Şimdi Ara

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.856
Cevap
122
Favori
759.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çorum da neresi, işcilik nasıl çizik kırma delme montaj vb. Belirtirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://turkiye.toyota.com.tr/aksesuar-katalog/yeni-corolla/ Sitesinde Navigasyon Kamera Seti, Corolla
    ( 08600C0210 )3.920,00 TL fiyat lı ürün hakkında bilgi alan varmıdır.

• Almak istediğim bir kaç aksesuar var. Ancak bayide fiyatlar çok yüksek. Piyasadan bulan varsa haber verebilirmi?
    Kapı eşiği (ışıklı olursa çok daha iyi olur), kapı kenar koruyucu, ön-arka-yan park sensörü ve cam rüzgarlığı arıyorum.
  • serdarin S kullanıcısına yanıt
    Carplay bile olmayan orjinal dandik multimedya sisteminden çok çok iyidir bu kesin bunu orjinal olarak sunsalar daha ilgi çekerdi araç salak bu toyota

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesela bende vision otomatik 110 fiyat aldım. Ekim teslim alacak gibiyim aracı. Ötv varken 105-106 diyorlardı. 102ye birkaç şanslı arkadaş aldı. Ayrıca satış danışmanı arkadaş corolla yıllık kotası dolar kamudan (emniyet) araç alımı var bayiye bile yetmiyor dedi ne kadar doğrudur bilmiyorum. Ötv indirimi yıl sonu bence olmaz ama satılmıyan modeller için indirim olabilir.

• al_pacino_77 kullanıcısına yanıt
    Hangi bayi bende alacağım da

• papaloukas22 P kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten 1 tane kalmıştı onuda ben alacağım 😄

• Ona 110 demeyelim o zaman fırsat aracı Diylwim

• papaloukas22 P kullanıcısına yanıt
    110200 park sensör + bagaj havuzu. Ekimin ilk haftası teslim.

• ALmadım ama soran arkadaşlar için örnek ışıklı kapı eşiğihttps://urun.n11.com/kapi-esigi/toyota-corolla-plastik-isikli-kapi-esigi-4lu-beyaz-P351543941

• al_pacino_77 kullanıcısına yanıt
    Ben otv indirim varken 110 a aldım gayet iyi fiyat.

• mcroses kullanıcısına yanıt
    Mesela samsun hurda aracın varsa vision otomatik 105e kadar bırakıyormuş. Hurda bulunur 3-4e ama uğraşamıyacağım. İlgilenen arkadaş varsa.

• fluminense kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar su youtube uygulamasındaki videoyu izledikten sonra lpg li vision aracımda denemesını yaptım, km sekmesınden ODO kısmına gelıyoruz ve basılı tutuyoruz, elımızı bırakmadan kontagı kapatıyoruz ve tekrar yarım kontak acıyoruz, odo kısmında 2-3 sn km yanıp sonuyor ve yol bılgısayarı kendını sıfırlıyor, benzın ıbresı ve kalan menzıl eskı halıne gelıyor, trıp A ve trıp B de hıc oynama yapmanıza gerek yok sadece ODO kısmında olması yeterlı, en azından yakıt lambası ısıgını gorunce bu ıslemı yapınca ınsanın sınırlerı bıraz daha az bozuluyor, kesın bır cozum bulunana kadar bence yınede basarılı bır cozum...
  • serdarin S kullanıcısına yanıt
    ılk cıktıgında bayı telefon acmıstı 4250 tl fıyat vermıstı demekkı fıyat dusmus
  • octopus016 O kullanıcısına yanıt
    Benim depo hep full oluyor haftada 10 lira falan benzin yakıyorum..İbre 3/4 yada 2/4 e gelince kendi kendine toparlıyor..ama durum sinir bozucu o bir gerçek

• Resimde işaretlediğim yanlamasına 5 cm lik bölgede yaklaşık 1 mm açıklık oluştu metal çizgi ile ön göğüs paneli arasında.(resim temsilidir)

Simetriyi bozuyor ve yapıştırıcı olduğunu sandığım bir kimyasalın minik köpükcükleri görünüyor. 5.000 km de böyle bir trim sorunu çok canımı sıktı. 10.000 bakımında çare arayacağım, sizinle paylaşmak istedim.
    2019 TOYOTA COROLLA SEDAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TANIOS74 -- 11 Eylül 2019; 16:15:37 >

• Vision mds için 114k fiyat aldım. park sensörü ve pas pas da hediye. daha iyisi bulunabilir mi ? yakınlar da aynı paket için fiyat alan oldu mu ?
  • TANIOS74 kullanıcısına yanıt
    merhaba, arabayı aldıktan 2 gün sonra benzer durumu ben de fark ettim. sonradan olan bir şey olmayabilir, yeni dikkanizi çekmiş olma ihtimali var mı?

bendeki durumu 1000km kontrolünde bayide belirttim, paneli hemen değiştirebileceklerini ilettiler. ben yeni arabaya işlem yaptırmak istemedim ama bayideki görevli ne zaman gelirsem bu konuda ücretsiz işlem yapacaklarını söylediler.
  • sinekcalar S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teslim aldığımda yoktu, sonradan güneş-sıcaklık etkisiyle göğüs kısmı genleşti diye düşünüyorum. Çözümü olduğuna sevindim. Teşekkürler.

• Aslinda 2016 advance bakiyordum baktim fiyatlar 110 k larda geziyor b3nd3 sıfır almaya karar verdim. Vision otomatik icin fiyat alan oldu mu

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.