Şimdi Ara

2019 Yeni Peugeot 508 (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.487
Cevap
90
Favori
431.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mağlum sarı sitede plakalı bitane var 360.000 GT sizin elinizde rakam varmı bildiğiniz peki??
  • şu anda sitede az kilometreli ve sıfır fiyatına göre çok uygun birsürü gt var. şimdi alacak olsam sıfır yerine onlardan birini alırdım. kilometreleri o kadar az ki sıfırdan farklı değillerdir. yeni aracın kontağını çevirince 2. el oluyo zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizakr -- 23 Mayıs 2020; 17:26:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Yeni 508 yamuk tavan hatasını gördünüz mü ?

https://forum.donanimhaber.com/yeni-508-tavan-uretim-hatasi--143613456

Konuya görüşlerinizi bekleriz.

Şikayetvar’da da gözüküyor
    Bu yamukluk değil aracımda kontrol ettim bu şekilde birleşim yeri olan araçlarda sağ sol çekilen macundan kaynaklanan bir hata.
  • Kayasus K kullanıcısına yanıt
    Tüm araçlarda var mı ?
  • denizakr D kullanıcısına yanıt
    Evet bencede öyle ama sıfır gt ne kadar onu bi tam öğrenemedim onu bilsem az çok kıyaslama yapma şansım olucak
  • Deniz kullanıcısına yanıt
    Sifir gt 340 350 civari olmali ( dynamic degil normal gt )
  • ben 2019 gt + panaromik cam tavan + kırmızı renk + 19 jantı martta 340 a almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şirokko

Arkadaşlar merhaba. Arabayı iki gün önce teslim aldım. Fakat resimde görüldüğü üzere yolcu tarafı A sütunundaki döşeme yerine oturmamış. Maalesef işçilik hatası var. Herhalde servis garantiden üstüne düşeni yapar.

Ayrıca sizde nasıl bilmiyorum, anahtarsız girişin tepkilerini biraz zayıf buldum. Genelde ilk denemelerde açılıp kapanmıyor

2019 Yeni Peugeot 508
    aracın tavanında boya vs bi işlem yapılmış olmasın yada direkt lerin o kısmından. belki işlem için sökülmüş olabilir

• LaT1F kullanıcısına yanıt
    Valla servise götürdüm yaptılar. İşlem filan olduğunu sanmıyorum. Yerinden çıkan bir döşeme işte. O direkte ne işlemi yapacaklar.
  • quote:

Valla servise götürdüm yaptılar. İşlem filan olduğunu sanmıyorum. Yerinden çıkan bir döşeme işte. O direkte ne işlemi yapacaklar.
    sıfır alınıp boyalı çıkan araçlar oluyor. benim bir önceki aracım 2012 pejo 508 di.2015 yılında ikinci el aldım. 4 yıl kullandım. pejo serviste almadan baktırmıştım. bir sorun yok demişlerdi araçta. geçen yıl satarken tavanına avuç içi kadar bir şey düşmüş olduğu ve tavanın komple boyandığını öğrenmiştim. ama kullanırken emniyet kemerinin oradaki döşemenin tam oturmadığı fark etmiştim. demekki bir işlem olmuş ve bunu ben geçen yıl öğrendim. belkide sıfır alan kişide bu şekildeydi belki değil bilemem. o yüzden döşeme oradan çıkması pek olağan bir durum değil. sen yinede baktır. direkte işlem olmuş olabilir.

2 hafta önce aldığım GT fiyatı: 347.000 + 9000 (sunroof)
  • Teşekkür ederim arkadaşlar ben bu hafta bu yurtdışından gelen sayılı gt 225 eat8 olanlardan alıcağım sanırım tek eksik hafızalı elektrikli koltuk varmış onun dışında full deniliyor
  • LaT1F kullanıcısına yanıt
    İçime kurt düşürdün şimdi. Bi ara boya makinesini alıp baktırayım o zaman ;)
    Tek tek sorun donanimlari
    Gt nin donanim listesi cok kabarik, sonradan vay biz onu atlamisiz demesinler

Elektrikli koltuktan baska eksiklerde vardir tahminimce.

Rakam ne diyolar birde ?
  • quote:

İçime kurt düşürdün şimdi. Bi ara boya makinesini alıp baktırayım o zaman ;)
    aynen yeniyken baktır bencede.
    sıfır araç alıp ekspere sokturcaklar milleti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayasus

Bu yamukluk değil aracımda kontrol ettim bu şekilde birleşim yeri olan araçlarda sağ sol çekilen macundan kaynaklanan bir hata.

Alıntıları Göster
    Benim arabamda böyle bir hata yoktu. GT. 7 mm demişler.

Birde Olsa arabanın aero dinamiğinde, yol tutuşunda sorun yoktu.
    Ben arabayı çok denedim. geyik testi yapmadım ama Erciyes dağına çıkarken, yollar aşırı tatlıdir. Virajlari falan. Cok çok iyi yol tutuşu var. Passat, F30, c kullandım aynı yolda kesinlikle 508 kadar iyi değildiler. Bunu anlatmak olmuyor denemek lazım.
    Direksiyon çok net. Aşırı net.

İnsanlar gömüyor gibime geldi. Forumda tabi klasik.

GT kullanan bir kaç kişi vardı. Onlarda bu olay varmı? Bende yoktu.

GT DYNAMIC olmasin dikkat edin. Elektrikli hafizali koltuk Gt de standart diye biliyorum. Mart ve Nisan ayinda turkiyedeki tum bayileri aradim, gelecek gt varsa kapora gonderryim diye. Elinde olan 5 bayi vardi, digerleri de gt dynamic gelecek demisti. GT sevkiyati pandemi sonrasi bile olmayabilir demislerdi.
  • herkese iyi bayramlar arkadaşlar.
    benim araçtada tavanla ilgili bi sıkıntı yok. burda bu konuşulmasaydı, olsa da farketmezdim sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizakr -- 25 Mayıs 2020; 12:57:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alrem2510

GT DYNAMIC olmasin dikkat edin. Elektrikli hafizali koltuk Gt de standart diye biliyorum. Mart ve Nisan ayinda turkiyedeki tum bayileri aradim, gelecek gt varsa kapora gonderryim diye. Elinde olan 5 bayi vardi, digerleri de gt dynamic gelecek demisti. GT sevkiyati pandemi sonrasi bile olmayabilir demislerdi.
    GT ve GT Dynamic arasındaki farklar nedir?
    Dynamic eklentili donanim seviyerleri, avrupa icin uretilen fakat pandemi nedeniyle sevkiyati iptal edilip ulkemize yonlendirilen araclar. Gecen ay musteri hizmetlerini arayip sormustum fark nedir diye, onlar da bilmiyor. Sizin yerinizde olsam peugeot.com.tr deki brosuru incelerim, gt donanim orada var. Neyin standart oldugunu gorurum. Musteri temsilcisi dynamic in ara donanim olsugunu, gt ile gtline arasi bir donanim beklediklerini soylemisti.
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.