Şimdi Ara

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.856
Cevap
122
Favori
759.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    110-112 bin tl fiyatlari civarinda geziyor hurda dahil fiyati. 115 bin tl fiyat veren bayilerde var. Bölgenize yakın bayileri arayın. Ayrıca park. Sensör ve paspas bagaj havuzu hediye veriyolar. Sıkı pazarlık ederseniz seramik kaplamada dahil oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silent_engineer

110-112 bin tl fiyatlari civarinda geziyor hurda dahil fiyati. 115 bin tl fiyat veren bayilerde var. Bölgenize yakın bayileri arayın. Ayrıca park. Sensör ve paspas bagaj havuzu hediye veriyolar. Sıkı pazarlık ederseniz seramik kaplamada dahil oluyor
    Eski kasaya göre daha mantikli degilmi bu 2. El fiyatlarında hocam

• tomreader2010 T kullanıcısına yanıt
    2019 gelen tüm araçlar baz versiyonları donanimsal olarak çok boş. Mesela passatta bile baz versiyonda cruise control yok.dream bir kaç özellik daha eklenseydi daha mantıklı olurdu almak için. O yüzden vision sanırım daha çok satılıyor. 2.el bende araç baktım güvensiz ortam. Fiyatlarda uçmuş ikinci elde. Tanıdığınız bildiğinizden ikinci el alınır bu piyasada.

• quote:

Orijinalden alıntı: silent_engineer

2019 gelen tüm araçlar baz versiyonları donanimsal olarak çok boş. Mesela passatta bile baz versiyonda cruise control yok.dream bir kaç özellik daha eklenseydi daha mantıklı olurdu almak için. O yüzden vision sanırım daha çok satılıyor. 2.el bende araç baktım güvensiz ortam. Fiyatlarda uçmuş ikinci elde. Tanıdığınız bildiğinizden ikinci el alınır bu piyasada.
    Aynen hocam haklısınız vision donanımlarına baktım celik jant ve ekran eksi tarafi digerleri zaten kullandığım donanımlar mevcut

Vision ile dream arasında dağlar kadar fark var rekli göstergeli ekrandan multi medya ekranına elektrekli el freninden sislere kadar şahsen 15 bine bu özeliklleri alamazsınız gerçi bunlar tercih meselesi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marsk35

Vision ile dream arasında dağlar kadar fark var rekli göstergeli ekrandan multi medya ekranına elektrekli el freninden sislere kadar şahsen 15 bine bu özeliklleri alamazsınız gerçi bunlar tercih meselesi...
    Hocam dreamle kiyaslamadim ben, ikinci el 2015 advance alacaktim 100 k üstü fiyatlar isteyince bende şartları zorlayip vision düşünmeye başladım

2015 advance ile vision arasında çok fark var ama normal yani yakın fiyatta olmaları 2. El ile sıfırın. Bende Flame x-Pack otomatik var yok yok araçta...

• quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

2015 advance ile vision arasında çok fark var ama normal yani yakın fiyatta olmaları 2. El ile sıfırın. Bende Flame x-Pack otomatik var yok yok araçta...
    Hocam vision donanim yeni ve en önemlisi sıfır bu iki ozellik one çıkarmaz mi sizce görüşümüz nedir yeni kasa kullanan biri olarak

Bende babam için 1.6 advance bakıyorum fakat dediğiniz gibi fiyatlar çok uçuk. Aracın kasko değeri aşağıdaki gibi.

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN

Fakat sahibindene bakıldığında aşağıdaki gibi fiyatlar istiyorlar.

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN

Bana göre bir aracın fiyatının kasko değerinden yüksek satılması çok mantıklı değil.

Eğer advance deki anahtarsız çalıştırma ve giriş vb özelliklere ihtiyacınız yok ise yeni kasa almak daha mantıklı. Hem motor daha geliştirilmiş hemde güncel bir araç. Bizde sizin gibi düşünüp yeni bir ÖTV indirimi olur mu diye bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SxXXxN

Bende babam için 1.6 advance bakıyorum fakat dediğiniz gibi fiyatlar çok uçuk. Aracın kasko değeri aşağıdaki gibi.

Fakat sahibindene bakıldığında aşağıdaki gibi fiyatlar istiyorlar.

Bana göre bir aracın fiyatının kasko değerinden yüksek satılması çok mantıklı değil.

Eğer advance deki anahtarsız çalıştırma ve giriş vb özelliklere ihtiyacınız yok ise yeni kasa almak daha mantıklı. Hem motor daha geliştirilmiş hemde güncel bir araç. Bizde sizin gibi düşünüp yeni bir ÖTV indirimi olur mu diye bekliyoruz.
    Bende ayni fiyatlar dan sıfıra yoneldim otv olur mu yoksa zam gelirmi bilemiyorum ki

• sinekcalar S kullanıcısına yanıt
    Benim araçta da aldığımdan beri var ama bayiye göstermedim,aynı malzemeden panel değişecekse yine aynısı olur bence

Ben zam riskini aldım. Bu piyasada zam yaparlarsa ne kadar satış olur tartışılır. . Bugünki piyasa zaten ortada

