Şimdi Ara

2019 TYT-AYT Değerlendirme-Sıralama Tahminleri Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
13.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hassas konular bunlar ciddi bir şekilde bilgi paylaşımı yapalım. Ortalama herkesin kafasında bir fikir oluşsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGreenArrow -- 16 Haziran 2019; 13:19:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ALLAH AŞKINA YAZIN BURAYA SINAV NASILDI

• bu geçen seneki tyt puanı/sıralamasın kullanma olayı barmış ben tekrar başvuru yaptım düz herhangi birşey yapmadım ekstradan , geçen seneki sıralamayı ya da puanı kullanabilecek miyim bilgin var mı ?

• türkçe ortalamaydı yapılabilirdi, sosyal orta-zor arası, matematik baya kolaydı fulleyenlerin sayısı bu sene oldukça fazla olacaktır, fen ise klasik ösym feni her yıl olduğu gibi kolaydı.
  • Yazık matı basitse herkesi üzecek sonuçlar çıkaracak sınavdır

• Beyler sadece yorum yapın soru tartışmayın rica ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • smalak0077 kullanıcısına yanıt
    Blok listemdeymissin kolay kolayda bloklamam, geçen sene ne yaptıysan artık:) çok itibar etmeyiniz bu gibilere

• Türkçe bence geçen seneden zordu, mat da daha zaman alıcıydı

• Türkçe zordu bence geometri orta veya orta üstü fen geçen seneki gibi sosyal orta
    Matematik problemler pek zor değildi

• Şuan üniversite okumaktayım öylesine giren biri olarak şunu diyebilirimki matematik geçen seneden kolaydı türkçe geçen seneyle aynı gibi bir şeydi sosyal açık ara bu sene zordu feni bilmiyorum. Bana göre sınav 2015-2018 sonuçları gibi gelebilir. Yok çok kolaydı yok +110 net bekliyorum diyenlere inanmayın her yıl aynı olay var. Tekrar çok geçmiş olsun Ayt her türlü daha önemli kötü geçtiyse takmayın :)

• Turkce cok yorumu istiyordu ayrica ikilem yasadim siklarda.Mat geçen seneki gibiydi sosyal orta kolaydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tortote -- 15 Haziran 2019; 12:42:4 >
  • alttaki yorumlara bak kardeşim, sonuçlar açıklanınca göreceğiz zaten
  • forum bitmiş bu ne ak47. ben girdiğimde sınavdan 5 dakka sonra 100 yorum vardı her konuda..
  • Beni zorladı en çokk Türkçe ama onu da yaptı ben sınava 12. kez girmek ben ve en sonunda başarmak

• Mat bir tek beni zorladi herhalde 10 bosum var

• musmusculuss M kullanıcısına yanıt
    Yüz yılın en kolay matematiğinde de 10 boş ne bileyim

• geçen seneki Türkçe daha kolaydı. bu sene hiç beklemediğim bir şekilde dil bilgisini zorlaştırmışlar.
    fen aynı seviyedeydi
    tarih ve coğrafya zoru geçen seneye göre. tam tersi olarak da felsefe daha kolaydı
  • Türkçe gecen seneden zordu. Dil bilgisi kolaydı. Fen sosyal gecen seneki gibi. Mat biraz kolay olmuş. Türkçeye kolay diyenlere itibar etmeyin

• Türkçe dil bilgisi bsit paragraf ortaydı
    Sosyal kolayda zorda vardı zaten sosyalim iyi değil o yüzden fazla yorum yapamam
    Matematikte şaşırtan bir soru yoktu geçen seneki gibi bu nasıl soru lan diyeceğiniz hiçbir soru görmedim geneli soru bankası ve denemelerden alışık olduğumuz soru tipleriydi fen klasik

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.