Şimdi Ara

2019 sıralamalarının sebebi ne?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20-22-23 birbirine yakın. 21i anladık biliyoruz peki 2019 neden farklı gelmiş diğerlerinden? buna göre bu sene için de karşılaştırma yapabiliriz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• SıNaV SiSTeMi ÇöZüLdÜ mORq

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tyt süresi daha kısaydı ve zorluk olarak dengeliydi. Ayt de zorluk olarak dengeliydi. Klişe olacak ama sınav mantığı, yeni nesil sorular vs tam olarak çözülmemişti

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sınav sisteminin çözülmesinden bence de. 20'de de bu kadar fark olmazdı da 12.sınıfın baba konularını attılar ondan.

• Ayt genel itibariyle zordu. 21 kadar değil ama iki sınava girmiş biri olarak konuyu görünce yazayım dedim. Bu seneki ayt sorularına biraz göz gezdirdim 21>24>19 gibi duruyor

• Robin Hood. kullanıcısına yanıt

Hocam sizce 2019 civarı gelme olasılığı var mı?

TYT 165 dakika diye biraz durup düşünüyorum ama 2019 da bile AYT düşük TYT'yi resmen yok etmiş.

• Ben 2017, 2018 ve 2019'da sınava girdim. 2019'un AYT matematiği de TYT'si bana kalırsa zordu ama bu sene sınava hazırlanan kardeşim iki sınavı da çözdüğünde bana sizin zamanınız çok kolaymış diyordu. Şu an kendisi bana AYT de çözemediği soruları gösteriyor bana da onlar kolay geldi. Ben yeni nesil soru bankası falan çözmedim, bizim zamanımızda karekök soru bankası vardı biz onlarla çalıştık sınava. Zor diye gösterdiği soruları da karekök çözen biri çok rahat yapardı bence. Sınavın profili ile alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum, biz lise boyunca klasik soru denilen sorularla çalıştık ama bize yeni nesil soru sordular. Bu sene girenler de yeni nesil çalıştı ama klasik soru sormuşlar.

• bounlukizaraniyor kullanıcısına yanıt

Hocam naptın bea? Seneye son sınıf mısın

• Sehoka kullanıcısına yanıt
    Sıralama işlerinden pek anlamıyorum maalesef

• Loch Ness Gölü Canavarı L kullanıcısına yanıt
    Galiba böyle ya ama bu durum sıralamalara nasıl yansıyacak kestiremiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2018 ve 2019 daki youtube kanallarının kalitesine ve soru bankalarına bakarsan anlarsın. millet hala ygs lys kitaplarıyla hazırlanıyordu.

• metuecon kullanıcısına yanıt

İyilik sağlık tatilden geldik yanıyoz aaaaaa

bitcek inş salak salak işler peşinde koşmazsam  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.