Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cesar2005 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
808
Cevap
201
Favori
53.168
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gezi ve Turizm >> Oteller ve Tavsiyeler >> 2020 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4531 Mesaj
    Herkese Merhabalar

2020 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) Adlı konumuz AKTİF

İyi forumlar dilerim.
    (Bu mesaj yeri Konaklama fırsatlarına ayrılmıştır)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |
  • 2 yetiskin 2 cocuk Ağustos ayında Fethiyede 12 gece 1+1 apart tuttum bir evde olması gereken bütün eşyalar mevcut ve temizdi ücret 1500 tl ödedim. Gitmeden önce et stokladım (Pirzola ,kül bastı,Antrikot vs ) ete ise 500 tl ödedim fethiye ye 70 km mesafede çok güzel süt ürünleri satan atilla süt diye bir yer var ordan 2-3 çeşit peynir kaymak bal vs aldim yetecek kadar 200 tl ödedim Ankaradan gidiş geliş yol ücreti vs toplam 3000 tl tatil yaptım. Fethiye de hergün bir koyda denize girip mangal yaparak tatilimi bitirdim.Otel tutsaydım orta sınıf hatta biraz altı 7 bine yakın 5 gece ücret ödeyecektim.

2020 Yılında Yeni Açılacak Oteller

Akadia Hotel Luxury - Side
    Balmy Beach Resort Kemer - Kemer
    Banyan Tree Bodrum - Bodrum
    Four Seasons Resort Bodrum - Bodrum
    Lonicera Premium Hotel - Alanya
    Seaden Quality Resort & Spa - Side
    Selectum Dreams Resort - Belek
    The Marilis Hill Resort Hotel & Spa - Alanya
    Von Resort Bien - Kuşadası
    Von Resort Perla - Kuşadası
    Victory Be Mine Hotel - Side

granada temmuz 5 gece 7800 yapmış. 4k ile başlayıp aynı erken rezervasyon döneminde 7,8 k fiyata çıkması hakikaten ilginç.

voyage bodrum ile aynı fiyat olmuş :)

amaçları önceki senelere düşük fiyata sattığı kişilerin f/p yönünden verdiği yüksek puanlar sayesinde puanını arttırıp, bilinçsiz müşteriye 7-8 k civarına tatil kitlemekmiş demek ki.

keza şu anda puan olarak baktığımızda 9,2 gibi bir puanı var çoğu kaliteli otelin üzerinde ama bu puanlar genelde verilen paraya göre alınan hizmetin kıyası ile verilen puanlardır.

Bizim enişteye benzettim. Adam 1000 TL’ye Datça’ya gitti geldi. Zaten 600 Lira yol parası tutuyor. Ki osmangazi veya feribot kullanmamış körfezi dolanmış körfezi!

İstanbul’dan götürdüğü domateslerle 1 haftayı bitirmiş. Dışarıda en ufak bir para harcamamış, su dahil. Pes dedik...

Erken rezervasyonunda bi anlamı almamış arkadaşlar.

4-5 yıl evvel bedava fiyatlara kalırdık erken rezervasyon yapınca. Biraz inceledim turları hepsi kazık. En güzeli ev ayarlayıp dışarıda yemek olacak.

Shafter kullanıcısına yanıt
    @Shafter demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Kaya belekte gerçekten ne var? gereksiz şişirilmiş bir otel ve çok eski herşey denize giriş yeri bile kötü tüplü tvli odada kalıcam 6bin lira ödicem . Palazzo başka bir dünya ama fiyatı uçuk zaten

Erken rezervasyon dönemindeki fiyatları 2018f/p ve 2017f/p başlıkları ile karşılaştırıyorum ve inanılmaz bir artış olduğu ortada. 2 senede (birkaç otelin değerlendirince) yaklaşık ortalama %62 oranında erken rezervasyon döneminde artış olmuş.

Gerçek bir indirim bulmadan rezervasyon yapmayı düşünmüyorum çünkü ödeyeceğimiz benzer ücretlerle dünyanın her noktasına kültür turizmi gerçekleştirebileceğimiz bir seviyeye geldi fiyatlar. Hanıma Antalya mı yoksa Viyana Amsterdam mı dediğimde boşver havuzu gezelim bu sene diyor.

