Şimdi Ara

2019 TURK TELEKOM SELFY YAZ FIRSATI PAKETİ 8GB + 750 DK + 5000 SMS = 27 TL (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
87
Favori
120.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bu paketi googlede bulamadım yardımcı olurmusunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alperburaksenturk kullanıcısına yanıt
    O değil akşam 12 sabah 6 9tl olan paketi sordum

• quote:

Orijinalden alıntı: detone74

O değil akşam 12 sabah 6 9tl olan paketi sordum
    Gece 00:00 Sabah 06:00 arası paketi artık sadece müşteri hizmetlerini arayıp onaylanan abonelere veriyorlarmış. 444 1 500 ü arayıp talep ediyorsunuz,hatttımız uygunsa veriliyor. Neden böyle bilemiyorum.
    Bazı abonelere ise müşteri hizmetlerini aramaya gerek kalmaksızın tanımlıymış mesaj göndererek alabilitlermiş.
    GECE 30GB yazıp 5555 'e gönderin belki hattınıza uygundur yüklenir. Tabi en 9 TL bakiye olmalı hattın içinde.
    Diğer gece gündüz bazlı uygun paketler için resmi bilgi linki: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/sayfalar/saat-bazli-internet-paketleri.aspx

(açılmazsa kopyalayıp tarayıcı adresine yazıp açın açılmazsa,siteden direk tıklayarak açılması hata verebiliyor)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Degerli musterimiz, bu paketten sadece faturali mobil hat sahipleri faydalanabilir. B001

İlginize teşekkür ederim

• Uzman hocam hanimin telefon calindi. Hatti telefondan kapattirdim. Yukleme zamani gelmisti zaten. Yaz firsati paketindeydik. Bir hafta sonra yeni telefon aldik . Hatti taktim tt uygulamasini yukeledim . 30 tl de yukleme yaptim ama bi baktim uygulamaya yaz firsati paketi yok. 8 gb yok. Kral tarifede duruyom ama diger avantajlari kaybetmisim. Nasil oluyor bu.
    Ne yapmam lazim. Ben bu paket icin hanimi ttnete gecirmistim. Niye birden paketim kayboldu ki. Musteri hizmetlerini arasam tekrar beni geri alirlar mi ?

• wakara kullanıcısına yanıt
    Hattı kapattırmışmıydın? Hangi seviyede kapattın,sadece aramalara mı kapattırmıştın. Hat kapattırılınca tanımlı paketler düşer.

• Bu pakete geçmiştim telekomda fakat interneti kullanamıyorum berbat durumda. LTE ye cihaz bazen geçiyordu. İnternet aşırı derecede yavaş. Kullanamadığım bir paket oldu hattımı başka bir operatöre taşımak durumunda kaldım.

• Bisey sormadilar. Guvenlik amacli kapattlttirin yaziyordu heryerde. Bwnde kapattirdim. Simdi kaldigi yerden tekrar actirabilir miyim ? 25 tl de acma parasi aldilar

• wakara kullanıcısına yanıt
    Kapattirip açılınca paket düştüyse yeniden açılınca yeni hat statusunde ise paketi tekrar tanımlayıp alabilmeniz lazım. Yok hat tamamen iptal değilse paket iptal olmamalı.
    Paketi tekrar tanımlayınız selfy üyesi tekrar olun üyelik de düştüyse.
    Konunun ilk yazısında yazdıklarımı yaparak önce selfy olun,sonra paketi tanımlayın bakalım verecekmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Kapattirip açılınca paket düştüyse yeniden açılınca yeni hat statusunde ise paketi tekrar tanımlayıp alabilmeniz lazım. Yok hat tamamen iptal değilse paket iptal olmamalı.
    Paketi tekrar tanımlayınız selfy üyesi tekrar olun üyelik de düştüyse.
    Konunun ilk yazısında yazdıklarımı yaparak önce selfy olun,sonra paketi tanımlayın bakalım verecekmi.
    Aradim mh yi. Eylulde yuklemisiniz tl ama hatali olmus dedi. Tekrar msj yollamisim. Hatta bir ara sizde demistiniz bi daha msj yollamasaydin diye. O zaman bie ay degil 29 gunum sonuda mi yuklenmesi mi gerek dedi ne dedi anlamadim. Yani ben tl zamaninda yuklemedigim icin paket kapanmis. Oyle dedi. Yapacak bisey yok dedi. 2 gb paket onerdi. Napcam ben bu durumda. 3 ay kullandik hata sonucu paketi kaybettik.
    Yine turkcelle mi gececem yhocam galiba bu durumda. Bana uygun 27 tl 8gb tarzinda bir turkcell gecis tarifesi tarifen var mi hocam. Yandik ya.

