Şimdi Ara

2019 Yeni Peugeot 508 (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.494
Cevap
91
Favori
432.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: werneke

Son bombadan haberin yok yazmadım onu :)
    Yazmıycam artık
    İşin doğrusu şu ana kadar yaşananlardan sonra Opel'in yerinde olsam sıfır bir araç verir ve özür dileyerek imajımı kurtarmaya çalışırdım.

Çekilir çile değil.

• IronHasan kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz işte 7 değil 17 kez yolda kalmayı
    Anlatsam roman olur
    Hele biri var inanılır gibi değil
    İhmal can aldı diye haberler var ya onun gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • D segmentinde kartlar yeniden dağıtılıyor.

kardeşim 3008 ilk çıktığında gittim baktım o zaman 320 d vardı bende bitane sıfır alayım diye hatta o zaman 67 bin gibi rakamlara satılıyodu bindim teste çıktım felan ama yok,tamam bir bmw kalitesi beklemiyorum tabiki ama mutlaka bi eksiklik oluyor,siz çok itinalı kullanmış olabilirsiniz ama en çok satan araçlarından 407 nin hali ortada hepsi döküldü resmen,inşallah bu sefer daha iyisini yapmışlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: felakettin

kardeşim 3008 ilk çıktığında gittim baktım o zaman 320 d vardı bende bitane sıfır alayım diye hatta o zaman 67 bin gibi rakamlara satılıyodu bindim teste çıktım felan ama yok,tamam bir bmw kalitesi beklemiyorum tabiki ama mutlaka bi eksiklik oluyor,siz çok itinalı kullanmış olabilirsiniz ama en çok satan araçlarından 407 nin hali ortada hepsi döküldü resmen,inşallah bu sefer daha iyisini yapmışlardır
    7 serisi üstünden 8 serisini tanımlamaya çalışan birine fazla söz gerekmez.

Bmw ye binmeye devam edin.

• felakettin kullanıcısına yanıt
    Hayatında hiç yeni peugeot a bindin mi? Yeni 308, 3008 , 5008 deki iç malzeme plastik kalitesi muazzam.

• Gerçekten çok güzel tasarım.

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Passat'ı öyle anlatana bunu demezsiniz.
    He tabi passat kaç yıldır aynı? Saymayı bıraktım

• quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

İnsanoğlu güzellik peşinde gider.. Güzele gider.

İki masum kedinin bile güzel olanına gidersin önce sevmek için..

Hal böyleyken, peugeot nun bu tasarımlarıyla fark yaratmamasına imkan yok..

O çok preminyum markalar da baksın, örnek alsın..

Biri vidayla göğüse sabitlediği Çin malı tableti geçirir..

Diğeri enine 1 metre boyunda ekran koyar, tam ortadan bölüp yarısını gösterge yarısını multimedya ekran yaptım der..

Diğeri 1 asırdır turuncu aydınlatmalı ibrelerle devam eder..

Bak peugeot 'ya.. On numara iç mekan yaptı adamlar.. Eminim orta sınıf arabası 308 e de koyacaklar aynısını.. Motorları zaten süper.. Bi tipte sorun vardı.. Onu da hallediyorlar..

Millet de alıyor..

Alır..

Güzeli herkes sever..
    1 şekilcilik vardır.
    2- maddicilik vardır.

Şekilciler kekodur ve genelde şahin, peugeot, honda, leon, bmw araçları tercih eder.

Maddiciler ise Mercedes, Audi, Toyota gibi gerçek araçları tercih eder.

''Şeklim var yia'' diye kız avına çıkarsın mercedesli gelir önünden alır o kızı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Araç 2018 Ekimde Türkiye’de satışa sunulacak . Bugünkü Euro kuru sabit kalırsa 160 bin TLden başlayacak .
    Kalmadi en az 300bin+ acilis fiyati olacak ki en az diyorum. Muhtemelen 400den falan baslar. O fiyata temiz 2015-16 quattro Q5 alinabiliyor. Tamam arac cok guzel olmus da quattro Q5 nere pejo nere.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Dizel otomatiğinin 180 binden aşağı başlaması mümkün değil.
    Avrupa satis fiyati 48.500 euro ise bizde sence kaç olur :-))
    Pejo 508 lerin ukkemizde satilmamasinin sebebi zaten fiyatiydi baska birsey degil.
    Yani gecmisin tekrari olacak bu araba ve sadece bu fiyata satilsa 340 bin tl yapiyor.

Özetin özeti 500 bin civari fiyatla baslar

• cesur_0342 kullanıcısına yanıt
    dizel otomatik 34 bin'den başlıyor avrupada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rampage

dizel otomatik 34 bin'den başlıyor avrupada
    O zaman 240 bin tl demektir.
    Peki o zaman ama hic zannetmiyorum ki bu araba 400 den asagi olmaz.

• cesur_0342 kullanıcısına yanıt
    sizinki aşırı uçuk bir tahmin bence. 508'in avrupadaki rakipleri burada 180 bin-280 bin arası satılan araçlar zaten. bunlardan esktra üstün bir yanı olmadığı sürece baz modelin 230 bin'i geçmeyeceğini düşünüyorum. sonuçta 1.5 motorla gelecek bir araç.
  • 508 in İngiltere de First Edition diye GT donanım seviyesinin de üzerinde sınırlı sayıda üretilen bir donanım seviyesi var diğer modellerde olur mu veya Türkiye de benzer bir pazarlama yöntemi uygularlar mı bilmiyorum ama çok dolu ve özel bir seri olmuş, ilgili olan varsa pejonun uk sitesinden bakabilir

• son çıkardıkları hiç bir seriye binmedim küçük direksiyonlu olanlardan ama şirket politikaları aşağı yukarı belli,şimdi mercedes bmw gibi yapsa zaten o segmentte onlar var en azından bi opel kadar yaptılarsa o bile yeter,yinede bizim tüketici özellikle vw ile sıfır alıp 3-5 sene binip kar elde ederek satmaya alıştı sanmıyorum bu arabalara bu paraları versinler
    407 yi yapan peugeot da 508 i yapan teslamı,aynı firma her seferinde biraz daha üzerine koyacaklar böyle böyle gidecek,bu arada tavsiye için teşekkürler değiştirdim ama hala bmw ye biniyorum
  • quote:

407 yi yapan peugeot da 508 i yapan teslamı,aynı firma her seferinde biraz daha üzerine koyacaklar böyle böyle gidecek,bu arada tavsiye için teşekkürler değiştirdim ama hala bmw ye biniyorum
    1903 yılında da araba üretiyordu Peugeot. Hala aynısını üretmeye devam ediyor demekki. Bunu nasıl düşünemedim

• quote:

son çıkardıkları hiç bir seriye binmedim küçük direksiyonlu olanlardan ama şirket politikaları aşağı yukarı belli,şimdi mercedes bmw gibi yapsa zaten o segmentte onlar var en azından bi opel kadar yaptılarsa o bile yeter,yinede bizim tüketici özellikle vw ile sıfır alıp 3-5 sene binip kar elde ederek satmaya alıştı sanmıyorum bu arabalara bu paraları versinler
    Opel satıldı. Tahmin edin kim satın aldı?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.