• Merhaba arkadaşlar. Aracımızı alalı 6 ay oldu artık araç hakkında baya bilgi sahibi oldum. Sizlerle de paylaşmak isterim.
    Aracımız benzinli Flame x pack. Özelliklerini saymayacağım internetten ulaşılabiliyor. Şu an 3800 km oldu. Hiç şehirler arası kullanmadım hepsi şehir içi. Yanlış bilmiyorsam iki tane tüketim gösteren yeri var. Bir tanesini hiç sıfırlamadım. Aldığımızdan beri ortalama 8.1 gösteriyor. Ama emin değilim bu göstergeden. Yol tutuşu gayet başarılı. Cvt ye alışmak biraz zaman aldı ama artık iyice alıştım. Performanslı kullanmazsam yolculuğum 6.5-7 arasında tamamlanıyor. Bir depo ile 500 km gideceğini gösteriyor araç. Sport moda alınca araç baya canlanıyor. Bir iki defa keyfi olarak sport moda aldım. Hiç ihtiyacım olmadı. Rampalarda biraz performans istersem cvt pek veremiyor manuele geçiyorum. Manuele alınca sport moda gerek kalmıyor.
    Ön cam yarıya kadar açıkken arada tıkırtı sesi geliyor. Tamponlarda 3 tane nazarlığımız var :) Bu araca gitmiyor diye yorumlar okumuştum ilk aylar bana da biraz öyle geliyordu. Daha sonra aracı öğrendikçe aslında gittiğini benim götüremediğimi anladım :) Keşke dediğim tek konu arka koltuklar daha rahat olabilirdi. Onun dışında araçtan çok memnunum. Sessizliğine hayranım. Gaza basınca verdiği sese bayılıyorum.
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Sormak istediğiniz aklınıza takılan bir şey olursa elimden geldiğince destek olmaya çalışırım.

• nv_143 N kullanıcısına yanıt
    Hocam bende Vision MDS var. Dün benzin almadan önce kalan menzil sıfırı gösterdi, araba "Yakıt Al" diye ağlıyordu. Ankara Şehir içi 652 km yol yapmışım. Ortalama 6,8 lt (yakıt almadan almaya sıfırlıyorum). Sizin hem 6.5-7 bandında olup hem 500 km göstermesi enteresanmış. Depo kapasitesi ve motor-şanzıman aynı iki aracın da.

Dipnot olarak ekleyeyim, belki işinize yarar. Hesaplarıma göre kalan menzil sıfırlandıktan sonra yedek depoda 4-5 lt civarı benzin kalıyor. Arabayı ilk aldığımda (istasyon hemen bayinin yanındaydı) 47,79 lt doldu. Dün menzil sıfırlandıktan 3 km sonra 43,32 lt doldu.
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bugün yakıt aldım fulledim. Menzil 500 km yazıyordu. Yakıt aldıktan sonra 37 km yol yaptım menzil 477 oldu. Menzile göre 23 km yapmışım ama ben 37 km yaptım. Sanırım menzil anlık göstermiyor ortalama bir değer veriyor. Bir keresin de menzil 14 kö diyordu fulledim 42 litre aldı. Depo 50 litre. 8 litre güvenlik amaçlı sanırım. Artık menzile pek güvenmiyorım. Aracı ilk aldığım sıralar benim de menzil 650 civarı gösteriyordu artık 550 bile göstermiyor 😂

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Ben aracı ilk aldığımda 49 litre almıştı :) dediğiniz gibi 6,5-7 arası gösterip 500 km menzil bana da enteresan geliyor ama durum bundan ibaret. 6,5-7 değerleri genel anlamda , arada 9-10 bile gösteriyor. Örnek verecek olursam 10 seyehatten 7 tanesi 6,5-7 , 3 tanesi 9-10 arasıdır. Sanırım yolun durumuna göre artıyor. Rampalarda biraz fazla yakıyor. Bursada yaşıyorum malum biraz rampası bol şehir. Düz yolda yaptığım tasarruf rampada heba oluyor :)

• Ön Park Sensörü Takılabiliyor mu ?

Toyota Corolla Vision 2019.

Aracı alırken arka park sensörü verdiler, şimdi de ön park taktırmayı düşünüyorum. Takılır mı ? Var mıdır servislerde ?

• Arkadaşlar merhaba, bizde hayırlısı ile Vision MDS araç aldık kısmetse bu hafta cuma teslim edilecek. Araçta park sensörü var, ancak bagaj havuzu vs ne yaptıysak hediye olarak alamadık bayiden, sizlere danışmak istediğim kaliteli bagaj havauzu ve kaliteli havuz paspasları nereden alabilirim, alan arkadaşlar var ise yorumlarını ve nereden alabileceğimi paylaşabilir mi.

Bir de araç üzerinde malumunuz 15 inç jantlar var çelik jant ile değiştirmek isyioruz, bu konuda fikir verebilir misiniz.

Şimdiden teşekkürler :) iyi forumlar.

• ekpe_babam kullanıcısına yanıt
    Çelik jant alacaksanız 16 lık alın lastikleri de değişin. Gelen lastikler fazla ses yapıyor
    15 ler küçük de duruyor zaten
    Bu arada aracınız hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Android -- 15 Eylül 2019; 21:35:19 >
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.