Şimdi Ara

2019 YKS Kitap Tavsiyeleri (BABA KONU) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
108
Favori
87.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne alayim sizce hocam orta seviye bişey :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayt matematik ne önerirsiniz
  • veniquen03 V kullanıcısına yanıt
    345 al hocam

• 345 orta seviye. 345 al bence.

@Fy17 ben yeni basım ayt kitabı görmedim daha. piyasadakiler eski basım hep. şu an kitap basımları da durdu zaten dolar kurundan dolayı. biraz daha beklememiz gerekecek.
  • fizik palme a ve bler hakkında düşünceleriniz neler hocam işimi görür mü bide birey b vardı bende 3.senem bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tony Ferguson

fizik palme a ve bler hakkında düşünceleriniz neler hocam işimi görür mü bide birey b vardı bende 3.senem bu arada
    ikisini de çözdüm ben bu sene, tyt full ayt 10/3 geldi (tork ve dinamik sorusu yanlış:((((). Çok tavsiye etmiyorum ben çünkü hala saçma sapalak işlem soruları var ÖSYM'nin asla sormayacağı ve kazanımlarda olmayan(12. sınıftaki çoğu konuda matematiksel işlem yapılmaz demesine rağmen ısrarla işlem sorusu sormuşlar.) Nihat bilgin SB çok iyi.
  • hocam bilgi sarmalin yeni ayt matematik kitabını inceleme fırsatı buldunuz mu? işlerde bir kaç sayfa örnek sayfa var ama pek tatmin etmedi.
  • yeni basım ayt kitabı hiç incelemedim hocam, çıktığını bile bilmiyordum. eski basımı güzeldi, orta seviye, başlangıç için çok hoştu. bakayım bir yeni olana.

ekleme : örnek sayfalara nasıl bakıyoruz yahu link var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 15 Ağustos 2018; 3:55:1 >
  • Anladım hocam
    benim 1 tane tyt mat 1 tane ayt mat 1 tane geo 1 tane fizik ve yaprak testlere ihtiyacım var
    fizik nihat bilgin
    tyt mat 345 ya da karekök
    geo nitelik olabilir diye düşünüyorum yanında birey bde alabilirim
    ayt matta artık eylul ekime ne cıkarsa
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    hocam fiyatlar daha fazla artmadan alayım diyorum da piyasada ayt mat kitabı yok, yarın gidip işlere biraz araştırayım.

edit:https://www.kitapisler.com/Bilgi-Sarmal-Yayinlari-AYT-Matematik-Soru-Bankasi_41324.html#0 hocam burada bir kaç sayfa vermişler ama 4 sayfa varsa 3ü pkob dan vermişler olmadı yarın işlere gidip bir bakacağım,facebook sayfalarına mesaj attım bir kaç örnek sayfa için yarın dönerlerse buraya atarım fotoları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-21B0EEEB6 -- 15 Ağustos 2018; 4:1:30 >
  • aynı şekilde bende eylül 15e kalırsa bu iş 50tlden alabiliriz kitapları
    kimya türkce biyoda elimde ygslys var ama onların güncel olup olmaması pek sıkıntı olmaz diye düşünmüştüm
  • valla korkudan şimdiden biraz kafamda şekillendi zaten toplamda 4 parça kitap almayı düşünüyorum 1 tanesi acil tyt mat ve geo, bilgi sarmal ayt matematik,birey b geo alayım diyorum toplamda 129 lira ediyor fiyatlar gerçekten inanılmaz.
  • valla deneme zamanı ne yapacagız hocam ben kara kara onu düşünüyorum artık kaçak göçek satışlar varsa kırtasiyelerde oralaradn alacagız bir kitabın ederi 20tldir bence fırsatcı milletimizde dolar kuru 1tl artırıyorsa kitabı 3tl artırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony Ferguson -- 15 Ağustos 2018; 4:7:47 >
  • valla hocam 2 tane uygun yer buldum piyasanın baya altında satıyorlar, onlar bile piyasaya göre uygun olmasına rağmen 4 kitap 129 küsür tutuyor gerçekten içim acıyacak yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-21B0EEEB6 -- 15 Ağustos 2018; 4:17:33 >
  • emrecan1752 E kullanıcısına yanıt
    Deli yayınlarının mat kitabı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu anlatım önerileri alabilit miyim

Sonuç yayınları ve karekök çalışıyorum şu aralar fasiküllerle mattan

• Bitek acil yayinlari demis durmussun 345e dokundurmus gecmissin. Adam tyt den 3 net cikariyor temel yok acil mi cozecek??

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecan1752

Acil tyt mat var elimde ben mi aşırı zorlandım yoksa cidden aşırı mı zor bilemedim.Psikolojimi bozdu açıkçası çözemiyor muyum acaba düşüncesine kapıldım yoğun bir çalışmanın üstüne çözmeye çalıştım belki de ondandır.Siz nasıl yorumluyorsunuz zorluk seviyesini?

Hocam bende de senin gibi oldu hemen one baska kaynak ekledim acili sona attim sen de sona at

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 345 tyt çok güzel eskisi gibi değil kesinlikle çözülmeli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • türev-integral->> yüzdeyüz yayınları...

soru kaçırmadım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.