• DH Yönetici
    4531 Mesaj
    Bu mesaj yeri Konu bütünlüğü bozulmaması adına hazırlanıcak kurallara ve hotel incelemelerine ayrılmıştır.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Susesi 2020 fiyatlarını açıklamış.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2109 Mesaj
    Hadi bakalım,yerimizi alalım.

|
    |

Canon EOS 1100D Kullananlar Kulübü

Canon 1100d + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III + EF 50mm f/1.8 II + Canon 75-300 f/4-5.6 III
  • Yüzbaşı
    456 Mesaj
    https://www.tatilbudur.com/susesi-luxury-resort

Susesi Luxury Resort'un 20 - 25 Temmuz 2020 tarihlerinde 2 yetişkin 1 çocuk için Deluxe Kara Manzaralı oda fiyatı 10.725 TL.

2020 erken rezervasyon için fiyat nasıl sizce?
    |
    |

Sezon ortasi icin fena bir rakam değil gibi.

|
    |
    hamemo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2019 yili infinty by yelken kuşadası ve limak kibris otellerinde tatilimi yaptim , hakkinda fikir edinmek isteyene yardimci olmaya calisirim, daha onceki otel deneyimlerimi soylemiyorum cunku neredeyse her sene konsept degisiyor ve yanlis bilgilendirme yapılmış oluyor malesef bunun icin 2019 yili deneyimlerimizi aktarirsak daha mantikli olur diye düşünüyorum

Hayırlı uğurlu olsun herkese şimdiden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4531 Mesaj
    Bu sene gittiğim uhd oteller yerine tavsiye edeceğim tek şey çıralı denizi. Ciddi temiz, dalgasız ve berraktı.. o bölgede kimera otel de kaldım ancak sadece oda kahvaltı olmasına rağmen pahalıydı .. o bölge de tavsiyesi olan varsa deneyebilirim

|
    |

Best Restoration Druid in the world.( aka Sugosu )

Best Pro Evolution Soccer Player in the world ( aka Gladiator )

When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Yarbay
    4531 Mesaj
    Tatil demek evde ki rutin yasantinizdan daha iyi bir mekana gitmek ve daha guzel yemekler yiyerek stress atmak demek benim icin.
    Bu sene gittigim tum oteller gittigim tarihte 13-14k + rakamlardaydi.Ve kesinlikle o fiyatlari verseydim o 5-6 gecelik otellerde uyuyamazdim.

alkol kullanan bir aile degiliz.

Disarida 1 kg bonfile eti bile 100 tl..2 kisi yiyecegimiz 500 gram..50 lira yapar.Bana bunu sunmayip gecelik 2000 tl isteyen otellerden su an ciddi manada sogudum..
    yiyecegim bir dilim pasta pelitte 25 tl..gittigim otelde 2000 tl verip sicak,hazir sanayi tipi pandispanyanin uzerine sanayi tipi krema sikip onume gelmesini artik kabul etmek istemiyorum..

Bu yuzden bu sene cok ciddi firsat otelleri cikmazsa susesi gibi ve o siniftaki otellere 5 gece 10 bin tl vermek 2019 tatillerimde yasadiklarimdan sonra tamamen enayilik olarak geliyor..

Alkol kullanip otelin uhd hakkini verenlere sozum yok.

Sueno Deluxe e dikkat edin.ilk 10 dayken su an belekte 39. siraya gerilemis.Bu sene tum gercek yorumlar olumsuz ve sahsen verdigim parayi bile ( 6 gece 6500 tl deniz tarafi ) hak etmeyen bir otel oldu 2019 da.Gercek yorumlar dedim cunku otel tarafindan 1 katkisi olan hesaplardan 5 yildiz spamlaniytor otele.o bile ise yaramiyor..inanmiyorsaniz acin bakin tripad i.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 18 Ekim 2019; 22:36:4 >

Best Restoration Druid in the world.( aka Sugosu )

Best Pro Evolution Soccer Player in the world ( aka Gladiator )

When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....

• Binbaşı
    1189 Mesaj
    Buralar değerlenir hemen yerimi alayım :)
    |
    |

İlk rezervasyon döneminde 17-23 Ağustos 2018 de Sueno Golf Deniz manzaralı odaya 5900 vermiştim.Fikir vermesi açısından burada kalsın.Otele gelirsek bu zamana kadar konakladığım en berbat oteldi.Voyage,titanic otelleri suenodan bir kaç gömlek üstün diyebilirim.
    |
    |
Reklamlar
instagram takipçi
SEO
google reklamları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,423
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.