Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.994
Cevap
131
Favori
750.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle 2017 ile 2018 model arasında belli farklılıklar var. 2018 modellerde bazı özellikler çıkarıldı. Çıkarılan özellikler;

- Masaj ( Sürücü koltuğu )
    - Navigasyon ( Opsiyon oldu )
    - Eller serbest bagaj açma ( Opsiyon oldu )
    - Arka sis farı tek oldu. ( Bu genelde Joy ve Touch donanımda ve bazı üretimlerde var )

2017 model ve üstünde ( 2017 ilk üretimleri hariç ) küçük ekran veya büyük ekran farketmez, Android Auto, Apple Car Play var.

Aracın küçük sorunları olabiliyor ancak serviste hallediliyor. Düşük km de 2017 model tercih edebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R_DeNiro

Öncelikle 2017 ile 2018 model arasında belli farklılıklar var. 2018 modellerde bazı özellikler çıkarıldı. Çıkarılan özellikler;

- Masaj ( Sürücü koltuğu )
    - Navigasyon ( Opsiyon oldu )
    - Eller serbest bagaj açma ( Opsiyon oldu )
    - Arka sis farı tek oldu. ( Bu genelde Joy ve Touch donanımda ve bazı üretimlerde var )

2017 model ve üstünde ( 2017 ilk üretimleri hariç ) küçük ekran veya büyük ekran farketmez, Android Auto, Apple Car Play var.

Aracın küçük sorunları olabiliyor ancak serviste hallediliyor. Düşük km de 2017 model tercih edebilirsiniz.
    anladım o zaman 2017 model almak daha mantıklı hem fiyatları daha uygun.

Bilgilendirme için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: andios

http://www.renaultfanclub.com/renault-megane-4-kulubu/100621-garantiden-yaptirdigim-islemler-2.html

Bu sayfa fazlasıyla yanıt verecektir sorularınıza..
    teşekkürler
  • Beyler telefon rehberinde 1000 kişi civarı var. Multimedya sadece M harfine kadar gösteriyor. Bir ayarı olabilir mi? Geniş ekran var araçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Aracınız hangi paket?

• Shadow Operation S kullanıcısına yanıt
    Joy paket hocam

• Benim de aynı 2017 çıkışlı 22.000 de satmayı düşünmüyorum ama satsam 90 falan yazarım diye düşünüyordum.

• Joy paket araçta geniş ekran mı?

Bende touch paket var ve carvocal ekran var. Alayını gösteriyor sınırsız.
  • İlk bakım yapıldı. 1056 TL. Garanti kapsamında ek olarak ön takım Z rotlar değişmiş. Bu sayede çukur ve kasis geçişlerinde gelen ses ortadan kalktı.
  • free men F kullanıcısına yanıt
    nasıl bir ses geliyordu hocam
  • moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Gerek Megane sedan gerekse Megane hb forum sayfalarında ön takımlardan ve/veya arka amortisörlerden çukur ve kasis geçişlerinde vuruntu sesinden bahsediliyor. Genelde bu sorun ya ön amortisör tablalarının veya amortisörlerin değişimi ile gideriliyor. Yetkili servislerin bu konuda genelde bilgisi var. Benim gittiğim servis bakımdan önce bana genelde arkaları direkt değiştiriyoruz. Önlere de yağlama yapıyoruz demişti. Ancak inceleme sonucu Z rotların de değiştiği bilgisi verildi. Yağlama da yapılmış. sonuç olarak o vuruntu sesi giderildi.
  • free men F kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler
  • Yok mu temiz düşük km satan arkadaş? Sahibinden.com'un yarısından fazlası tiner çekmiş herhalde.

• false6 kullanıcısına yanıt
    60000 km de aracım satılık düşünürseniz 2017 model

• Merhabalar, yakın zamanda ikinci el 2017 megane 4 1.5 dcı manuel araç aldım. Arabayı sürüp tanıdıkca aklıma takılanlar hakkında tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Örneğin arabada vites değiştirirken gaza basınca böyle anlık kırt gibi bi ses geliyor sanki kayış sesi gibi stabil olup olmadığını çözemedim ama aklıma takıldı. Tam anlatabildim mi bilmiyorum ama normal midir bu ses? İyi akşamlar.

• Megan kullanıcı arkadaşlar,aranızda Kadjar uzun yol tecrübesi olan varsa konfor bakımından artı ve eksiklerini paylaşabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hs37 H kullanıcısına yanıt
    Ben Megane 1.5 Edc Icon satıp Kadjar 1.2 Edc Touch aldım. Tasarım olarak Megane daha çekici olsa da Kadjar sürüş dinamikleri olarak daha başarılı gibi. Yüksek olduğu için yola hakimiyeti daha başarılı. Ayrıca yüksek tavan yapısı çok daha ferah bir ortam sunuyor. Konfor bakımından sanki yoldaki darbeleri de daha iyi sönümlüyor gibi. Yüksek hızlarda Megane a göre bana daha fazla güven verdi, kabin gürültüsü de sanki daha az gibi. Şimdilik tek sorun %40 oranında artmış olan yakıt maliyetim, bunu da bilerek almıştım.
  • Bilgiler için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hs37 -- 3 Haziran 2019; 2:59:27 >
  • 2018 model Megane lar da arka sis farı tek midir? Ocakta sıfır aldım geçenlerde sis farı yaktım arkada sadece sol sis yanıyor, internette araştırdım artık sis farı sadece solda oluyormuş galiba... Bütün araçlarda mi böyle ulyoksa benim sağ far mi sıkıntılı?

• yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Çiftti ilk çıktığında daha sonra teke indi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 9 Haziran 2019; 12:54:8 >
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.