Şimdi Ara

2019 YKS Kitap Tavsiyeleri (BABA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
108
Favori
87.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam özellikle problemler konusunda bi el atarsan tavsiye niteliğinde guzel olur teşekkürler simdiden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam karaağaçın sadece örnek sorularını çözsek bişeyler öğrenir miyiz
  • Endemik TYT Fen 20'li denemesi
    Kesinlikle geliştiren bir bölüm denemesi öneririm
  • BAŞKOMİSER ORHAN kullanıcısına yanıt
    Tabii ki öğrenirsin.

Ben karaağaçlar, yararsızdır demiyorum.Öğreticiler; lakin çok detaya indiği için çok fazla süre alıyor ve bence bu kadar detaya inmek yerine bölüm denemeleri çözerseniz yine kaliteli soruları görebilirsiniz.

Görgünüzü denemelerlen arttırmanız daha iyi.

(NOT: tabii ki Nihat bilgin veya Palmeden en az birini çözmek gerekmekte)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önerebileceğiniz tyt mat denemesi var mı ?

Üçdörtbeş denemelerinin 4 tanesini çözmüştüm mezuna kaldım geri kalanını sınava yakın çözmeyi düşünüyorum. Öncesinde orta seviye bir deneme çözmem lazım

• 345 AYT (ZOR) DENEMELERİ KESİNLİKLE ÇÖZÜN

Ben çözmeden girdim sınavla bire bir aynıydı, çok pişman oldum.

• .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Problemler adına Sıfırdan Sonsuza problem kitabı...
  • Arkadaşlar tyt matematiğe bu kadar yüklenip hata ediyorsunuz, şu emeği ayt matematiğe verin ciddiyim. Orta seviye 1 kitap bitirdiyseniz o karekök ü çözün, en kötü düşünme yetiniz artar. Siz burdan kaybediyorsunuz, tam isabet kitap da çözsen eğer olimpiyat gibi deneyimin olmamışsa ve 10k nın altını istiyorsan mutlaka zor kitap çözün. Tabii önce en az bir orta seviye kitabı %100 sindirip bitirin. Hata ediyorsunuz benden söylemesi...
  • Skeull kullanıcısına yanıt
    Ösym nin yeni formatı konu bilgisini az seviyede alıp kullanma becerisini ölçmekte zaten (tyt yi gördük yani). Ayt yi de çalışan adam her daim yapar. Tyt ye bu kadar abanırsanız yine istediğiniz çok yüksek bir başarıysa zor alacaksınız.
  • Sözele sağlam hazırlanmak için önerebileceğiniz kitaplar/kaynaklar vb. neler? Sözelin her dalından her türlü tavsiyeye açığım.

• Arkadaslar fiziğim çok kötü, hangi kitaptan başlamalıyım?

Ve geometrim de kötü sayılır birey a aldım onu bitirdikten sonra ne almalıyım?

• Rez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birey b ve ygs karekök eski nesil sorulardan oluşuyor. Acil ise ales tarzı, soruyu anlama, yorumlama, muhakeme falan filan sorular var. Zorlar diyemem çünkü yeni nesil sorular dediğimiz sorular birazcık zeka sorusu gibi. Daha önce hiç karşılaşmayan biri gayet çatır çutur çözebilir de çözemeyebilir de. Kendin incele öyle karar ver.

@meXel_ : Başlangıç için bir fikrim yok hocam. Okyanus 40 seansta fizik mi ne vardı kolay diyorlardı ona, bak istersen.
    @Yusuffyus : güncelleyeceğim konuyu bölüm denemeleri için.
  • bence apotemi acilden daha iyi
  • TM için fenden bölüm tavsiyesi yapabilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccsatanistkiz -- 15 Ağustos 2018; 22:43:41 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.