Şimdi Ara

2019 SONY TV (ANA KONU) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
40
Favori
150.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 9 güncellemesi umarım en kısa sürede gelir hocam ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasso06 Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba lg c9 burn in yazarmısın google’a bu tv leri hala nasıl satıyorlar anlamıyorum insanlar herşeyi bilmek zorunda değil ama koskoca firmalar tam oturmamış hatalı teknolojiyi vatandaşa nasıl nasabiliyorlar uzun lafın kısası kardeşim sony al

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada bilginiz olsun tv gmail hesabı isteyince tv için yeni mail hesabı açtım 65xg9505@gmail.com nasıl yakışmışmı hesap tv ye

• KDL-55W815B Sony tv almıştım büyük hevesle, 1-2 aydır uygulamalar kaybolmuştu. Cihazda bi sıkıntı var sanmıştım meğer Sony Opera tv desteğini kesmiş yüzlerce modele. İnanılır gibi değil binlerce lira verip akıllı tv alıyorsun kafalarına göre tv nin bütün uygulamalarını siliyorlar. Bunu söyliceğim hiç aklıma gelmezdi ama Sony almayın.
  • HopeS kullanıcısına yanıt
    Bende pişman oldum xf9005 aldığıma güncellemeyide kestiler ya arkadaş herkez en kafa modelinide alamaz ki ..

• _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt
    Gerçekten saçmalık. Yeni işletim sistemini işlemci kaldırmıyormuş vs diyorlar, halbuki tam tersi yeni işletim sistemleri daha hızlı çalışsın diye optimize ediliyor günümüzde. 12 yıllık pc min win10 la canavar gibi çalışması gibi. Yüksek grafikli oyundan bahsediyor sanki. İşin aslı uğraşacakları model sayısını düşürüyorlar. Ama bu samsungda da böyle. Samsung tv de bir de varolan özellikleri eksiltmişlerdi. Artık bu özelliğe destek vermiyoruz deyip kaldırıyor. İyi de ben tv yi senden o özellikler için aldım.
    En kafa modelini alsan ne olur hocam bunların zihniyetiyle aynı şekilde 2. yıl desteği kesecektir yine. x950g ye android 10 verir mi vermez mi belli değil bu mantıkla.
  • ati39 A kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam gelsin de kurcalayalım :)
  • stylerbb kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısınız ..🥴

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TUTANKHAMUN_ -- 13 Aralık 2019; 10:53:43 >
  • Selamın aleyküm hayırlı günler abiler tv almak istiyorum lg c9 ve sony xg9505 hangisini tavsiye edersiniz

• nerdeburda kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Merhaba,

Black friday ve n11 kampanyalarinda almadim samsung q70r 55 inchi simdi fiyati innmediginden xg9505 serisine bakiyorum. Benim oda isik aliyor ve ps4 baglayacagim. Rtings olsun , youtube daki cekik gozlu arkadas olsun cok video izledim. Display specifactions sitesinde surekli karsilastirma yapiyorum. Sizce xg9505 deger mi ? Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adsa kullanıcısına yanıt
    O sitede yazmayan şey bu tvnin efsane x1 ultimate işlemcisi 8k tvlerde kullandıkları işlemciyi xg9505 e koymuşlar 3 mt den 65 inç tvde normal 1080p yayını bile çok net tertemiz izliyorsun usb ile 2 tv de 1080p izle hangisi daha güzel görüntü veriyorsa onu al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nerdeburda -- 13 Aralık 2019; 19:45:8 >
  • Az once netflixte tv kafayi yedi. Goruntu kaydi,daha sonra ileri geri yaptim bu seferde goruntu 2 kucuk penceye oldu ve altinda renklerden olusan bir karincalanma menusu cikti, sanki trt kapaninca cikan goruntuye benzer bisi oldu. Sanki goruntu islemcisi ariza yapti gibi. Sonra komple ciktim netflixten tekrar girdim duzeldi

• Akşam netflixten 6 underground filmini izledik. Dolby vision 4K. Konusunu geçtim de tam bir görsel şölen. Televizyonun görüntü kalitesini test etmek istiyorsanız açın izleyin.Resim kalitesi renkler motion müthişti. Dolby vision 3 modunda da kontrast çok güzeldi.Hiç mi falso olmaz bir videoda. Bu filmde herşeyden tam not aldı x950g benden.Amiyane tabirle çok hızlı sahneler bile yağ gibi akıyor.Sıradan bir pc ekranında aynı filmi açtım karşılaştırmak için x950g nin mükemmelliğini iyice anladım. Yalnız ses konusunda evet takviyeye ihtiyacı var.Bilemiyorum sound bar olmasa bile sadece bir bas takviyesi yapılabilir mi destekler mi? Çok yüksek ses veriyor ama bas derinliği pek iyi değil,böyle bir aksiyon filminde eksikliği hissediliyor. Belki android 9 güncellemesiyle dolby atmos desteği gelince bir gelişme olur.
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah

• yasso06 Y kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam inşallah

• Selam Sony kullanıcıları
    Haberiniz varmı bilmiyorum internette dedikodu geziyor Sony 2017 -2018 ve bir kaç 2019 model TV lerine android 9 güncellemesini vermeyecekmiş.sebeb kullanılan mediatek işlemcisinin android 9 için uygun olmadığı yazıyor .
    https://www.reddit.com/r/bravia/comments/e7she1/comment/fa4sx0s

• Dedikodu yok resmi olarak açıklamış verip vermeyeceği modelleri.

• stylerbb kullanıcısına yanıt
    Yani 2017 ve 2108 modelleri alıyor mu??

• Maalesef alacaklar bunlar.
    Geçerli TV model serileri

Sony'nin 2018 Android TV'leri: AF9 ve ZF9 Serisi
    Sony'nin 2019 model Android TV'leri: AG9, ZG9, XG85/XG87 ve XG95 Serisi

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.