Şimdi Ara

2019 Yeni Peugeot 508 (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.494
Cevap
91
Favori
432.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında yazılımla 160hp 380nm tork civarına çıkarsa tatmin edici olabilir.
    Aracınız hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Talisman 1.6 dci 160hp var o ayarda, Ama 0-100 de sadece 0.2 sn fark yaratıyor 508 ile arasında. opel de insignia GS için 1.6 160hp 350nm lık biturbo dizeli kullanmadı, kullansa güzel seçenek olurdu.

• Logo degissin ucuk olan fiyati daha da ucuk olur

• Peugeottan uzak duran kitle beygir gücünden bi haber motor hacmini güç zanneden barzo cahil takımı. Yoksa işini bilen adam hyundai de alır Peugeotta.

• LEO MD L kullanıcısına yanıt
    Hocam o talismana güzel bi yazılım atsan 200 civarı olur, 320d gibi yürür. Firmalar emisyon probleminden dolayı güçleri kısmaya başladı.
    Mesela 1.6 cdti 136hp nin 1. Vites 260 2 vites 280nm ile sınırlı.

Opelde 1.6 cdti 160hp biturbo motorunu 150hp ye çekti. Türkiye ye gelse kaçırmayacağım bi motordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 25 Kasım 2019; 18:49:19 >
  • https://www.peugeot.com.tr/peugeot-teknolojileri/konsept-araclar/508-peugeot-sport-engineered/teknolojik-guc.html

Bu umarım çıkar ve Türkiye’ye gelir.

• Bu arada kimse bahsetmemiş ama;

-Auto Bild Bulgaristan tarafından Test The Best 2018 ödülünü Yeni 508 kazandı.

-Fransa'da yapılan Argus 2019 Ödüllerinde ise Yeni Peugeot 508 En iyi Premium Aile aracı seçildi.

Puan Sıralaması ise Aşağıdaki Gibi;

1:Peugeot 508 110 puan
    2.Volvo V60 92 puan
    3.Audi A7 Sportback 68 puan
    4.Audi A6 61 puan
    5.Mercedes CLS 44 puan
    6.Lexus LS 500h 23 puan

Ayrıca yeni 508, “ARGUS 2019 EN İYİ ARAÇ” ödülünün sahibi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disclosure -- 26 Kasım 2019; 9:28:36 >
  • Aracı test ettim allure donanımı.Dizel 130 beygirlik.
    -Öndeki kaplan dişi ledi prime pakette yok bir kere bunu bilelim.Tasarim anlamında önemli bir detay.
    -Aracın ilk dikkat çeken özelliği tasarımı,özellikle arka tasarımı.Hani araba çalışmamışken bile arka farlar sönük olduğunda da inanılmaz bir premium hava katıyor.
    -İç tasarım da gayet iyi ama geri görüş kamerasını oldukça kalitesiz buldum,bu araca yakışmamış.
    -Sürüş modu olarak spor modda direksiyon ciddi olarak ağırlaşıyor.Ve genel olarak arabanın yol tutuşu çok iyi.
    -Performansa gelirsem, arabadan 2.0 dizel motor performansı beklemeyin.Hani arabayı sürünce "aaa nasıl hızlanıyor,çok iyi gidiyor" demiyorsunuz.Ama yavaş da değil.Yokusta bir yerde 127 sabit hızla çıktım daha fazla gazladım ama 127yi geçmedi ama aşağı da düşmedi.
    -Yakıt performansı da tanıtım aracında ortalama 6.5 litre falan gösteriyordu ama tabi bu sert kullanım diye düşünüyorum.Yakit konusunda da üzmez.

Peki sonuç?Bu araç alınır mı, kesinlikle alınır.Ama keşke prime pakete de allure donanımdaki bir kısım özellikleri ekleselerdi.Sunroof,xenon far,öndeki kaplan dişi detayı vb. Hani bu kadar para verip halojen far sunmak bu tasarıma yakışmamış.Imkaniniz varsa allure donanımı alın.Şu araç 180den falan giriş yapsa ortalığı darmadağın ederdi.Iste Octavia,Volkswagen,Honda,Opel gibi kendisini ispatlamış markalar varken mazisi sıkıntılı peugeotdan korkuyor millet.

