Şimdi Ara

Silinsin (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
3
Favori
38.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah hocam sağolun. Ben de aynı şekilde düzelttim çok şükür.
  • Kaladdune kullanıcısına yanıt
    Ya benim tek askerlik durum belgem degismedi hala 29 haziran yaziyor 2 yil tecil hakkimi kullandim mezun olduktan sonra bilgin varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Silinsin

Tecilim 31 12 2020 ye kdr oldu bedelli diye erteleme nedeni ama altta boyle bise cikti ertelemenizi neden iptal etmek istiyorsunuz diye boş karsisi sendede oylemi hocam?

• emrestar E kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bende de bu şekilde anlamadım ama. Askerlk durum belgesi sorguladığımda erteleme nedeni bedelli müracaat yazıyo.

Silinsin
    Askerlik durum belgemde bu yazıyor hocam. Belki sisteme düşmemiş olabilir benim de 2 sene tecilliydi otomatik olarak ertelemiş.

Silinsin
    Hocam askerlik durum belgesi guncellenmeden önce basvuru guncelleme yaparken yapip bitiriyoduk guncelliyoduk ya askerlik durumumuz suan guncel ya guncellemeye girince celpten sonra ertelemenizi neden iptal etmek istiyorsunuz cikiyor askerligimi yerine getirmek istiyorum hem ogrenime devam edip hem askerlik gorevimi yerine getirmek istiyorum cikiyor bisey isaretlemedende gecilmiyor bende sekmeyi kapattim eskisi gibi duruyor basvuru aynisi sendede olucak bisey guncellemek degistirmek istedigin bir arkadaşında en alt sayfasinda askerlik gorevimi yerine getirmek istiyorum yazıyor
    Silinsin

Bu arada celp tercih sıralamanı degistirmemissin hic senmi boyle yapmak istedin

Evet ben öyle bıraktım erkenden halledip geliyim diye. "Ertelemenizi neden iptal etmek istiyorsunuz?" bölümünü anlamadım ama sende neden öyle bir şey çıktığını bana herhangi bir şey sormadı.
    Hocam lisans mezunuyla alakali galiba 2 yil hakkimiz oldugundan banada sormadi hiç tecilim 31 12 2020 oldu ben guncellemeye girdim celp secimimden sonra son asamada soruyor zaten pc den girince solda 10.asamada yaziyo erteleme iptal sebebi bi kac kisiyede sorun yok askerlik hizmetimi yerine getirmek istiyorum diceksin ben az once celplerimi guncelledim o secenegede onu dedim tecilde ayni sorun yok

Şuan güncellemeye girdiginde celpini degistirmek icin adimlari gecince celpide secince en son karsina ertelemenizi neden iptal etmek istiyorsunuz cikicaktir oraya askerlik hizmetimi yerine getirmek istiyorumu isaretleyip basvuruyu guncelleyebilirsin

• konu biraz hortlanıcak ama çok önemli :( bende Askerlik şubesini aradım 19 yaşındayım Tecil için e-devlete girip tecil ettirmem gerek şifre için gidemiyorum askerlik şubeside sana ceza gelmez bu korona durumları bitsin gel buraya 2 yıl uzatırım dedi sizce ne yapmam gerek ?
    Hocam güncelledim zaten ama öyle bi şey sormadı bana. Askerlik hizmetimi yerine getirmek istiyorumu işaretlemek zorunda mıyız?
    Sen parayi yatirdiktan sonra guncellerken tecilin daha olmamistir eski tecilin bozulmamistir yani ondan oturu suan guncllemeye girdiginde adimlari tek tek gecince celpten sonra cikacak en son askerlik hizmetimi yerine getirmek istiyorum diceksin

• Benim 29 haziranda bitiyordu 2 yil erteleme hakkimi kullandim lisans mezunuyum basvururken sormadi parayi yatirdiktan sonra tecilim 31 12 2020 ye kadar olunca celpi guncellemek istedim celpten sonraki aşamada sordu ama normal sormasi basvururken sormadiginda solda erteleme iptal sebebi bolumunu gormustum suanda parayi yatiran tecili 31 12 2020 olan herkes mesela celpi degistirmek icin girse guncelleme son adimda soruyor zaten

Hocam parayı yatırdıktan sonra zaten güncellemiştim ben ama öyle bir şey sormadı işte bana
    Hocam parayı yatırdıktan sonra 1 saate guncelleme geliyor guncellerken sormuuyor zaten tecilin degistikten sonra soruyor sen şuan guncellemeye girsen celpten sonraki aşamada soracak askerlik hizmetimi yerine getirmek istiyorum diceksin herkese ve subeye sorarak yaptim yani

• Normal 6 ay er olarak siniflandirma yapildiktan sonra bedelli yapmak istersek bunu yapabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scandinizo -- 17 Mayıs 2020; 20:0:7 >
    Tam birbirimizi anlayamadık biz hocam benim sorduğum soru şu: "Erteleme İptal Sebebiniz" ne demek? yani neyi iptal etme sebebimi soruyo onu anlayamadım? "Askerlik görevimi yerine getirmek istiyorumu seçerek neyi iptal etmiş oluyorum onu anlamadım? saçma sapan hazırlanmış bir sistem yani bu açıklarsanız sevinirim.

Silinsin
    Hocam bu ertelemenizi iptal etme sebebi askerlik hizmetini yerine getirmek oluyor ya sen askerlik gorevini bedelli askerlik hizmeti olarak secmissin ilk siraya koyarak yani bedelli askerlikte bir askerlik hizmeti oluyor anladinmi hocam senin attigin fotograf guncellemeye girip celpten sonraki asamami ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.