Şimdi Ara

2019 Rapid, Skoda'nın Vw Golf'ü olacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
4.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Orijinalden alıntı: Sawyer258

quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Orijinalden alıntı: Sawyer258

quote:

Saçma sapan en ufacık donanıma misal cruise control’e 1850 tl fiyat biçilmesi ?

Sunroff ya da can tavan için 10 bin gibi uçuk bir opsiyon farkı olması ?

Passat trendline gibi boş oğlu boş bismillah paket bir aracın 130/140 bin bandında olması ?

Kalitenin tek standardı donanım değildir.

Ayrıca markanın kaliteli olup olmadığını arteon’un türk youtuber’lar tarafından yapılan incelemelerini izleyebilirsin. Bakalım ne kadar kaliyeli orada bahsediyorlar. Sizin ki marka aşıklığı yapmak bence. Ben de kullandım ve aldığım hafta pişman oldum.

Tamam o zaman model belirtin, Arteon benim gördüğüm kadarıyla da parasını hakeden bir araç değil. Ben marka aşıklığı yapmıyorum siz düşmanlık yapıyorsunuz Volkswagen çöp diyerek.

Düşmanlık yapmıyorum. Kesinlikle. Sadece gerçeği söylüyorum. Almanya’ya gittiniz mi ? Gördünüz mü ? Bizim ülkemizde farklı bir VW hayranlığı var. Gereğinden fazla abartılıyor. Ama Almanya’da bu durum tam tersi. Oraların tofaşı gibi OPEL & VW. Tabi oralarda bizdeki gibi statü göstergesi değil araba o da ayrı. Hemen size örnek vereyim. En full astra k kasanın şuan golften aşşa kalır bir yanı yok, ya da i30, ya da 1.16. Ya da a3. Ama senelerdir makyajlayıp makyajlayıp önümüze sürdükleri gol insanları baydı. Dsg güzel hızlı lakin çabuk ısınan bir şanzuman. Haliyle fazlaca arıza veriyor. Örnegin pug 308 fiyatlar golf ile hemen hemen aynı ama daha dolu araç. Şimdi ben size soruyorum. Boş bir vw mi yoksa dolu bir pug a binmeyi mi tercih edersiniz. Devir teknoloji devri. Bomboş araca 100 bin üstü verirm derseniz saygı duyarım. Ama ben vermem. :)

Hocam boş muhabbet yapma, bu kadar satılan arabayı vurmak için almanyadan astradan girdin peugeottan çıktın, alanlar anlamıyor senmi anlıyorsun.

• 1.0 manuel ve otomatik olani alt vergi dilimlerine sokup uygun fiyatla cikarsa iyi satar. Octavia 1.2 86 bg 69 bin den cikinca peynir ekmek gibi satti.

• Arkasını egea’ya benzetmişler

• Bıyık tasarımlı ön panjurla olmaz golf rakibi olamaz. Çok kalantör duruyor gençlere hitap eden tasarım yok . Bkz ( mazda 3, peugeot 308 gti )

• c sınıfı hb modellere güzel bir alternatif olur
  • yapmasınlar bizde ucuza almaya devam edelim rapidleri.
  • şu öndeki karga burun tasarımdan vaz geçsin ön ızgaraları daha uzun yapsın.

• rapid hangi sınıf B mi C mi?

• Bütün araba fabrikalarını satın alıp bütün arabaları yarım küre şeklinde yapmak herhalde amaçları. Audi den fabia ya kadar tüm modeller yuvarlak top gibi arabalar.

Zaten bir tane golf var, ikincisi ne oluyor ki!

• Buna benzer bir tasarımla çıkamaz bu araba, Leon'u bitirirler. Bu sınıfta grubun sportif gözüken ama sportif olmayan arabası Leon, Rapid farklı bir köşe kapmak zorunda. Golf'e göre gerçekten uygun bir fiyatı olursa ve tipik Skoda gibi fonksiyonel-sade şık olusa kesinlikle çok iyi satar, hatta avrupalı diğer rakiplere iyice darbe vurup monopolleşmeye başlarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcohol06 -- 24 Mart 2018; 10:56:58 >
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Boş VW’yi tercih ederim. En azından 2 sene sonra aracın bütün düğme yazıları, şekilleri silinmiş, kapıları soyulmaya başlamış, iç plastik siyahtan griye dönmüş olmaz.

Bütün yorumlarınız saçma sapan düşmanlık içeriyor. Passat boş haliyle 120.000₺ diyorsun o fiyata D sınıfı araç var mı? Yok. Passat sana bu imkanı sunuyor. Bayıldığınız markalar gibi 1 motor 1 donanım 180.000₺ alıyorsan al deme daha iyi herhalde? Ayrıca VW, Almanya’nın Tofaş’ı falan değildir. 1-2 senedir forumda tek DSG konusu açılmıyor. Hemde onbinlerce satmasına rağmen. Hadi 1-2 tane düşsün orana vurunca yine komik. Ama baksan diğer markalar gırla. Acaba neden? Bu yorumları yapmak için baya zorlanıyorsunuz herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kragen

Boş VW’yi tercih ederim. En azından 2 sene sonra aracın bütün düğme yazıları, şekilleri silinmiş, kapıları soyulmaya başlamış, iç plastik siyahtan griye dönmüş olmaz.

Bütün yorumlarınız saçma sapan düşmanlık içeriyor. Passat boş haliyle 120.000₺ diyorsun o fiyata D sınıfı araç var mı? Yok. Passat sana bu imkanı sunuyor. Bayıldığınız markalar gibi 1 motor 1 donanım 180.000₺ alıyorsan al deme daha iyi herhalde? Ayrıca VW, Almanya’nın Tofaş’ı falan değildir. 1-2 senedir forumda tek DSG konusu açılmıyor. Hemde onbinlerce satmasına rağmen. Hadi 1-2 tane düşsün orana vurunca yine komik. Ama baksan diğer markalar gırla. Acaba neden? Bu yorumları yapmak için baya zorlanıyorsunuz herhalde.

Siz devam edin hocam. 120.000 tl verib bismillah paket araç alın dalga konusu olun. :) Kapımda hurda da yatan vectra var 2001 model onun dahi yazıları silinmemiş bu arada. Foto atabilirim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dehşet-ül vahşet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • B sınıfı platformun uzatılmışından yapacak olmasalar bomba haberdi aslında.

• arka farlarına bayıldım, ön farlarda da alt kısım kasaya bağlı olsaydı üst farlar kalsaydı sadece dar uzun daha sert ve şık görünümü olurdu o zaman.
  • VW grubu içinde bence mantıksız bir hamle olur tabii global bir model olarak düşünülüyorsa. C sınıfında premium isteyene A3, Genel kullanıcılara Golf, daha ucuz alternatif arayana Leon zaten sunuluyorken global pazarda konumlandırılacağı yeri merak ettim.
  • 85bg bu kasayı hem çekmez hem deli gibi benzin yakar.en az 110bg bakmak lazım
  • Güzel tasarım bir tek sis farlarının kısmında metalik bir şerit çizgi vs. olursa daha güzel olur

• Golf ve a3 sportbackden daha şık olur böyle çıkarsa.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.