Şimdi Ara

2020 | 4000TL'ye Kadar Çamaşır Makinesi Tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • xantorus (1 mesaj) SeniorAwesome (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4274 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Herkese iyi günler.

Buzdolabı sorununu forumdan Serdar Bey ile çözdük. Kısmetse bayramdan sonra ürün gelecekmiş.

Gelelim çamaşır makinesine.

Şimdi benim aklıma Siemens Wm12ts80tr modeli yattı. Hem 4000 tl bin baya altında, hem de teknolojilerin birçoğu mevcut.

bununla beraber aklımda Electrolux markası da var. EW8F229ST modeli güzel gibi geldi. Sitesinde de perakende fiyatına denk gibi. Ancak Electrolux modelleri arasında kıyaslama, karşılaştırma yapamıyorum. yani 1000 lira daha ucuz modelin neleri eksik hala bilgi sahibi değilim.

Misal daha ucuz modelinde daha fazla kapasite ve devir mevcut. Bir şey fazlaysa, diğer taraftan daha fazla götürüsü olmalı ki ucuz olsun diye düşünüyorum.

LG yine aklımda ancak çok fazla model var bu fiyatlara değer mi bilemiyorum.

Tercih fiyat durumuna göre Siemens olacak gibi. Tüm beyaz eşyaları set haline getirmiş oluruz ancak daha uygun ve daha kaliteli ürün varsa tavsiye ederseniz sevinirim.

|
    |

• Yüzbaşı
    353 Mesaj
    şu başlığa bakın hocam ayrıntılı bilgi var
    https://forum.donanimhaber.com/electrolux-ew8f2166ma-ve-ew8f229st-sizce-hangisi--143977723

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xantorus -- 18 Temmuz 2020; 20:33:5 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,261
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.