Şimdi Ara

2019 sınavı hakkındaki gerçekler! ÖSYM'de tanıdığım var!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dayım ÖSYM'de çaydanlık olarak çalışıyor, aşağıdakilerin hepsi 2019 sınavı hakkında kesin bilgilerdir;

* Soruları TÜBİTAK hazırlıyor
    * Katılım rekoru var, ABD, Avustralya, Fransa, Filipinler, Brezilya gibi ülkelerden milyonlarca mezun başvuracak.
    * Bu sene tekli sayı senesi, sınav çok zor olacak
    * Herkes bomba gibi hazırlanıyor, youtube diye bir şey var herkes oradan ders çalışıyor, tonguç bekir avşar selin hoca gri koç fi koç kenan kara herkes en az 100 tyt 70 ayt yapıyor, rakiplerimiz fişek gibi
    * Her bölümde atama sorunu var, dişçiler işsiz geziyor Burger King'de çalışıyor, tıpçılar yutubırlık yapıyor.
    * Herkesin tam puan alması için her sınıfa bir adet canlı bomba yerleştirilecek, Gri Koç görünümünde olan bu canlı bombalar güzel insanlar diyip kendilerini patlatacak ve herkes tam puan alacak.
    * Bu sene 2010 gibi gelecek

• möclsödödkdkdldkkdlsjd İlk cümle çok hoşuma gitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gri koçlu maddeyi görür görmez fosforlularımla ekranı çizdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim eniştem de ÖSYM'de çaydanlık. Akraba olabilir miyiz acaba?

• Bu sene 2010 gibi gelecek cümlesini çok duyacağız.

• Brula Noyan kullanıcısına yanıt
    eskiden bende enişteniz gibi ösym de çalılşan bir çaydanlıktım sonra dizimden ok yedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crysis123 -- 27 Mart 2019; 0:20:42 >
  • Her sene aynı troll be kardeşim geliştirin kendinizi.Bu arada tekli sınav senesi diyip 2010 gibi gelecek demen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burkime

Her sene aynı troll be kardeşim geliştirin kendinizi.Bu arada tekli sınav senesi diyip 2010 gibi gelecek demen
    Hocam bu sene çifte lanet var, hem sene 2019 olduğu için tekli sayı laneti gelecek, hem de katılım rekoru olduğu için 2010 gibi gelecek.
  • Bari tercih dönemini bekleseydiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayının suyu kaynamış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.