Şimdi Ara

2019 Renault Clio ilk kez göründü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
4.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bütün cliolarda iç mekan çöp. malzeme demiyorum iç mekan tasarımı çöp. son clio dışarıdan gerçekten güzel ama içide bir o kadar kötüydü.

• Bi ara şov yapmak icin dizel gelmeyecek diyordu reno yetkilileri yeni klioda.

Erkekseler getirmesinler dizel de gorelim cesaretlerini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • küçük megane hb olur
  • Kıçıkırık reno işte. Altın kaplama olsa ne olur. Eşeğe semer vur yine eşek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aşgıma bundan alacam inşalla.
  • Arkadan Egea benziyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnce belli geniş kalçalı bir kadını andıran arka taraf şimdi biraz kaba olmuş sanki :D

• Neresi mükemmel anlamadım! Şamqpuanla banyodan çıkmış gibi bir kamuflaj yapmışlar, jantlar desen vasat, görüntü desen şu an kafanı camdan çıkarıp baksan sokakta park etmiş herhangi bir araba ile aynısı. Siz mi çok hayalperest siniz ben mi kötümserim anlamadım.

Olup olacağın herhangi bir arabaya benzeyen araba.

• Kamuflajli aurise benziyor önden arkadan da golf

İns. Clio çıkar içinden

• Baz versiyonunda hız sabitleyici ve bluetooth olan başka b sınıfı yok sanırım. Bakalım yenisi nasıl olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • elophidae kullanıcısına yanıt
    Yok evet. İçi dolu. Ama tam anlamıyla trim sesi zengini. Plastik kalitesi yerlerde. Göstergeler karmakarışık. Ben hiç beğenmemiştim. Konfor B sınıfı için iyi değil. Fiesta daha iyi.
  • Kamuflaj yüzde sönmüş traş köpüğü gibi. Çok başarılı

• Plastik kalitesi, konsol vs. değilde fiyatları daha çok önem arz ediyor. Merakla bekliyorum.

• 99 model clio'm (1.4lt 100bg) vardı.uzun zaman önce sattım.3 yıl önce bindiğim yeni clio ise benim eskisinin yanında resmen çöp gibi geldi.atermik ön cam yok,klima çok zayıf,ses sistemi berbat,kapı içlerinde yumuşak kadife kaplı değil,koltuk kumaşları terleten kalitesiz kumaş ve bel desteksiz,2 renkli kokpit yok,yol bilgisayarı yok,çift halojen far yok,arka diz mesafesi daralmış.motor zaten kıyas kabul etmez ses ve performans olarak eski 1.4lt 100bg ile.15 yıl eski modeli ile kıyaslayınca araba 2 sınıf düşmüş resmen.anlamadım mantığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 27 Temmuz 2018; 16:32:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.