Şimdi Ara

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.856
Cevap
122
Favori
759.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İZMİR DEN sıfır alacağım araç için toyota bayii seramik kaplama ve kaput koruma filmi için 1800 tl istedi. gerçekten gereklimi fiyat nasıl. yada başka tavsiye edeceğiniz yer var mı izmir veya manisa da
  • donanım nedir?
    normalde hediye olarak verilebiliyor bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil45tr

İZMİR DEN sıfır alacağım araç için toyota bayii seramik kaplama ve kaput koruma filmi için 1800 tl istedi. gerçekten gereklimi fiyat nasıl. yada başka tavsiye edeceğiniz yer var mı izmir veya manisa da
    1800 tl bana çok gibi, o paraya değmez bence.

Aracimiz kar beyaz, kaput filmini kendim yaptım ama renk farki olduğu için 10 gün sonra çıkarttım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TanD T kullanıcısına yanıt
    Sizinki anahtarlı olduğu halde yarım kontak olamayıp tamamen her şeyin kapanması ilginç. Normalde kontak anahtarı ile çalışan araçlarda motoru durduğunuzda anahtarı çıkarmadığınız sürece radyo da çalar park lambaları da yanar.
  • halil45tr H kullanıcısına yanıt
    Seramik bakımı zor benzinlikte veya dandik yerde 2-3 kere yıkatın seramik falan kalmaz kirler çıksın diye sökücü şampuanlar kullanıyorlar.

Seramiği besleyici şampuan ile yıkanması gerek o zamanda fiyatlar artıyor yıkamaya bile güzel paralar vermek zorunda kalırsınız

Ben olsam 1800 verdikten sonra iyi bir yerde aracın ön tampon-kaputunu şeffaf kaplatırım belki biraz fazla gider ama hiç değilse gerçekten koruma olur.

Araç beyaz ise ona bile gerek yok beyaz kusurları belli etmiyor özellikle taş izlerini

Ben herhangi kaplama veya koruma yaptırmadım lansman rengi aracın önünde ufak bir taş izi var ama pek önemsemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARTEGENA

Sizinki anahtarlı olduğu halde yarım kontak olamayıp tamamen her şeyin kapanması ilginç. Normalde kontak anahtarı ile çalışan araçlarda motoru durduğunuzda anahtarı çıkarmadığınız sürece radyo da çalar park lambaları da yanar.
    Ben anlatamamış olabilirim. Motoru kapattığımda multimedya kapanmıyor, anahtarı çıkardığımda kapanıyor. Sorun şu ki; eşim çocukla arka koltukta oluyor, kısa süreli durduk diyelim, ben gidip para çekeceğim mesela, anahtarı üzerinde bırakmak istemiyorum, bıraktığımda eşimin sol arka koltuktan sol ön kapı koluna uzanıp arabayı kilitlemesi mümkün değil. Anahtarı yanıma alıp dışarıdan kilitliyorum, bu sefer de kontakta anahtar olmadığı için multimedya çalışmıyor
    Kapı kilitleme düğmesi kolay ulaşılabilir olsa aslında hiç bir sıkıntı olmayacakmış. Sonuç olarak, kilitleme düğmesinin yerini değiştiremiyoruz. Tek seçenek, anahtar kontakta değilken multimedya ekranı açılabilir hale getirmek. Servis yapamazsa güvenilir bir oto elektirikçiye yaptırmayı düşünüyorum. Önerilere açığım bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TanD -- 23 Ocak 2020; 19:45:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Şimdi daha iyi anladım. İnşallah bir çözüm bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil45tr

İZMİR DEN sıfır alacağım araç için toyota bayii seramik kaplama ve kaput koruma filmi için 1800 tl istedi. gerçekten gereklimi fiyat nasıl. yada başka tavsiye edeceğiniz yer var mı izmir veya manisa da
    1800 lira çok değil ama serviste yaptırmayın. Sebebi de özensiz işçilik. Seramik kaplama öncesi yüzey hazırlığı gerekiyor demir tozu temizliği polisaj vs. yetkili servislerin hiçbiri bunu yapmıyor yapılmayınca da seramik yüzeyde durmuyor. Benim tavsiyem detay işçilik yapan yerlere gitmeniz İzmir'de güzel 2-3 tane var diye biliyorum team aksoy bildiklerimden bir tanesi siz yine araştırın öyle yaptırın. En başarılı uygulama seramik kaplama ve kaputa ön tampona folyo olacaktır.

• Corolla 1.6 dream otomatik fiyatı alan var mı?

• CARTEGENA kullanıcısına yanıt
    Servisle görüştüm, bir çözüm üretemediler. Bu araçlar böyle üretiliyor deyip geçiyorlar. Elektrik tesisatıyla oynanırsa düzelebileceğini söylediler ama bu sefer de başka yerde arıza çıkabilirmiş. Risk almayacağım ve bu şekilde kullanacağım şimdilik.

• 2020 model hybrid araçların Mtv'si ne çıkıyor? Teşvik, indirim vs. var mı?

