Şimdi Ara

2019 Yeni Peugeot 508 (137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.494
Cevap
91
Favori
432.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan için bildiğim farklar elektrikli koltuk, kablosuz şarj, 19 jant yok onun dışında gt farkı yok. 340 Civarında olduğu söyleniyor.
  • Deniz kullanıcısına yanıt
    Allure’da bile kablosuz şarj özelliği varken bu pakette bu donanım nasıl olmaz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şirokko kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ki ama durum bu şekilde dediğim gibi demekki avrupa versiyonlarda opsiyonel benim için kablosuz şarj önemli değil hem çok yavaş şarj ediyor hemde yeri gerçekten ters biyerde fakat elektrikli hafızalı koltuk olmasını isterdim açıkcası
    Benim de eksikliğini en çok hissettiğim donanım maalesef. Gt Line bulamadım mecbur Allure aldım. Yani kablosuz şarjı geçtim, arabada bagajı açmak için dört seçenek koymuş fakat hafızalı bile olmasa tam elektrikli bir koltuk koymamaları çok büyük bir handikap. Bu seviyedeki bir arabaya manuel koltuk yakışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deniz

Şuan için bildiğim farklar elektrikli koltuk, kablosuz şarj, 19 jant yok onun dışında gt farkı yok. 340 Civarında olduğu söyleniyor.
    Ayrıca otonom sürüş
    GTde standart gelen gece görüş
    Meşe kaplama
    Adaptif Cruise control
    Masajlı ve ısıtmalı koltuk olup olmadığını sorun.
    Sonradan full bir GT gördüğünde insan arabasından soğuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Araç GT Dynamic 225 Bg ve fiyatı 308 bin tl mi ben mi yanlış anladım :)))

• madmad16 kullanıcısına yanıt
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deniz -- 29 Mayıs 2020; 15:50:32 >
  • Merhabalar,

Güncelleme dosyasını bir türlü indirememiştim, ya PC kapanmıştı ya bağlantı koptu vs vs

Şimdi ise Türkiye sayfasında aracım için geri çağırma bile bulunmuyor. Fransa ve İngiltere sayfalarına güncelleme gelmiş Şaşe numarası ile sorgulama yapıldığında “aracınız bu ülkede kayıtlı değildir, kendi ülkenizden bakın vs vs” diye

Peugeot Update uygulaması sürekli “Güncelleme verileri alınamadı, tekrar deneyin” diye uyarı veriyor ki daha önce buradan indirmeye çalışıyordum.

MuPeugeot uygulaması ise aracınız için 42.01.72.32 güncellemesi var diyor ancak güncelleme linkini e-posta ile gönder dediğimde sadece Aktivasyon Şifresini gönderip, güncelleme linkinin adres kısmını ise boş bırakıyor.

Bu güncellemeyi indiren (tar dosyası) arkadaşlar bu dosyayı herhangi bir yere yükleyebilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: madmad16

Güncelleme olaylarını Peugeot yakın zamanda iyileştirdi. Artık bilgisayara Peugeot Update adında bir program iniyor. Yeni güncelleme gelince program üzerinden indiriyorsunuz. Flashi takınca da kopyalama dahil herşeyi yapıyor.

Uygulamayı indirmek için aşağıda VIN Code yerine şaşi numarasını yazınca, bir sonraki sayfada işletim sistemini seçmeniz yeterli.

Program kurulduktan sonra şasi numarası ile giriş yapıyorsunuz.
    Harita ya da yazılım güncellemesinden birini seçip yönergelere uyuyorsunuz.

İyi forumlar

https://www.peugeot.co.uk/servicing/map-system-updates/
    Peugeot Update linkde bulamadım hocam yardımcı olabilirmisiniz tıkladığımda direkhttps://www.peugeot.co.uk/ sayfasına atıyor

• oguzmete kullanıcısına yanıt
    Nedenini bilmiyorum ama Uygulama linkini kaldırmışlar.
    Pc'den denedim. Uygulama hata veriyor. Çalışmıyor.

Eski sisteme devam. Dosyaları indirip kendiniz usbye atarak güncellemeyi yapabilirsiniz.

