Şimdi Ara

2019 Peugeot 508 station wagon ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
6.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • açmayın şöyle konular moralim bozuluyor
    orta kesimin alacağı araç değil, bekarım 4500 tl aylık gelirim var 2. el dacia bakıyorum
  • Anlatmaya gerek yok 508 sw görüyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melihdk -- 7 Haziran 2018; 16:44:25 >
  • Çok güzel olmuş, 100 bin keş veririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Station wagon yapıp bagajı küçültmek neyin kafası?

• Offf offf!

Başka ne diyebilirim ki? İç dış muazzam fakat cam tavanın biraz daha büyük olmasını beklerdim.

• Peugeot son zamanlar çok iyi iş yapıyor. Eskiden Fransızların malzeme kalitesini pek beğenmeyen biriydim. Önce 308 e bindim. Algım yıkıldı resmen. Yol tutuşu konforu ve malzeme kalitesi harika. Özellikle kokpit tasarımı çok başarılı geldi. 3008 mesela. Oda çok güzel araç. 508 in incelemesini izledim biraz zaten aracın dış ve iç tasarımı çok iyi. Station kasa araçları çok beğenirim. Rs6 favorimdir. Bu araç da harika olmuş cidden uçak gibi. Bana göre Peugeot bu araca büyük motor seçeneği getirsin. V6 bile kurtarır. V8 olsa tadından yenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: bericdondarrion

açmayın şöyle konular moralim bozuluyor
    orta kesimin alacağı araç değil, bekarım 4500 tl aylık gelirim var 2. el dacia bakıyorum
    bizim eve çift maaş sizinkinin 4 katı para giriyor 2 aylık bebek var. biz de anca hayalini kuruyoruz böyle araçların :) maaşla lüks araç almak zor artık. ya banadan zengin olunacak ya da yılların birikim ve tasarrufunu gömeceksiniz bir arabaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.