Şimdi Ara

2019 SONBAHAR/KIŞ sezonu animeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Babylon'dan başladım...
    Konu 2 savcının, yasadışı deney yapıldığı iddiasıyla bir ilaç şirketini baskınla başlıyor, tonlarca ele geçirdikleri dosyaları incelerlerken kanla yazılmış küçük F harfleriyle dolu bir dökumanla karşılaşırlar ve bu noktaya yoğunlaşırlar. Konuyu araştırdıkça ilgisi olan bir doktor şüpheli şekilde intihar eder ve bu işin ucu birbirine rakip politikacılara dokunur...

Diğer yeni başlayan animelerin çoğu isekai, artık kabak tadı verdiğinden realistlere bakıyorum. Ahiru no Sora diye basketbol animesi de var fena değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C E B R A I L -- 16 Ekim 2019; 13:22:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Spor animelerinden nefret ediyorum.Hep aynı halt olmaz ki ama

İsekailerin en büyük sorunu da bitememeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 8 Ekim 2019; 23:35:8 >
  • 2019 SONBAHAR/KIŞ sezonu animeleri

Special 7 bir kaç gün önce yayınlandı, adından anlaşılacağı gibi polisiye. Banka soygunu sahnesiyle açılıyor, yeni yetme polis memuru ana kahraman ve özel suç departmanında işe başlıyor fena değil.

Bana da spor animelerin den tiksinti geldi, özellikle bisikletli olanlardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C E B R A I L -- 16 Ekim 2019; 13:24:52 >

• KissAnime'nin öne çıkardığı hiçbir animeyi beğenmedim. Bu dönem sıkıcı olacak gibi.

Shinchou Yuusha (2019)

Yeni sez. isekailerin içinde olabilecek en eğlenceliği; ana kahraman olarak seçilen Seiya kıllık derecesinde tedbirli ve temkinli davrandığından tanrıçasını çıldırtıyor, ayrıca kaş yapıyım derken göz çıkarması cabası... Daha ilk bölümden yüksek seviye demon çıkması ve slime göndermeleri de şenlendiriyor ortamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C E B R A I L -- 16 Ekim 2019; 13:30:4 >

• Hocam başlık yanlış yalnız, sonbahar sezonundayız.
  • 5 ten fazla devam animesi varmış

Üzüyorsunuz beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 12 Ekim 2019; 1:39:44 >
  • Yeni animeler bitmeden başlamayacagim,devam serileri ile one cikiyor benim için 7 tane izleyeceğim var.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavenlyBlue -- 12 Ekim 2019; 7:12:19 >

No Guns Life
    Konusu: Belirsiz bir gelecekte insanlara çeşitli radikal mekanik eklemeler yapılabilmekte ve genelde silah haline getirilmektedir. Bu bireylere Extended deniyor.

Juuzou Inui, kendisi de extended olmakla beraber extendedlarla ilgili suçlarda detektiflik yapmaktadır.
    Günün birinde cinayetle suçlanan bir extended yanında yetimhaneden kaçırılmış baygın bir çocukla ofisine sığınır ve yardım ister.
    İşin ucu Berühren isimli mekanik geliştirme yapan devasa şirkete dokunmaktadır.

Anime çizim kalitesi olarak şimdilik gayet güzel, sürekli sigara içen ana kahramanın suratının komple tabanca olması biraz absürd ama izlenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C E B R A I L -- 16 Ekim 2019; 13:34:24 >

• Chuubyou Gekihatsu Boy

Okula yeni bir yerde başlayan Mizuki, arkadaş edinmek istemektedir ve istemeyerek de olsa hayalperest 4 gencin oluşturduğu bir kulübe katılır. Karakterler kendilerine renk kodu vererek gizli bir örgüte karşı savaştıklarını ısrarla savunmaktadırlar... Biraz daha genç kitleye hitap etse de fena değil, eğlencelik...

Hataage! Kemono Michi
    Japonyanın dünya şampiyonu hayvansever güreşçisi fantezi dünyasına summon edilir, süzme hayvan sevgisi ve pet shop açma amacı olan güreşçinin gönderildiği şehir vahşi hayvanların saldırısı altındadır.
    İsekai zincirinde yeni bir halka...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.