• Ama sonucta bir ay yukleme surem vardi. 10 gun gectikten sonra yukledigim halde ( telefon calindigi icin )paketimden faydalanamadim. Anlamadim gittim.

• Şu anda bu paketi kullanıyorum; ama Online İşlemlerde Mevcut Paketler sekmesinde aktif paketiniz bulunmamaktadır yazıyor, bu normal mi?

Bu paketi ne kadar süre daha kullanabileceğim, Kasım ayından sonra paketim yenilenmeyecek mi?

Yardımcı olabilir misiniz?

• Yaw tam manasiyla okuyamamisim. Ozur dilerim. Yaz paketi yazip yollayinca oluyormus. Ben otomatik olmasini bekliyordum. Musteri hizmetleri de aradik cahil. Neyse bugun yine iki farkli mh daha aradim. Biri yaz firsati yaz falan dedi. Onu deneyecektim ki. Mh yi aradigim icin 30 tl den 24 tl ye dusmus. Bi daha 30 tl yukledim yaz firsati yazdim oyle geldi. Ulan bastan yazmadik. Sizde soylemissiniz zaten tekrar tanimlayin diye. Disarda yolda okudugum icin pek dikkat edemedim demek. Ozur. Sonuc 30 tl den olduk hic yoktan.

• quote:

Orijinalden alıntı: djwecmccemo

Şu anda bu paketi kullanıyorum; ama Online İşlemlerde Mevcut Paketler sekmesinde aktif paketiniz bulunmamaktadır yazıyor, bu normal mi?

Bu paketi ne kadar süre daha kullanabileceğim, Kasım ayından sonra paketim yenilenmeyecek mi?

Yardımcı olabilir misiniz?
    Online İşlemler zaman zaman hata verip " TANIMLI PAKETİNİZ YOKTUR " yazar. Daha önce de aynı durumu yaşayanlar oldu rahat olun.
    Emin olmak için 444 1 500 'ü arayıp sorabilirsiniz,kesin durumu oradan görebiliyorlar. Ben de yaşadım bu durumu aradım sordum sorun yok paketiniz tanımlı dendi ve sonuç olarak zamanı gelince yenilendi.
    Siz yine de zaman ve dakika varsa arayıp kontrol ettiriniz.

• Dün aradılar pakete zam geldi 32tl oldu. 35tl ye 12ay taahhütlü 15gblık pakete geçirelim dediler.
    Yıllardır geçiriyorlar bu sefer geçirmelerine izin vermedim.

Gerçekten zam geldi mi bu pakete.

• İkincil olarak kullandığım hattımı Yaz Fırsatına taşımıştım 16.08.2019 tarihinde 16 Eylül'e kadar kullanış oldum.
    Sonrasında hiç TL yüklemedim. Dün 35 TL yükledim, önceki günde telsiz kullanım ücreti mesajı geldi 2-2,5 lira falandı sanırım. Paket 27 TL ben 35 TL yükledim pakedi tanımlamadılar nedendir kampanya şartlarında aylık kullanım sonrasında tekrar tanımlanması için 30 gün içinde TL yükleyin diye bir şey geçiyormu ?
  • hala aktif mi bu paket, numara taşırken hangi pakete geçmek gerekiyor başta? selfy kayıdını sonra yapacağım ilk mesajdaki gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

İkincil olarak kullandığım hattımı Yaz Fırsatına taşımıştım 16.08.2019 tarihinde 16 Eylül'e kadar kullanış oldum.
    Sonrasında hiç TL yüklemedim. Dün 35 TL yükledim, önceki günde telsiz kullanım ücreti mesajı geldi 2-2,5 lira falandı sanırım. Paket 27 TL ben 35 TL yükledim pakedi tanımlamadılar nedendir kampanya şartlarında aylık kullanım sonrasında tekrar tanımlanması için 30 gün içinde TL yükleyin diye bir şey geçiyormu ?
    Paket bitiminden sonra 1 ay süre içinde yüklemezseniz tarife iptal oluyor sanırım. Beni sms ile uyardılar yükledim tekrar 27tl den aktif oldu.

• biuu kullanıcısına yanıt
    Bu ibare hep yazardi aslinda ama uygulamaya gelince olmazdı. Bu sefer iş ciddi uygulamaya sokmuşlar

Edit : Yeniden katilim sagladim kabul etti iyi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 28 Ekim 2019; 11:11:33 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.