Şimdi Ara

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.856
Cevap
122
Favori
759.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir de şöyle birsey var. Malum araç 494 liste fiyatı ile ikinci elde gider fiyatı 400 bin. Daha üstü satılmıyor. Corolla 343 o da 400 bin. Liste fiyatı isterse 600 bin olsun adam satmak isteyince 600 luk aracı 450 ye vermezse satamayacak yada aylarca bekleyecek. Zaten artık istesek de corolla dan çıkıp daha üst bir araca geçemeyiz. Şimdi satip üstüne koyup bayon alırsam gidip kendimi en yakın köprüden atmam lazım :) corolla dan daha iyi bir arac almak için 300 koymam lazım o da imkansız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Prim yapması için araç alınmaz, hiçbir firmada şu kadar artacak sözü vermez. Bugün A markasının fiyatı ilk başta çok artar yarın B ama günün sonunda hepsi hemen hemen aynı fiyata gelir.

Bu ülkemize has bir durum dolar altın gibi araç fiyatları da ikinci elde al- sat borsası oluşturuyor. İlk prim yapana saldıracağım mantığı ile nasıl ki dolar alırsın düşer, tövbe dersin altın alırsın bu sefer o da düşer bu sefer sattığın dolarlar yükselir, bu da o hesap. Genelde acemi borsacılar bir o yana bir bu yana dönüp durmaktan batarlar bu yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 5 Aralık 2021; 17:38:30 >
  • En ucuz Corolla bugün itibariyle 351 bin TL olmuş. Gözün aydın olsun zam bekleyenlere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tenekekutu kullanıcısına yanıt
    2019 vision mds aracima 355 verdiler , satsam , yeni arac yol toyota’da

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • texmo kullanıcısına yanıt
    Az vermişler, o paraya satmak şu an için hata olur

• Dr.GU kullanıcısına yanıt
    satmadım zaten . yerine alacak bu tip arac bile yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Toyota yeni fiyatları açıklamış, passion x 495 olmuş. Sarı siteye 600 üstü rakamlardan ilanların verilmesi yakındır

Makyajlanacak sanırım o yüzden zaten araç az iyice azalmıştır. Zam öncesi Dream otomatik 385 bin tl ye satıldı ikinci el arkadaşa.

445 bin olmuş flame x pack bende satmayı düşündüm ama ne alacağım o var. Benim aracım 1.6 132 HP 7300 km de lpg takılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 8 Aralık 2021; 14:33:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Sizin araca şu an ilanlarda 500 üstü yazılıyor. Fakat alınabilecek diğer markalar da benzer şekilde yükseldi. Şu an acil ihtiyaç yoksa araba satmak pek de mantıklı değil.

Doğru diyorsunuz hocam şuan satsak birşey alamayız

• Fiyatlar bu sefer erken güncellenmiş.

Benzin
    2019 TOYOTA COROLLA SEDAN

Hibrit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 8 Aralık 2021; 22:29:9 >

• Arkadaşlar yeri mi bilmiyorum ama instagram çekilişinden Sunplex Marka Oto cam rüzgarlık hediyesi çıktı.
    Lakin benim aracım 2018, bana Toyota Corolla 2019 ve 2021 arası (2019 ve 2021 dahil) kasa uyumlu model göndermişler.

Bu nedenle satıyorum

Ürün sıfır ve paketinde.

Aşağıya linkini bırakıyorum. Biraz daha pazarlık olur.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-sunplex-marka-toyota-corolla-2019-2021-cam-ruzgarlik-4-parca-tak-981179415/detay/

• sarkat kullanıcısına yanıt
    Kendimiz takabiliyormuyuz bunu

Takılıyor hocam. Zor bir şey değil. Youtube'da videoları var. Tüm rüzgarlıkların takılışı benzer

3m bant ya da benzeri bant var zaten. Onu açıp dikkatlice yapıştırıyorsunuz. Tabi önceden bantı sökmeden yerini iyi belirlemek lazım.

Kusura bakmayın , iki aydır her arabaya bindiğimde aklıma geliyor, eve çıktığımda aklımdan gidiyor. Nihayet dün foto çekebildim.

Bir ince ayar istiyor yine ama ilk haline göre çok daha düzgün, şu an içim sıkıntı yaratmıyor.

Yağmurlu havada performansı halojen far gibi, iyi değil ama halojenden de kötü değil.

• namre3kutuk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ayar konusu önemli sanırım herkes bahsetmiş almasına alırız ama güzel bir ayar yapmak asil mesele.

Evet ayar önemli ama bakıma gidince rica edersiniz en kötü

• Selamlar, 2019 hybrid flame xpack aracımda android auto yüklü fakat bu hafta iphone'a geçtim. Araca carplay yüklemem gerekiyor. Nerden indirebilirm?

• Barerkican kullanıcısına yanıt

Siz sonradan güncelleme mi yaptınız? Normalde Kasım 2019 önceki modellerde bu özellik yok. Eğer Android Auto yüklü ise Car Play'i de kullanabiliyor olmanız lazım, ayarlar menüsünden bir bakın isterseniz

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.