Şimdi Ara

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.856
Cevap
122
Favori
759.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ruhsatta paket bilgisi yok ama ben 0 almistim, faturasinda flame x pack yaziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prokizya kullanıcısına yanıt

Flame ile flame xpack de farkli passion ile passion ile passion xpack arasinda da eklenen ozellikler farkli.

hybridlerde tss her modelde var, benzinlilerde flame xpack ile basliyor.

biraz karisik gibi ama donanimlarda karisik ama flame x pack ten itibaren farklar az.

Kor nokta uyari sadece passion xpack de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kozsar -- 28 Ocak 2021; 17:53:6 >
  • iNFeRNuS kullanıcısına yanıt

Yazili belge varsa elinizde passion xpack satilacagina dair fiyat farkinin pesine dusebilirsiniz bu arada

• Kozsar K kullanıcısına yanıt

fatura kesmişti aldığım galeri. ona bir bakacağım.

• Aracınızda Bel desteği, Cama yansıtmalı hız göstergesi ve koltuk kenarlarında deri var mı? Flame X-Pack de bunlar yok. Eğer bunlar sizde de yoksa ve TSS varsa size Flame X-Pack satmışlar. Daha da kötüsü olabilridi makyajlı Dream de satabilirlerdi..

• @tenekekutu @iNFeRNuS ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim aydınlattıkları için.

benzilide passion xpack multidrive aldığımızı kesin olarak nasıl anlarız 2.elde arkadaşlar, ruhsatta yazmıyormuş? sunroof olması yeterli mi tek başına passion xpack olduğunu göstermesi için :)

• Revenge® kullanıcısına yanıt
    Flame de de sunroof var. Xpack de deri koltuk olması lazım bir de koltuk ısıtma

Kor nokta uyari sistemi sadece passion xpack de var.

• Google’a araç model sorgulama yazıp aracınızın şase no’su ile marka, model ve paketini tam olarak öğrenebilirsiniz
  • X-pack olanlarda sunroof var. X-Pack olan Flame ve Passion arasındaki en belirgin farklar ise sunroof ortak onu sayma, Passion deri koltuk, tüm aydınlatmalar led, head display mevcut, ön ve arka orjinal sensör var ( gösterge panelinde görüyorsun), aynalarda kör nokta uyarı ışığı var, gösterge paneli 3 D baya tam digital vs vs daha biraz daha farklar var ilk aklıma gelen bunlar. Passion dolu olduğunu hissettirir, baya bir fark var Flame X-Pack ile, tek başına full LED farlardan yine ayırt etmen lazım, sonradan takılamıyor opsiyon da alınamıyor bu farlar.

Flame ve Flame X-Pack benzinlide sunroof ve TSS var X-Pack olanda, hibritte sadece sunroof var. Yani aralarındaki fark çok az fark etmek zor olabilir pek araçtan anlamayan için. Ama Passion'da yok yok, ne varsa var araçta  

@Revenge®

• tenekekutu kullanıcısına yanıt

Hocam benzinli flame de tss ve sunroof yoktu, flame x pack te var. 2021 de degismedi bildigim kadariyla,

hibrit modellerin hepsinde tss standart.

Bende sanroof var ama passion x-pack değilmiş gördüğünüz gibi. Passion'larda sanroof direk sbit oluyormuş. O kadar karışık ki. en güzeli toyota bayiisini arayıp arabanın seceresini çıkartmak.

• Şimdi aracım passion bunda artık karar kıldım sadece ayırt edilmesi amacıyla bir daha arkadaşların başına benim gibi şeyler gelmemesi için topluca yazayım.

Aracım 2019 Model sedefli beyaz renkte araçta olan özellikler:

-led farlar

-deri koltuk (derinin gerçek deri olduğunu sanmıyorum bilen biri aydınlatırsa sevinirim)

-dual klima

-elektrikli bel desteği

-head up display

-değiştirilebilir ghost gösterge

-sanroof

-yarı otonom sürüş (şerit takip ve adaptif hız sabitleme)

-çarpma önleme sistemi

-17"çelik jant

aracı alırken passion x-pack diye gittim ancak açıkcası passion ve passion x-pack arasındaki farkı öncelikle sanrooftan ibaret biliyordum, buradaki bir soruya yardımcı olmak isterken 3 arkadaş benim mesajın altına bir şeyler yazarak beni uyandırdılar.

Passion zaten yukarda gördüğünüz gibi dolu bir araç, passion'a x-pack gelince geri manevra ve kör nokta uyarı sistemi dahil ediliyor. Passion ve passion x-pack arasındaki fark bu. Ben bu ikisinin opsiyonel olarak sunulduğunu sanıyordum.

@Revenge® @Kozsar

@rush10 koltuk ısıtma 2019 corolla için hiç bir pakette sunulmuyor. extra aksesuar olarak kış paketi adı altında takılıyorsa bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iNFeRNuS -- 29 Ocak 2021; 15:30:58 >

• koltuk ısıtma Corolla hatchback lerde var diye biliyorum onlar ithal geliyor ayrıca otomatik park ve fren destekli park sensörü de olması lazım

• İsim vermiyim tek tek, baya kişi bilgi paylaşımı yapmış hepinize çok teşekkürler.   

@karagozgilh

Bu konuyu tam anlamadım hocam, aynı modelin sedanında olmayıp hatchbackinde olan şeyler mi var corollada?

• quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

İsim vermiyim tek tek, baya kişi bilgi paylaşımı yapmış hepinize çok teşekkürler.   

@karagozgilh

Bu konuyu tam anlamadım hocam, aynı modelin sedanında olmayıp hatchbackinde olan şeyler mi var corollada?

Evet, koltuk ısıtma sedanların hiçbirinde yok bildiğim kadarıyla.

Evet, farklar var. Model broşürlerinin donanım tablosundan daha detaylı olarak farkları görebilirsiniz.

• Aslında kafanızı X-Pack karıştırıyor.

Sunroof varsa X-Pack ve bu Passionda da var Flamede de var. Passion ile Flamei ayırmanın en kolay yolu koltuklardaki deri. Sonra Bel desteği, Kör nokta uyarı sistemi ve HUD.

Bu arada bir yarışçıdan öğrendim dikiz aynalarını çok yanlış kullanıyormuşuz. Kör nokta falan kalmadı..

• Herkese selamlar.
    0km 1.5 vision otomatik almaya karar verdim.
    Herhalde ilk işim multimedia ünitesi almak olacak.
    Carvocal ve navimex markaları üzerinde duruyorum. Carvocalin teması daha oem geldi ama diğerinin de 4gb Ram seçeneği var. Kullananlardan bilgi almak isterim.
    Öte yandan vision pakette beni en rahatsız eden şey plastik direksiyon simidi. Yedek parça olarak deri direksiyon simidi sipariş etmeyi düşünen, bunun için fiyat alan oldu mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.