Şimdi Ara

2019 SEÇİM ANKETİ (2016 ve 2017 Anketleri Eklendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
1
Favori
24.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
184 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

2019 SEÇİM ANKETİ (2016 ve 2017 Anketleri Eklendi)

(En Son Oy Tarihi: 14.5.2023)
Giriş
  • Burada iyi partiyi seçenler yarın öbür gün kötü bir sinyal olmadıkça gidip chp'ye oy atarsa yazıklar olsun..
  • DH'de bir değişiklik olmadığına göre Erdoğan yine kazanacak demektir.

Konu başlığını görünce ana ekranda istemsiz bi kahkaha attım %80 Hayırı falan hatırladım. Töbest

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghent

Bosuna oy verecegiz yine. Nasilsa her turlu pisligi yapan AKP ve serefsiz secmeni bu secimde de hile ve hurda ile başa gelir. Trafoya kedi girer. Muhursuz pusulalar kabul edilir, ayni kisi 5 oy atar. Ölmuş kisiler oy kullanir falan.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başşavcılığında başarılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

quote:

Orijinalden alıntı: Ghent

Bosuna oy verecegiz yine. Nasilsa her turlu pisligi yapan AKP ve serefsiz secmeni bu secimde de hile ve hurda ile başa gelir. Trafoya kedi girer. Muhursuz pusulalar kabul edilir, ayni kisi 5 oy atar. Ölmuş kisiler oy kullanir falan.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başşavcılığında başarılar.

Alıntıları Göster
    İstanbul beylikdüzü Cumhuriyet Başsavcılığında başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stella19 -- 27 Mart 2018; 11:10:31 >

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Onlarda Meclisin icindekilerden, benim icin fark yok! Önüme konacak secenekler bunlarsa secmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Onlarda Meclisin icindekilerden, benim icin fark yok! Önüme konacak secenekler bunlarsa secmiyorum.

Haa tamam o zaman. Seçmediklerin yönetir.

• ya akpli kardeşlerim inanıyor musunuz gerçekten mühürsüz oyların seçim ortasında geçerli sayılmasının seçimi etkilemediğini ? tüm kurumlar şu an mevcut iktidarın elinde gerçekten adaletli seçim mi ? desteklersiniz tutarsınız eyv mantıklı düşünün abi bu işin köyü var ... bir sandıkta 300 akp seçmeni çıkıp başka parti çıkmaması mantıklı mı ? tüm köy mü aynı şeye inanıyor ? farklı düşünen insan yok mu !

futbol takımı tutar gibi parti tutmayın bırakın şu biat etmeyi ya her şeyin artısı da eksisi olacaktır muhakkak. diyorsanız ki mevcut iktidarın yaptıkları türkiyeden götürdüklerinden daha fazla verirsiniz oyunuzu

• İyi parti ney la CHP dururken

• elim hiçbirine gitmedi . Türkiye gerçeği
  • Bu arada oy kullanan 30 tane terörist vatan haini var. Ne diyeyim Allah belanızı versin
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Hah sanki secince sectiklerim yönetecekmis gibi! Tutunki susamisim önüme ise susuzluk icin Tuz yada Seker konuyor, almiyorum hicbirini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

DH'de bir değişiklik olmadığına göre Erdoğan yine kazanacak demektir.

Konu başlığını görünce ana ekranda istemsiz bi kahkaha attım %80 Hayırı falan hatırladım. Töbest

bana bir ss veya link atar mısın chpnin %60 oy aldığına dair? 2016da yapılan yüksek katılımlı ankette chp %40 civarı almıştı.zorunuza giden ne anlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Hah sanki secince sectiklerim yönetecekmis gibi! Tutunki susamisim önüme ise susuzluk icin Tuz yada Seker konuyor, almiyorum hicbirini.

Örnekleme hatalı.

Zira seçeneklerin limonlu su ve tuz.

Sen limonlu su sevmem ben boşver diyorsun. Sonuçta tuzu yersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: porsoro

Hmmm tmm. CHP canla başla Pkkya karşı mücadele ediyor değil mi?

Olayı niye Chp ye çektiniz ki ? Ben sadece bir soru sordum size...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Secularist Professor

Terör yanlısı chp'ye hala oy veren var ya diyecek söz bulamıyorum...

chp'li koyunlar > akp'li koyunlar durumu yaşanıyor. teröre bu kadar açık destek veren bir parti konumuna dönüşmüşken Atatürk ilke ve inkilaplarından bahsetmesin bana o oy verenler bir daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: geekon

quote:

Orijinalden alıntı: Secularist Professor

Terör yanlısı chp'ye hala oy veren var ya diyecek söz bulamıyorum...

chp'li koyunlar > akp'li koyunlar durumu yaşanıyor. teröre bu kadar açık destek veren bir parti konumuna dönüşmüşken Atatürk ilke ve inkilaplarından bahsetmesin bana o oy verenler bir daha.

Tamamen rezillik. Parti iyicene laçkalaştı ! Bireyleri de partiyle beraber aynı durumu yaşıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CA6EED738 -- 27 Mart 2018; 12:19:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdzxcas3507

quote:

Şaka mısın arkadaşım. Chp'den söz eden mesajımı alıntılayıp akp diyorsun. Sonra da yukarıdaki mesajı atıyorsun. Sağol eğlendim.

• Ghent kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Siber Bilişim Suçlarına şikayetiniz hayırlı olsun. Ardından seçmene hakaret davası ile yakında dosyanızı paylaşacağım. Ekran görüntüsü de alınmıştır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asdzxcas3507

quote:

Şaka mısın arkadaşım. Chp'den söz eden mesajımı alıntılayıp akp diyorsun. Sonra da yukarıdaki mesajı atıyorsun. Sağol eğlendim.

Alıntıladığım mesaja niye bakıyorsun.Bir soru sordum sana sadece demekki cevap veremiyorsun ki başka yöne çekiyorsun

• 15 milyon mühürsüz oya bakar

Önümüzdeki seçim sadece seyirci olacağım.. Bir şeyler değişir ise şayet.. Belki sonraki seçimlerde oy kullanırım.
    Oyumun bir işe yaramadığını hissettiğimden oy kullanma işini bıraktım kanımca
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.