Not: PC için olan uygulamayı buradan indirebilirsiniz:
    (Şu an bağlantı sıkıntısı yaşıyor ama ileride aktivleşecektir)

https://www.peugeot.fr/majesticinstaller/peugeot_update.exe

2019 Yeni Peugeot 508

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmad16 -- 28 Mayıs 2020; 18:38:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: madmad16

Nedenini bilmiyorum ama Uygulama linkini kaldırmışlar.
    Pc'den denedim. Uygulama hata veriyor. Çalışmıyor.

Eski sisteme devam. Dosyaları indirip kendiniz usbye atarak güncellemeyi yapabilirsiniz.

Not: PC için olan uygulamayı buradan indirebilirsiniz:
    (Şu an bağlantı sıkıntısı yaşıyor ama ileride aktivleşecektir)

https://www.peugeot.fr/majesticinstaller/peugeot_update.exe

İlginçtir ki 3 gündür

1- Peugeot Update çalışmıyor
    2- Sitelerden artık link verilmiyor
    3- MyPeugeot uygulaması güncellemeyi gösteriyor ancak oda link vermiyor

Kısaca şu anda kullanıcıya sen bunu yükleme servise koş arkadaş denir gibi bir izlenim oluştu bende.

Ancak şunu belirteyim hazır MyPeugeot uygulaması araca ait Aktivasyon Şifresini veriyorken bence herkes indirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disclosure -- 28 Mayıs 2020; 20:53:16 >

• Merhabalar
    1 haftadir startstop tusu ile arabayi calistirmakta zorlaniyorum ilk baslarda 2 seferinde calisiyordu su an 4-5-6 seferinde anca calisiyo 3 aylik araba 2 bin km de aku den kaynakli bir sorunmudur? yasayan oldumu tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: PETERSBURG

Arkadaşlar Merhaba, Yeni 508 ile yeni 3.20 kıyaslama şansı olan var mı acaba? Özellikle donanım, malzeme kalitesi ve fiyat performans açısından sormak istiyorum. Bu sorduklarımın kişiden kişiye değişiklik gösterebileceğini biliyorum ancak yine de bu konuyla alakalı fikri ya da tecrübesi olan var ise çok sevinirim. Aracımı değiştirmeyi planlıyorum. Şimdiden teşekkürler.
    İyi günler hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın müsaitseniz bir soru sorabilir miyim
  • Aracim allure
    Jant Gt
    İzgara Gt :)

İzgarayi merak edenler ; 3 farkli parcadan olusuyor.Servis pek ilgilenmiyor,
    Tamamini parcagonder den aldim.
    Bir parcasi stoklarda yoktu bir ay falan surdu tum seti toparlamak
    Maliyeti 2.000 i gecti
    Montaji da oldukca zor, ve servis onada yanasmadi

Kisaca biraz deli isiydi
    Ama sonunda oldu
    Yaptirmak isteyen olursa parca kodlarini verebilirim nokta atisi yapmis olursunuz

2019 Yeni Peugeot 508

2019 Yeni Peugeot 508

• utkuaydin U kullanıcısına yanıt
    Izgarayı parcagonder de bulamadım acaba hangisi oluyo tam olarak

• etelli21 E kullanıcısına yanıt
    Websitelerinde yok zaten
    Arayip ozel ilan actirmaniz gerek
    3 parcadan olusuyor tek degil
    Hepsi ayri ayri satiliyor

Stoklari halen varmi onada emin degilim, bir parcayi bulmalari bir ay surdu

Anladım teşekkür ederim çok yakışmış aracınıza Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah

Cok guzel olmus gule gule kullanın yerınızde olsam aynaları ve cıtaları pıano black yapardım kesınlıkle forumdan yaptıran ve fotograf koyan vardı acayıp yakısıyor kırmızı araca sıyah cıtalar

• BlackberryBB kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler
    O islemde sirada

Haftaya llumar cam filmi ve ppf kaplama yapilacak
    Aynalarda siyah olacak

Pesinden direksiyon gt ye donecek
    En sonda piano black vites cercevesini meşe yapabilmek icin ugrasacagim

Araç çok güzel olmuş.
    Meşe işlemi yaparsanız, mutlaka tedarik ettiğiniz yeri, uygulamayı ve taktırdığınız servisi yazınız.
    O her dokunuşta çizik oluşan piano black yüzeylerden, benim kadar nefret eden yoktur galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmad16 -- 29 Mayıs 2020; 20:19:54 >
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.