Şimdi Ara

2020*3,141592653589

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

pardon 20k dolmuş geç kaldı özü diler

• Bisi dicem mufredat baz alinirsa 2021 in 2019 dan farki yok.2020 dede hem +30 dakika hemde ustune aytnin kolay olmasi yuzunden yigilma oldu ama bu sene sinav 2019 gibi gelirse nasil 2020 den kotu olabilir? Tum nesil gerizekali bi tek 2003luler mi zeki.Mezunlari isin icine katarsak 2019dan kotu gelebilir ama 2020den nasil gelir anlamiyorum
    Ayt kismi eleyici olursa daha kötüsü olmayacaktir. MSU sinavi da cok zor bir sinav olmadigi icin net bir gosterge olmayacaktir. Cevremizdeki insanlar daha iyi veya daha kotu yapti diye de yigilmanin olup olmayacağını bilemeyiz. AYT bu seneki gibi gelirse elbette ki yigilma fazlasıyla olur tahminimce ama onun disinda yorum yapmak yersiz. Herkes elinden geleni yapsın sonuclar aciklandiktan sonra konusuruz.
  • Msü açıklanmadan oranları konuşmak zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayt kismi eleyici olursa daha kötüsü olmayacaktir. MSU sinavi da cok zor bir sinav olmadigi icin net bir gosterge olmayacaktir. Cevremizdeki insanlar daha iyi veya daha kotu yapti diye de yigilmanin olup olmayacağını bilemeyiz. AYT bu seneki gibi gelirse elbette ki yigilma fazlasıyla olur tahminimce ama onun disinda yorum yapmak yersiz. Herkes elinden geleni yapsın sonuclar aciklandiktan sonra konusuruz.

• Bisi dicem mufredat baz alinirsa 2021 in 2019 dan farki yok.2020 dede hem +30 dakika hemde ustune aytnin kolay olmasi yuzunden yigilma oldu ama bu sene sinav 2019 gibi gelirse nasil 2020 den kotu olabilir? Tum nesil gerizekali bi tek 2003luler mi zeki.Mezunlari isin icine katarsak 2019dan kotu gelebilir ama 2020den nasil gelir anlamiyorum

• lan konuyu troll diye açtık adamlar beni linçledi amk ajzhhabqsbb

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • generation z kullanıcısına yanıt

TROLLL SJ 31 Ben cidden bunu savunanlara dedim troll oldugun anlasiliyor zaten

• haklısın abb konuş da dh yiğit görsün

• generation z kullanıcısına yanıt

komik değildi bi daha yapma hadi yallah trol seni

• 2019’da insanlar okuldaydı ve sistemin 2. Yılıydı youtube bu kadar popüler değildi.

şu an insanlar 1.5 senedir evde en tembel insan bile eskisinden çok çalışıyor, kaynak ve kanal daha bol ve sistemin 4. Yılı.

• yaşanacak senaryo şu şekilde bence

sınav günü: 2019daki gibi sormuşlar yığılma olmaz

sonuçlar açıklanınca: şaka mı bu nasıl 2020den kötü geldi sonuçlar

2020*3,141592653589 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D72C9D06E -- 20 Nisan 2021; 22:19:37 >
  • Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt

Bu ihtimalleri goz onune katarak zaten 2019 gibi gelmez dedim.Ama sadece calisanlar olarak dusunmekte yanlis cunku ders calismak icin ortam yaratamayan var ( bknz : ben evi degistirdim) salanlar,bunalanlar,okul-dershane-ev uclusunu birlikte goturemeyenler var.Sonuc olarak 2019 gibi beklemiyorum ama 2020den de kotu beklemiyorum.Ayrica sistemin 4. yili olunca ne oluyor hep ayni sorulari mi soruyolar? Isteseler bu sene de 30 dakika verip sorulari ona gore hazirlayip 2019 gibi siralama getirebilirler.Sinavi gormeden bilemeyiz bana kalirsa.

Bu sene kötümserlerin başı olabilirsiniz hocam (:

Ben %9 ila %17 arasinda iyi geleceğini düşünüyorum 20k da 16.6k ile 18.2k arasi gibi birsey yani.

Gerçekten herkes çalışıyor diyorsunuz da o durum öyle değil çevremde 17k, 21k,41k ve 70k dan mezuna birakan çok yakin arkadaşlarım var bende o civarlarin 1 tık kotusunden bıraktım.

17k ve 21k asiri az çalışıyor 0a yakin bende o civarda 41 ile 70 1 tık daha iyi. Gozu kapali 2k yapacak arkadasim 5k ya okey olacak duruma geldi tytde 110 u 4 5kez gordu ama calisamiyor çocuk olmuyor yani. Bende birkaç seviye alti biriyim onun bende 1.5 senedir 85 90 arasi yapıyorum her deneme istisnasız fizikten 2 3 boş cunku konularj bilmiyorum turkce dil bilgisi 5 boş fiks. Mat taşıyor arada bazen de sosyal yani.

Ne kadar bilinçli insanlar olsak da yks sisteminde ders çalışmak herkese uygun birsey değil.

Kendi acimdan örnek vermem gerekirse, veri bilime, yoneylem araştırmasına aşırı ilgi duyan biriyim, ders calismak yerine gidip top okullarin hocalarının makalelerini okuyup, belli konular üzerine analiz yapiyorum. Normal mat yerine gidip bilkentin ie derslerini dinliyorum mesela çok fazla birsey anlamasam da hoşuma gidiyor tabi sonum ne olcak orasu meçhul.

Önümüzdeki senelerde faiş bir fiyat artışı olmaz ve 35k civari yaparsam bilkent ie ucretli düşünüyorum, yani bu yks nefreti buralara sürükledi beni. Ondan dolayi umarım yanılırsınız demek istiyorum yks sıralama konusunda.

• FireLordZuko kullanıcısına yanıt

İnşallah yanılırım hocam ben de sınava gireceğim kendi kötülüğümü niye istiyeyim. :)

×1.2 falan olursa ben bunu yığılma olarak görmüyorum, zaten olması gereken bu. ×1.5 ve yukarısı olursa büyük yığılma var diyebiliriz...

• mammamia01 M kullanıcısına yanıt

1.2 olursa şahsen ben sevinirim. Ucuz yırtmış oluruz

• 2020*5 olursa dua edin

• Gri_Koç kullanıcısına yanıt

Saçmalamayın siz de. 2020×1.7 den fazlası olmaz

• rinnola R kullanıcısına yanıt
    Gorursun 2 ay sonra

• Gri_Koç kullanıcısına yanıt

×1.7 zaten baya büyük bir yığılma hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.