Şimdi Ara

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.856
Cevap
122
Favori
759.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.graficar.com.tr/product/toyota-corolla-e210-konfor-seti
    Bu ürünü aracına uygulayan oldu mu. Aracı segment artırıyor çokta işe yarıyor tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

İstanbul'da yaşıyorum 2019 otomatik vision sahibiyim 9.5 litre altını görmedim Lovato c obd taktirdim memnunum bu araçta marka değil işçilik önemlidir Atiker bile sorunsuz olur sana tavsiyem candan muhendislik bütçen az ise orda Atiker de takabililirsin Lovato da BRC de hiç farketmez hocam LPG ile 11 litreyi geçmiyorum full şehir içi LPG yi de şu an 3.70 liradan alıyorum benzin depomu yılda iki defa çeyrek depoya gelince fulluyorum o kadar yıllık ortalama 10 bin km yapıyorum ne kadar az km yapsam da LPG ekonomisi candır rahat rahat bin gez dolaş 😀

Alıntıları Göster

Mesajı yazdıktan sonra BRC için 2A ya sorayım dedim, cevapları aşağıdaki gibi oldu

" Aracınıza uyumlu BRC Comfort ve BRC Platinum kitlerimiz mevcuttur. Ortalama olarak Comfort 4.300 tl Platinum 5.800 tl 12 taksit olarak montaj yapılmaktadır " Yazmışlar.

Merkez e bağlı servisleri de varmış Bostancı sanayi de, orda taktırırım büyük ihtimalle... Ama net karar vermedim, inceliyorum...

Ben BRC'ye daha kaliteli ve kurumsal buluyorum... Dediğiniz gibi servis çok önemli aynı zamanda satarken de alan kişi kurumsal ve kaliteli bir ürün olunca daha rahat olur...

Atiker yerli ve milli ama benim gözümde bu araç ona emanet edilmez...

Candan da candır bilirim ben 2005 lerde ilk yerlerinde iken çok gitmiştim onlara, büyüdüler... şimdi hala eski dost candan mı bilmiyorum o nedenle BRC düşündüm.

• sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt

Evet taşra da yaşıyorum. En son sattığım araba 90 binde hala orijinal balata vardı üstüne. Büyükşehir de yaşasam LPG düşünürüm. Burada LPG de avantajlı olmuyor hem LPG pahalı hem de kısa mesafe LPG özellikle kışın bir avantajı yok. Bir önceki araç lpgliydi.

• mcroses kullanıcısına yanıt

Evet kardeş sana yaramaz zaten baksana brc için 6bin civarı para istemişler bu parayı amorti etme süresi 10 bin kmdir. Bu sire sonra kâr etme süreside bi okadar dersen 2” bin km sonrası bu işin tadı çıkmaya başlar. bu sebeple ben atmosferikten uzak duruyorum civic te lpg vardı sonra superb 1.4 dsg ye geçtim araç nekadar dikkat edersen okadar az yakıyordu. Bizim millet araç kullanırken gözü ibrede olsun istemiyor çünkü sabırsız sonra gidiyor lpg yaktırıyor veya dizel alıyor sonra az yakıyor siye tatmin ediyor kendini. Sıfır corolla içinde geçerli bundurum hibritle atmosferik arası 40 bin tl fark var hibrit az yaksa ne olur birde mtv farkı vd. Ama ben mesela şuan 250 bin tl ye flame x hibrit düşünüyorum benim açımdan böylesi daha mantıklı. 1.6 aynı paket 2. Elde aşağı yukarı aynı para belki bi tık düşük bulunabilir ama onada alıp lpg taktırınca aynı şey oluyor ve lpg hala kapalı alanlarda giriş çıkış sorunlu ki 2-3 yıla elektrikliler devreye girecektir hibritler artacaktır ki neredeyse her model yeni araçta hafif hibrit başladı bile bunun için lpg, dizel olayından uzaklaşmakta fayda var bence…

• quote:

Orijinalden alıntı: sokcuuuuu

Lpg taktırmak yerine neden hibrit düşünmediniz mesela ?

