar havuz suyunun tehlikeli olduğunu açıkladı,deniz daha iyimiş.

• sneakstr S kullanıcısına yanıt
    Valla bıktım hocam doktorların dediğinden. Bu arada havuz dediğim site havuzu deil müstakil. Ölüdenize uzaklığı 2-3 km olacak sanırım. Açıklaması öyle ama ben havuzcuyum deniz pek tercih etmiyorum.
    Günlüğe kaç TL geldi?

• sneakstr S kullanıcısına yanıt
    Valla hocam çok var villa. İstediğin yere,villaya,konaklayacak kişiye göre değişiyor. Biz 6 kişi gitcez günlüğü 1500 civarına geldi.
  • yirthan kullanıcısına yanıt
    yüzü boydan boya kaplayan plastikten bir zımbırtı var .Adı nedir onun bilmiyorum
    Yemek başında duranların da bezden maskeleri var Ama çoğu müşteride maske yok
    Temmuz ağustosta o maskeler klimasız ortamda çileye dönüşür o da ayrı bir konu
    Sıfır hizmet ile kişi başı 250 TL de iyi para valla.

• quote:

yüzü boydan boya kaplayan plastikten bir zımbırtı var .Adı nedir onun bilmiyorum
    Yemek başında duranların da bezden maskeleri var Ama çoğu müşteride maske yok
    Temmuz ağustosta o maskeler klimasız ortamda çileye dönüşür o da ayrı bir konu
    Siperlik var ama ağızdan burundan çıkan sıvıları engelleyecek bir şey gerekli siperlik sizi dışarıdan gelecek sıvıdan koruyabilir ama öksürdüğünüz zaman ikram edilen ürüne virüs geçebilir bence.

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.