Şimdi Ara

2019 SEÇİM ANKETİ (2016 ve 2017 Anketleri Eklendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
1
Favori
24.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
184 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

2019 SEÇİM ANKETİ (2016 ve 2017 Anketleri Eklendi)

(En Son Oy Tarihi: 14.5.2023)
Giriş
    Yazdiklarindan 1 2 tanesini sunsa yeter. Ben umutluyum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

2019 SEÇİM ANKETİ (2016 ve 2017 Anketleri Eklendi)

sonucu görünce geri vites yapıp mesajlarınızı silmeyin diye ekran görüntüsü aldım.

Chp derken aslen CHPli demek istemiştir. Bu iddiası da yanlış sayılmaz. Zira bu ankette Meral Akşener diyenlerin %90'ının (eski veya halen) CHPli olduğunu bilmeyecek kadar forum cahili olan varsa gitsin kumda oynasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 26 Mart 2018; 19:37:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chp, hdp ile ortak girer genel seçimlere, zira açıklamaları öyle. Belki başkanlık seçiminde ayrı ayrı çıkarlar.
    Şu adaylar arasında akp-mhp ve chp-hdp ittifaklarına karşı tek çare iyi-saadet ittifakıdır.
  • geekon kullanıcısına yanıt
    Partide terörist yanlıları ve DHKPC'liler var yani herşey olabilir tabi ben oyumu İYİ'ye verecem.

• Lene kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim parti mahvoldu. Bende hayırlısıyla ilk kez oy kullanacağım ve İYİ'ye vereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pauling

Aynı fikirdeyim parti mahvoldu. Bende hayırlısıyla ilk kez oy kullanacağım ve İYİ'ye vereceğim.

Meral Hanıma Bir şans verelim Bakalım. İnşallah yakın zamanda da İYi Partiye gidip çaylarını ve düşüncelerimi paylaşacam.

Ayrıyeten CHP ye gidip de eleştirimi neden böyle düşündüğümü söyleyecem..En azından niye oy vermiyorum kendi ağzımdan beyan edecem.

• Meral Akşener e şans vermek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Bu forumda kaç senedir seçim gördüm. Her seçim öncesi akp dışındakiler öndeydi gerçek seçimde hep akp önde oldu.

daha önceki anketleri atar mısın? hangisinde %55'i geçen oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdoğan hariç iyi parti yada chp
  • Tek yol İYİ Parti, 2019 seçimi son şansımız.
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Forumda mühürsüz oylar gecerli sayilmiyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

Muhsin Yazıcıoğlu'nun suikastle şehit edildiği kaza sonrası, yanlış yerde arama yaptıran dönemin Adana Bölge Komutanı Ali lapanta Bugün Meral Akşener'in İYİ partisinin kurucuları arasında...

bu fetocu olduğu anlamına gelmiyor. o komutan kendisi şurayı arayın demiyor ya. helikopterin radar kayıtlarına falan bakılır , sorumlu subaylar şuraya bakılır der , komutan da tamam der
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zarangoz

La bunların hiçbirine oy verilmez.

Akp- mhp hırsız
    iyi parti malın teki
    chp pkk nın uzantısı
    hdp devlet düşmanı ve aynı zamandan müslüman düşmanı.

Bu ülke çoktan battı. Taaa 1938 lerde. Elinde sonunda birileri bizleri sömürgeleyecek. Bunda yapacak bişey yok.

Aklı başında olan oy vermeye gitmez. 50 Milyon hele bir oy vermesin bak ne olacak. 50 Milyon kişiye ceza mı yağdıracaklar. Öldürürler lan.

1950'de GG WP olmus acikcasi.

DP nin abd ye yakinlasmasi CHP nin 27 yilda biriktirdigi rezervi 1.5 yilda bitirip ABD nin marshall plani'na katilmasi ile ayriyetten IMF den borc alip kotasini ilk dolduran ulke olmasiyla.Ta aslinda o zaman ABD sevicileri yuzunden ulkedeki sanayi yerine tarima yonelmis abd zorlamalari yuzunden.

• Solcu yuvasında seçim yapılırsa IYI parti saçmalığının yüksek oy almama gibi bir şansı yok. AKP için akpartiforum ne ise IYI parti içinde DH o
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsoro

quote:

Orijinalden alıntı: geekon

quote:

Orijinalden alıntı: porsoro

HDP ile CHP'nin adayı ayrı mı olacak?

chp öype bir hata yaparsa %25'in 5ini anca alır kendi seçmeninden

Hiç sanmam chp ne yaparsa yapsın %22-25 garanti.

Okumuyorsunuz,araştırmıyosunuz... Önünüze ne konursa ona inanıyorsunuz.

Hepimiz bu devletin vatandaşlarımıyız ?
    Hepimiz huzur ve refah içinde yaşamak ister miyiz ? Bunlara hayır diyeceğini sanmıyorum.
    Peki şimdi biz niye gidip terör örgütüyle işbirliği yapan partiye oy atalım ???
    İktidarı her yönüyle bir kenara bırakıp sadece hdp-pkk ilişkilerine bakacak olursak şu alttaki resme yorumunuz ne olur ?2019 SEÇİM ANKETİ (2016 ve 2017 Anketleri Eklendi)

• quote:

Orijinalden alıntı: arslan0058

Forumda mühürsüz oylar gecerli sayilmiyor hocam

👊👋

• ilk olarak belediye seçimlerinde akp yüzde 42 yi geçemez bunu yazın kenara bir yere ben 37 38 de kalır diye düşünüyorum.

mhp 6 - 7 baraj altı

diğer partiler 4 dersen

hdp 4-5 oyu var

chp 25

iyi parti 22 civarı alır

chp den iyiye . hdp den chp ye kayma olabilir . hdp seçmeninin çoğu iyi partiye ve akpye oy vermez. eğer bu şartlar gerçekleşir ekonomide de çok bir iyileşme olmazsa cumhurbaşkanının ittifağı 50+0.01 i zor bulur. sonuçta akp hükümeti köylerden ve eğitim düzeyi düşük yerlerden daha fazla oy alıyor bu insanlarda ekonomiye bakıyor açıkcası reisten öte:) bence tüm partilerdrn yüksek sandık görevlisi gönderilmesi kayıttada tüm partilerin temsilcilerinin bulunması gerekli daha adil seçim olur.he akp güç kaybına uğruyor uğrayacak kesin. cumhurbaşkanlığı seçimini rte vermez ne yapar eder kazanır ama işi zor.

• arkadaşlara da tek tavsiyem otursunlar her lideri her partiyi tarafsızca dinlesinler kararını öyle versinler :) şu şunu dedi bu bunu dedi şöyle böyle diyeceklerine araştırsınlar internetten okusunlar.

• Hala iyi parti varken kilictaroglu gibi 90 yillik partiyi rezili rusva eden adama oy veren muhalif bu forumda varsa ki var

Tayyip beyin başkanlıgi hayırlı uğurlu olsun bakin buraya yazıyorum chpliler uyanmazlarsa aksener tek başına 51 alamaz RTE ilk turda cb olur diyorum ben konuyu da fava alayim uplarim

Referandumda evet cikacagini bildiğimden hic kasmadim bunda da kasmicam galip suan belli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 27 Mart 2018; 3:33:35 >
  • CHP adayı İlhan Kesici olur umarım da ona oy veririz. Meral, Tayyip'in kadın versiyonu. Milletvekili seçimlerinde oyumu LDP'ye veririm. CB İlhan Kesici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orlando DeJoseph -- 27 Mart 2018; 3:49:23 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.