çift anahtarla kullanın
  • the_mafia kullanıcısına yanıt
    Kontakta anahtar varken diğer anahtar çalışmıyor maalesef onu da denedim

• Arkadaşlar merhabalar. Araç alma arifesindeyim. Peugeot 2008 için kapora vermiştim ama araç beklediğimden pahalı geldiği için iptal edicem. Corolla da baktığım araçlardan biriydi. Flame x pack düşünüyorum 170 bin fiyat veriyolar. LPG dönüşüm için de 5300 istiyolar landirenzo marka. Civic de düşünüyorum bir yandan. Kullanıcılar olarak yorumlarınız çok degerli, sizin araç hakkındaki düşünceleriniz neler tavsiye eder misiniz bu fiyata ? LPG için başka bir öneriniz olur mu ? Ya da LPG taktırmasak karma tüketimde yakıt ne olur, çok üzer mi bizi ?
    Çok teşekkürler şimdiden..

• quote:

Orijinalden alıntı: Prokizya

1800 tl bana çok gibi, o paraya değmez bence.

Aracimiz kar beyaz, kaput filmini kendim yaptım ama renk farki olduğu için 10 gün sonra çıkarttım.

Alıntıları Göster
    Benimki de kar beyazı, arabayı geçen hafta çıkardım bayiden. Teslim alırken yaptırmadım Kaput koruma, o zaman 500tl dedikleri koruma folyoyu Bu cumartesi gittiğimde 600 dediler kızdım yaptırmadan çıktım. Bu arada arabanın direksiyon altiindan rüzgar gibi bir soğuk hissettim ilk gün, şoför kapı camı ve kelebek cam buhu yaptı götürdüm bir şey yok dediler ama oradan çıktıktan sonra kesildi anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: yasoneva

1800 lira çok değil ama serviste yaptırmayın. Sebebi de özensiz işçilik. Seramik kaplama öncesi yüzey hazırlığı gerekiyor demir tozu temizliği polisaj vs. yetkili servislerin hiçbiri bunu yapmıyor yapılmayınca da seramik yüzeyde durmuyor. Benim tavsiyem detay işçilik yapan yerlere gitmeniz İzmir'de güzel 2-3 tane var diye biliyorum team aksoy bildiklerimden bir tanesi siz yine araştırın öyle yaptırın. En başarılı uygulama seramik kaplama ve kaputa ön tampona folyo olacaktır.

Alıntıları Göster
    İzmir'de güzel bir folyo yapılan yer arıyorum bulursam sadece onu yaptıracağım

• quote:

Orijinalden alıntı: TanD

Ben anlatamamış olabilirim. Motoru kapattığımda multimedya kapanmıyor, anahtarı çıkardığımda kapanıyor. Sorun şu ki; eşim çocukla arka koltukta oluyor, kısa süreli durduk diyelim, ben gidip para çekeceğim mesela, anahtarı üzerinde bırakmak istemiyorum, bıraktığımda eşimin sol arka koltuktan sol ön kapı koluna uzanıp arabayı kilitlemesi mümkün değil. Anahtarı yanıma alıp dışarıdan kilitliyorum, bu sefer de kontakta anahtar olmadığı için multimedya çalışmıyor
    Kapı kilitleme düğmesi kolay ulaşılabilir olsa aslında hiç bir sıkıntı olmayacakmış. Sonuç olarak, kilitleme düğmesinin yerini değiştiremiyoruz. Tek seçenek, anahtar kontakta değilken multimedya ekranı açılabilir hale getirmek. Servis yapamazsa güvenilir bir oto elektirikçiye yaptırmayı düşünüyorum. Önerilere açığım bu arada

Alıntıları Göster
    Aynı problem bende de var. Anahtarsız araç. Ben de çıktığım da aracı stop edince ekran kapanıyor nasıl yapılır bilgisi olan varsa sevinirim

• halil45tr H kullanıcısına yanıt
    Yaptıkları hoş olmamış. Ille yaptırayım derseniz konusunda iyi bir firmaya yaptırın.

Buğu konusunda takipte olun bakalim, sorun olmaz sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Blackeagle579 B kullanıcısına yanıt
    hocam ben de flame x pack sahibiyim. kasım ayında almıştım. genel olarak memnunum aracımdan.
    fiyat maalesef hurda teşviki de kaldırıldığından ve zam geldiğinden bu şekilde yükseldi.
    alabildiğiniz kadar hediye almaya bakın siz yanında.
    ben lpg düşünmüyorum aracın orjinal halini bozmak istemediğimden. bu sekilde sorunsuz kullanıyorum. lpg sistemi bana hep sorunlu ya da sonradan sorun çıkarabilecek bir sistem ve güvensiz gibi geliyor.
    ben çoğunlukla yogun trafiğin olduğu bir güzergahta kullanıyorum aracımı. (e5/ şirinevler-fatih arası)bu bakımdan yakıt ortalamam 10lt civarı. normal istanbul trafiğinde ise 8lt civarından diyebilirim.
  • Arkadaşlar 2020 HB Corolla dan TR ye ne zaman geleceği ile ilgili hâlâ hiç bir haber yok mu acaba?

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.