Şimdi Ara

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.856
Cevap
122
Favori
759.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta olan 2020 corolla ya takılan android Navigasyon Kamera Seti, Corolla 08600C0210 fiyatı 3.920,00 TL
    Hey siri direksiyondan çalışmıyor ;yedek parça bölümü ile konuştum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdarin S kullanıcısına yanıt
    Ben de kasım 15de flame x pack almıştım. Aralık ayı fiyatlarına bakınca en az 6bin tl zamli olmuş fiyat. Navigasyon android auto apple carplay farkı için yüksek bir fark.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serdarin S kullanıcısına yanıt
    Oem ürün değil mi? Sonradan takılan android sistem sirinin çalışmaması normal. Orijinal toyota üretimi değil sonuçta

• yeni ile eski coralla arasında ne fark var ,
  • texmo kullanıcısına yanıt
    Gördüğümüz kadarıyla android auto/apple carplay navigasyon desteği gelmiş. Onun dışında da şikayet edilen hususlar ile ilgili belki bir kaç iyileştirme yapmışlardır.
  • Arkadaşlar merhaba, hız sabitleme özelliğini sık sık kullananlar var mı benim bir sorunum var. Ayarladığım hız seviyesine tepkime süresi çok geç kalıyor. Bazen ayarladığım hıza gelmesi 3-4 saniye alıyor. Çok fark olsa anlarım ama mesela 70'den 71 hızına çıktığımda yani hızımı 1 km artırmama rağmen tepkime süresi 3-4 saniye sürüyor. Ben mi yanlış yapıyorum yoksa sizde de öyle mi? Eski aracımda ayarladığım hız değişimi anında olurdu.
  • Şerif Lloyd Ş kullanıcısına yanıt
    +- 1 de normaldir 70 75 yapın öyle deneyin araç bazen yokuş yukarı veya aşağı 2 3 km tolerans farkı olabiliyor. Bazen 80 yaptığımda 79 da veya 81 oluyor anlık olarak ayarlar iken hızı korumaya çalışıyor 1 artırdığınızda bi anda 71 çıkmaz beklemesi bence normalde

• Lpg li aracıma 20bin bakımı yaptırdım, 0w20 motul aldım, filtreyi servisten alıp dışarda yaptırdım. İlk izlenimim 5w30 yağa göre araç rahatladı.

• HB Corolla TR ye ne zaman ve hangi motor seçeneği ile Gelecek?
    Bununla ilgili olarak son güncel haberler var mı arkadaşlar?

• yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    Sözde 2019 yılı 3. çeyrekte gelecekti. Ben de bakmıştım ama pek güncel bir veriye ulaşamamıştım.
  • Passion X Pack Hybrid araç almayı planlıyorum. Liste fiyatından ne kadar indirim yapıyorlar? Son zamanlarda fiyat alan var mı acaba?

• carabiner1 C kullanıcısına yanıt
    Valla bu dediğiniz aracın ilk defa bi muhabbette adı geçiyor. 200 bin iyi para bence soran bile olmamıştır bu forumda ☺️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marsk35 -- 12 Aralık 2019; 1:34:49 >
  • carabiner1 C kullanıcısına yanıt
    Passion X Pack Hybrid Corolla halihazırda belki bayilerde halen mevcuttur. Yeni Corolla ile arasında 6 bin TL civarında fark mevcut. Yeni olmayan Passion X Pack Hybrid modeli 200 bin TL civarına alabilirsiniz diye düşünüyorum. İstanbul'da iseniz ALJ Plaza ile görüşebilirsiniz. Ben Flame X Pack alırken en uygun fiyatı onlar vermişti.
  • bir yilda yeni kasa eski kasa muhabbeti nedir Allah askina ya
    led far tavsiyesi olan varmi link yada model paylasabilir misiniz?

• Femex premio tavsiye ederim. Biraz daha ucuz olsun derseniz niken. Facebook 2019 + grubunda uygun fiyata yardımcı olurlar femexi

• https://www.sikayetvar.com/toyota/toyota-corolla-2019-model-beyin-sorunu biri beyin sorunu yaşamış biri yorum olarak yazmış lpg taktırdıktan sonra hemen bende yaşadım diye

Genel bir durum değildir umarım lpg ile ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 14 Aralık 2019; 0:18:51 >
  • Büyük ihtimalle garantiden işini halletmeye çalışan birisi. Beyin olsa 5 ay sonra olmazdı ne alaka ise öyle bir kural mı varmış. Ayrıca LPG'nin oraya takılan kablo ile de sorun olup olmaması ile ne alaka.

LPG beynini takarken motor kontrol ünitesinin yerini değiştirirsin ki eski kasa Corolla'da LPG'ci montajında çok yapılan birşeydir, yerini biraz kaydırırsın tam giderin altına gelir,aylar yıllar sonra oradan damlayan sular ile rölelerin pas yapar hiç aklına gelmeyecek parçaları bozar en basit örnek vereyim. Arızayı da bulasıya kadar uğraşırsın da durursun ayrıca.

İçinin ne olduğu belli olmayan bir şikayet ki geneli böyle zaten o sitedekilerin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Büyük ihtimalle garantiden işini halletmeye çalışan birisi. Beyin olsa 5 ay sonra olmazdı ne alaka ise öyle bir kural mı varmış. Ayrıca LPG'nin oraya takılan kablo ile de sorun olup olmaması ile ne alaka.

LPG beynini takarken motor kontrol ünitesinin yerini değiştirirsin ki eski kasa Corolla'da LPG'ci montajında çok yapılan birşeydir, yerini biraz kaydırırsın tam giderin altına gelir,aylar yıllar sonra oradan damlayan sular ile rölelerin pas yapar hiç aklına gelmeyecek parçaları bozar en basit örnek vereyim. Arızayı da bulasıya kadar uğraşırsın da durursun ayrıca.

İçinin ne olduğu belli olmayan bir şikayet ki geneli böyle zaten o sitedekilerin.
    Bir yorum lpg sonrası hemen aynı sorunu yaşayan var sizin dediğiniz gibi hatalı montaj kaynaklı gibi gözüküyor.

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN

keşke nereye montaj yaptırdıklarını yazsalarmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 14 Aralık 2019; 0:42:21 >

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.