Hybrid kendisi pahalı vergisi yüksekti vision otomatiği zor aldım zaten ama almadan LPG takmayı kafaya koymuştum Ekim 2019 hurda teşvik indirimi ve taşıt kredisi ile 115 bin liraya almıştım

• quote:

https://www.graficar.com.tr/product/toyota-corolla-e210-konfor-seti
    Bu ürünü aracına uygulayan oldu mu. Aracı segment artırıyor çokta işe yarıyor tavsiye ederim
    Siz aldınız mı bu üründen ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hemşehrim selamlar

Flame x hybrd 250 ye 2.el de mi var nereden buldun

• Hibritler yerden çok yüksek benzinlilere göre en az 2 cm falan yüksek suv gibi duruyor

• dadas2558 kullanıcısına yanıt

2019 model var sarı siteden 230-260 bin bandında

• canlee89 kullanıcısına yanıt

Ben şuanki aracım için aldım uyguladım harika oldu corollaya geçersem onada alıp uygulayacağım

Bir kaç fotoğraf atar mısın

Segment meselesi değil mi? Sen bi Lexus’a bin bakalım Japon arabaları sesli mi oluyor hep? Yada Toyota’dan örnek verelim Camry’ye bin bakalım aynı mı?

Passat bende de vardı hiçte bahsettiğin gibi sessiz değildi 2015 model, 2015 yılında sıfır almıştım. Corolla gayet sessiz bozuk yollarda müziğin sesini açarsın dert etme ama umarım corolla almazsın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Ne için abi anlamadım. Graficar mı 2. el mi 😬

Ürün ile ilgili verdiğin bilgi için alıntı yaptım onun fotoğrafını istedim 🙂

Sitede her ürün için görsel var zaten

Elbette var hocam onlar en becerip yaptıklarını yüklüyorlar önemli olan son kullanıcı bizlerin yaptıkları her neyse artık 🙂

Ha yok birebir uygulanıyor çok basit korkacak biley yok herkes alıp uygulayabilir. Bende fotoğraf yok malesef

• quote:

Çok teşekkürler yorum içün. Dream pakette uzun kısa far asistanı ve anahtarsz giriş olmadığına göre benim işün ideal olan flame x olacak. Daha üst oakette ilave ne varki flame x e ilaveten. Flame x te neredeyse herşey varmış. Ben bayon veya ecosport düşünüyordum ama ecosport piyasasıyi değil sanki bayon ise alt paketler çok boş üst paketler içinse 320 bin tl asla verilmez. Ya ecosport alıcam ki direksiyon ısıtma, ön cam ısıtma artıları var ya da corolla hibrit düşünüyorum. Hibrit corolla yakıt olarak az ama ecosport a göre yıllık maliyeti(mtv, kasko, sigorta vs. ) 3 bin tl fazla yakıtla bunu nekadar amorti eder bilemedim…

Ecosport yüksek ve konforu güzel . Yüksek araç kullanmak bana daha zevkli geliyor. Yakıtı şehre göre değişir ama 9 litre denebilir. Rampada sorun yaşamazsınız, turbo var, 125 beygir. Hybrid 5 litre olsa aradaki 4 litreyle 3 bin tl mtv farkını 10 bin km.de çıkarırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 27 Haziran 2021; 9:47:46 >

• quote:

Çok teşekkürler yorum içün. Dream pakette uzun kısa far asistanı ve anahtarsz giriş olmadığına göre benim işün ideal olan flame x olacak. Daha üst oakette ilave ne varki flame x e ilaveten. Flame x te neredeyse herşey varmış. Ben bayon veya ecosport düşünüyordum ama ecosport piyasasıyi değil sanki bayon ise alt paketler çok boş üst paketler içinse 320 bin tl asla verilmez. Ya ecosport alıcam ki direksiyon ısıtma, ön cam ısıtma artıları var ya da corolla hibrit düşünüyorum. Hibrit corolla yakıt olarak az ama ecosport a göre yıllık maliyeti(mtv, kasko, sigorta vs. ) 3 bin tl fazla yakıtla bunu nekadar amorti eder bilemedim…

Passion x pack ile Flame x pack farkını yazıyorum

Head up display
    İç ambiyans aydınlatma
    Kör nokta asistanı
    3 boyutlu 7 inç TFT ekran
    Ön led farlar
    Ön arka park sensörü
    Deri döşeme
    Sürücü koltuğunda elektrikli bel desteği
    Geri manevra trafik uyarı sistemi RCTA (Ne işe yaradığını anlamanız için video aşağıda)
    https://www.youtube.com/watch?v=zOMwlGND09I&feature=youtu.be

Son olarak ön tamponda bizde boyasız plastik olan kısım passion x pack modelinde boyalı piyano lake görünümlü.

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 27 Haziran 2021; 12:10:24 >

• 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.