• Geçen gün videosu denk geldi. İnanılmaz bir araç. iç dizaynı göğüslüğü çok hoşuma gitti. Benim diyen premium araçlarla yarışır şekilde. Ateş ediyor derler ya aynısı işte. Araç müthiş. Tabi bizim ülkeye geldiğinde fiyatlar malum olacağı için uzaktan seyredeceğiz her zaman ki gibi.
  • 2019 Yeni Peugeot 508
    2019 Yeni Peugeot 508

Tamamiyle karma kullanim, 2 kere otobanda maks surat denemesi de yaptim.

• quote:

Orijinalden alıntı: birgarip2019

Gemide 1 tane de mavi renkte bir gt daha var dediler.
    Tatlı durur sanki, kafam karıştı.
    Neyse kafam karışmasın, sonra o mu bu mu diyince kalıyor.

Bu arada GT modellerinde seramik cam filmi, korumalar vsvs dahil fiyat.
    GT line 180 ps olan çoğu bayide var.
    Millet boş paket soruyormus hep, onlar bitmiş.
    Hayirli olsun iyi gunlerde kullanin. Bende gt almayi planliyorum ama hic bir bayide bulamadim. Siz hangi bayiden aldiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: YTyusuf

Hayirli olsun iyi gunlerde kullanin. Bende gt almayi planliyorum ama hic bir bayide bulamadim. Siz hangi bayiden aldiniz?

Alıntıları Göster
    Gemide, Aralık 2. Haftası gelecek 2 tane GT var.
    Mavi ve kırmızı.
    Goralda GT line 180 lik var.
    GT de var.
    Seramik paketi var. Onu almayin 6 bin TL oynuyor fiyatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birgarip2019 -- 27 Kasım 2019; 11:48:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuRYTR

hocam focus ile kıyaslamayın bence focus 2 sene önceye kadar filo aracıydı şuan piyasa yükseldi diye filoda alınmıyo artık :)
    Focus st line bakmıştik.
    250 bin TL araba da yok

• peugeot almak pişmanlıktır!
  • hevdidik kullanıcısına yanıt
    Ama tom otomotok şonzuman falan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hevdidik

peugeot almak pişmanlıktır!
    Kesinlikle

• birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    Ben olsam seramik paketini almazdım 6000 liraya en kaliteli yerde seramik yaptırırsınız zaten. Dby detailing, detailing dükkanı gibi yerlere sorabilirsiniz işlerinde profesyonel yerlerdir.

• hevdidik kullanıcısına yanıt
    3 yıl bir önceki kasa ve sonrasında 3 yıldır yeni 308 kullanıyorum. 1 gün pişman olmadım. Soyut sloganlarla boş mesaj yazmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birgarip2019

Gemide, Aralık 2. Haftası gelecek 2 tane GT var.
    Mavi ve kırmızı.
    Goralda GT line 180 lik var.
    GT de var.
    Seramik paketi var. Onu almayin 6 bin TL oynuyor fiyatta.

Alıntıları Göster
    Gt line dusunmuyorum. Mavi renk, ada mavimi yoksa okyanus mavimi bilginiz varmi? Seramik paketli olanimi almayayim? İlginize tesekkur ederim
    Edit: okyanus maviyi seramik paket dahil etmeden vermiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YTyusuf -- 28 Kasım 2019; 16:39:5 >
  • 3008 almaya niyetliyken, 508 i görüp bugün test ettim. Araç dizeldi, arkada 3 kişinin ikisi 100-130 kg civarında idi. Daha önce A3 dizel kullanan birisi olarak performansı çok hoşuma gitti, hızlanmasi oldukça tatmin edici. Araç o kadar güzel dizayn edilmişki, dönüp bakmamak imkansız. Yol tutuşu ve frenleri A3 den daha iyi diyebilirim. Dijital oyuncakları ile oynamak çok keyifli idi. Bu fiyata, audi a5 havasında ama daha özgün tasarımlı bir araç muhteşem. Bu araç olmuş arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.