Şimdi Ara

2019 Yeni Peugeot 508 (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.486
Cevap
90
Favori
431.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir şirkette çalışıyorum ve neredeyse gördüğüm bütün iş adamlarında bu araçdan var gerçekten iyi görünüyor
  • Bugün bayide baktım araca. dışı da içi de çok güzel ve albenili görünüyor. ancak içine oturduğumda gösterge paneli çok yukarıda konumlandığı için, araç çok boğucu geldi bana. oturma pozisyonu da çok alçakta.
  • en sevdiğim spor tarzındadır peugeot 508 rakiplerimi kıskandırmak hedefim :P
  • Bende test surusu yapdim ama pek istedigim gibi degildi yani disdaki o albenili durusu suruse pek yansitamamislar.
    Test ettigim arac dizel allure paket performans olarakda araci anca kaldiriyor isde gazi kokledigim halde bi atiklik yokdu.tasarim olarak harika buldugun aracin surusunde ayni zevki alamadim malesef. araci alirmiyim bilmiyorum sirf durusu icin belki olabilir ilerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi landscapee -- 2 Aralık 2019; 12:48:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • landscapee kullanıcısına yanıt
    Gazı köklediğinizde almak istediğiniz hazzı hangi araç ile kıyasla bu araçta beğenmediniz?

Hani performans odaklı istiyorsanız GT tercih edebilirsiniz?

• Ben de test etmiştim gidişi fena değil ama çok basık dar spor amaçlı olur da d sınıfı aile aracı kıvamında değil passat yine kaymağı yer

• quote:

Orijinalden alıntı: landscapee

Bende test surusu yapdim ama pek istedigim gibi degildi yani disdaki o albenili durusu suruse pek yansitamamislar.
    Test ettigim arac dizel allure paket performans olarakda araci anca kaldiriyor isde gazi kokledigim halde bi atiklik yokdu.tasarim olarak harika buldugun aracin surusunde ayni zevki alamadim malesef. araci alirmiyim bilmiyorum sirf durusu icin belki olabilir ilerde.
    Gazı köklediğinde koltuğa yapıştıran 130 hp varmıymış. 225 lik olanı test edin. Eat8 den kaynaklı performans törpüsü oşduğundan 3 serisi ile aynı performansa sahip. Ancak 55 hp fazla olmasına karşın. Kıyas için 3 serisi kıyas olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D7247931

Gazı köklediğinde koltuğa yapıştıran 130 hp varmıymış. 225 lik olanı test edin. Eat8 den kaynaklı performans törpüsü oşduğundan 3 serisi ile aynı performansa sahip. Ancak 55 hp fazla olmasına karşın. Kıyas için 3 serisi kıyas olur

Alıntıları Göster
    Hocam özel mesajınıza cevap yazamıyorum özel mesaj alımınız kapalı olduğu için. Haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 3 Aralık 2019; 0:1:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 yıldır peugeot 508 bekledim cidden beklediğime de değdi :) Şöyle diyeyim peugeot 508 bu fiyatla D segmenti domine eder demedi demeyin :) tasarımı özellikleri felanda on numara beş yıldız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozknkmbr105046

1.5 yıldır peugeot 508 bekledim cidden beklediğime de değdi :) Şöyle diyeyim peugeot 508 bu fiyatla D segmenti domine eder demedi demeyin :) tasarımı özellikleri felanda on numara beş yıldız
    Hayırlı olsun bizde dayıoğlu için test etmiştik şekilli vs ama arkası özellikle dar basık geldi vazgeçmiştik kaça patladı size bi de dizel allure mi aldınız

• Bmw f30 ve bunu kullananlar hangisinin surusu daha keyifli , karsilastirma yapabilirlermi?

• Sw gelecek mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün gece inceleme videosuna denk geldim araç gerçekten efsane duruyor en kısa zamanda gidip bir test sürüşü yapmam lazım. 😃

• peugeot 3008 uzun yol seyehatı için çok rahat bir araba tabiki şehirde de kullanımı güzel
  • Yeni Peugeot 508 in içini ve dışını çok beğendiğim sportif olmuş bence. D segmentinde çok ses getirir bu araba
  • IG de sayfada paylaşmışlar, renk müthiş

2019 Yeni Peugeot 508

• ben de dün dizel allure modelini test ettim. şu ana kadar sadece bir kaç araç kullandığım için karşılaştırma yapamıyorum ama D segment olduğunu hissettirdi (Astra K kullanıcısıyım). aracı sürerken sürekli tedirgindim çünkü direksiyon simidi ve kokpite hemen alışmak kolay olmuyor. ayrıca geri görüş kamerasının kalitesi baya kötüydü.
  • Dün gt line paketi için bir fiyat teklifi aldım kırmızı rengi için 293.000₺ dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: HHHMMM

Dün gt line paketi için bir fiyat teklifi aldım kırmızı rengi için 293.000₺ dediler
    Liste fiyatı 289 zaten. Üzerinde extra donanim varmıydı?

• Bu aracı özellikle yandan Arteon’a benzeten tek ben miyim acaba 🤔

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.